Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שיפוץ מאזדה מיאטה (בצל הקורונה)

מרכז שירות שי-לי
שימו לב! השרשור הזה בן 1310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

נתקלתי בזה רק עכשיו. 

נראה שאתם עושים עבודה ברמה גבוהה.

כייף  לראות.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה!
אני תמיד מחפש ביוטיוב פרויקטים לעקוב אחריהם, כיף לראות שיש פרויקט שאפשר לעקוב אחריו גם בארץ.

נשמח לכמה שיותר תמונות ופירוט!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • ספונסר פורום

היי,

כמה עדכונים:

לא התדקמנו הרבה עם הרכב (רוב המוסך היה בחל"ת בחודש וחצי האחרונים... corona time).

אבל התקדמתי במה שכן אפשר:

1. קשת התהפכות:

הוזמנה קשת התהפכות של HARD-DOG מארה"ב. היא עושה את דרכה לקליפורניה ומשם באוניה לישראל. 

הקשת מדגם Hard-Dog Xtreme והוזמנה מ-www.trackdogracing.com. העלות כ-450 דולר + 150 דולר משלוח לקליפורניה.

בסופו של דבר, כשהיא תגיע לארץ היא תעלה כ-4500 ש"ח כולל הכל 🤦‍♂️

זה יוצא לטובה שלא נגענו ברכב כל כך כי ההרכבה שלה היא בחיבור לשלדה של הרכב, כך שהעובדה שהיא מפורקת לגורמים תחסוך עבודה בעתיד ופירוק חוזר.

מצורפת תמונה של הקשת שנבחרה (תודות ל- @Kundason על הסיוע בבחירה).

2. קוילאוברים:

ה-NA תקבל רביעיית קוליאוברים של אוהלינס, תרומת המיאטה שהושבתה. 

אחד מהבולמים נפגע בתאונה, שיפוץ או תיקון שלו לא היו אפשריים ובעזרתו של ירון טייר הוזמן בולם חדש משבדיה במחיר מצוין!

ירון הציע גם קוילאובר זמני אם הרכב יעלה לכביש לפני שהחדש יגיע לארץ (מה שלא נראה לי שיקרה, אבל העיקר שיש פתרון במידה ו...).

3. צמיגים:

עדיין בחיפוש אחר צמיגי 15 אינץ שיהיו ראויים וטובים מספיק, לוקח את הזמן כי ממש אין לחץ ויש עוד לא מעט זמן עד שנסיים.

4. מנוע וגיר:
ממוקמים ברכב, אבל אין עדיין חשמל אז... :)

הלוואי והיה לי את הזמן לצלם ולערוך את הכל ליוטיוב (וקצת פחות פחד קהל). 

חזרה לשגרה נעימה לכולם :)
עדי

extreme_d.jpg

• אהבתי 4
  • מעניין 1

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

195/50/15 - לדעתי אין על הR1R אלא אם יורד מבול בכביש - הצמיג הזה מצויין. 
זה גם דגם שהשתמשו בו באחת מליגות הmiata cup (לא שזה משנה), לי יש נסיון עם הצמיג הזה (באותה מידה) בקליאו ספורט, ואין לי מילים רעות להגיד.

לגבי קשת - למה לבזבז כלכך הרבה כסף? לא עדיף לרתך אחת בעצמכם? או שיש צורך באישורים מסויימים שאי אפשר להוציא בארץ?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לדעתי ומניסיוני, על מיאטה לא חייבים לשים צמיג אוחז למוות, אלא משהו 50-50 כזה, כדי להינות במהירויות נמוכות במקומות....

בקיצור, להיות קצת חוליגן כשאפשר ובטוח.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, השאלה מה המטרה, אם לא מחפשים המון אחיזה אז פאלקן יעשו את העבודה.

אבל אז - למה להשקיע בohlins?
אני הבנתי שרוצים לבנות חיית מסלול שחיה סביר גם בכביש - בגלל זה המלצתי על הR1R.
אם רוצים חיית מסלול שלא ממש חיה בכביש - R888R או יוקו AD08R זה הכי אוחז שיש לדעתי בלי לאבד רישוי ולמיטב זכרוני הם קיימים (או לפחות היו קיימים) במידה.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, shellcase כתב:

א. נשמע שיש שם דיל טוב עם הבולמים.

ב. יש תמיכה טובה מאדם משכמו ומעלה. ובמוצר איכותי שניתן לתיקון זה מאוד חשוב.

ג. למה לא? ממה שזכור לי המחיר שלהם חדשים מהניילונים אומנם לא נמוך, אבל לא מטורף  בטח ביחס למה שמוצא בשוק ומה שאנשים (גם בארץ) קונים. [לא שאני רוצה להיכנס להשוואה בין מותגים]

הדרך כנראה הכי טובה היא להביא עוד רביעיית ג'אנטים (גם ברזל תופס, אולי אפילו יותר טוב), ולשים עליהם צמיג דביק, וביום יום להשתמש במשהו יותר ECO נגיד את זה ככה.

אני יודע שיש אנשים בארץ שעושים את זה, ולדעתי ההשקעה לא כזאת גדולה. אולי אפילו אפשר לקחת מידה יותר רחבה/פופולרית או משהו למסלול - לא יודע.

שווה לשקול את זה.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 2 שעות, shellcase כתב:

לגבי קשת - למה לבזבז כלכך הרבה כסף? לא עדיף לרתך אחת בעצמכם? או שיש צורך באישורים מסויימים שאי אפשר להוציא בארץ?

תשמע, גם אני חשבתי ככה.

מצד שני, ביום שחלילה יקרה משהו, אלה יהיו ה-4500 שח הכי זניחים שאי פעם בזבזתי (השקעתי).

זה מוצר מוכח ומוכר.

על מחזיק לטלפון חוסכים, לא על החיים שלנו :)

עדי

• אהבתי 3

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, shellcase כתב:

בגלל:

לפני 4 שעות, מרכז שירות שי-לי כתב:

ה-NA תקבל רביעיית קוליאוברים של אוהלינס, תרומת המיאטה שהושבתה.

יש לו. מה, לא ישתמש?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו ואו

איזה יופי.. בטח מדגדג לך כבר להניע ולנסוע.. כמה שאני מכיר את התחושה.

מחכה ליום הזה שתעדכן על כך :)

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקחת את הרול בר הזה ולא הרגיל? הוא הרבה פחות נפוץ ולדעתי גם פחות יפה.

נצל את הזמן לבדוק את חגורות הבטיחות כי אחרי שמתקינים את הרול בר אין גישה לפרק אותן (ככה לפחות בדגם הרגיל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, מרכז שירות שי-לי כתב:

תשמע, גם אני חשבתי ככה.

מצד שני, ביום שחלילה יקרה משהו, אלה יהיו ה-4500 שח הכי זניחים שאי פעם בזבזתי (השקעתי).

זה מוצר מוכח ומוכר.

על מחזיק לטלפון חוסכים, לא על החיים שלנו :)

עדי

אהלן עדי, יש בינינו הסכמה מלאה, רק שאני חושב (ואני לא אומר שקו המחשבה שלך מוטעה חלילה) שבימינו עם הכלים שתוכנת מחשב יודעת לתת, סטודנט שנה ד' להנדסת מכונות ורתך טוב - ייצרו לך קשת טובה לא פחות (כי יש מליון מאמרים בנושא והכוחות ניתנים לחישוב ומידול בלי בעיה). ירון יוכל לספר לך על החבר'ה באוניברסיטאות שמתכננים מכוניות מירוץ (שאגב, משתמשים באוהלינס גם כן, בעזרתו הרבה) - שם מתכננים מכונית שלמה ובפרט שלדה שלמה עם קשתות התהפכות.
(גילוי נאות: אני מילואימניק של קבוצה כזאת והסמלון שלי זו מכונית המירוץ של פורמולה טכניון מודל 2016 - ובגלל שאני מכיר את התהליך במידה כזו או אחרת ויודע שהוא פחות מפחיד ממה שחושבים, זרקתי את הרעיון סתם כמשהו שישב במדף האחורי במח לפרוייקט הבא).

עריכה אחרונה על ידי shellcase

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 8 שעות, shellcase כתב:

אהלן עדי, יש בינינו הסכמה מלאה, רק שאני חושב (ואני לא אומר שקו המחשבה שלך מוטעה חלילה) שבימינו עם הכלים שתוכנת מחשב יודעת לתת, סטודנט שנה ד' להנדסת מכונות ורתך טוב - ייצרו לך קשת טובה לא פחות (כי יש מליון מאמרים בנושא והכוחות ניתנים לחישוב ומידול בלי בעיה). ירון יוכל לספר לך על החבר'ה באוניברסיטאות שמתכננים מכוניות מירוץ (שאגב, משתמשים באוהלינס גם כן, בעזרתו הרבה) - שם מתכננים מכונית שלמה ובפרט שלדה שלמה עם קשתות התהפכות.
(גילוי נאות: אני מילואימניק של קבוצה כזאת והסמלון שלי זו מכונית המירוץ של פורמולה טכניון מודל 2016 - ובגלל שאני מכיר את התהליך במידה כזו או אחרת ויודע שהוא פחות מפחיד ממה שחושבים, זרקתי את הרעיון סתם כמשהו שישב במדף האחורי במח לפרוייקט הבא).

מכיר ויש אפילו חבר שגם בתחום של הפורמולה (מקס, אולי אתה מכיר).

אני לא בטוח שזה היה עולה פחות, או לא קרוב לזה.

וכאן יש למי לפנות, זה הותקן כבר כמה פעמים ברכבים אחרים, ובסוף, כל הזמן ראיתי את הפנים המודאגות של אמא שלי בראש 😅

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...