Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה אוריס היברידית 2016 מליסינג, מחיר מבוקש 68K

yogev20
שימו לב! השרשור הזה בן 1522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע ראית אוריס היברידית 2016 במצב חדש (חזותית) 80 אלף קילומטר, המוכר מתחייב שאין תאונות בכתב. (בדקתי, בקושי שריטה יש)

הרכב יד ראשונה ברישיון מליסינג אך לטענתו מכוון שהוא רכש את הרכב, הרכב לא עבר יד נוספת - כלומר נשאר יד ראשונה.

אכן? איזה יד אני יהיה רשום - שנייה?

IMG_20200301_120642.jpg

מחירון עומד על 82K המוכר ביקש 72K (בטויוטה סלקט מבקשים על רכב זהה -92K הזוי) לאחר דיון קצר הגענו למחיר של 68K.

יש למוכר בדיקה שהוא עשה לטענתו (נראה אמין לא בגלל שהוא קצין משטרה) לפני הרכישה מהליסינג

שהוא חויב לעשות לפני הקנייה. הוא יעביר לי את הבדיקה יותר מאוחר.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ב 40K לא הייתי קונה את הרכב הזה. התאונה רצינית ועוד איך. לך תדע אם לא נפתחו כריות אויר (אני דיי בטוח שכן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יד שניה (בעלים קודמים 01) אתה תהיה יד שלישית - הרכב רשום על שם הבעלים הנוכחי מאפריל 2019.

הבדיקה מלפני תשעה חודשים לא שווה את הנייר עליו היא מודפסת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שמדובר על רכב אחר.

שאלה אחרת: למה דווקא אוריס הייבריד? אני יודע מניסיון שלי שמאוד קשה למצור אחת שמורה עם ק"מ נמוך ובמצב נורמלי, מה הדרישות שלך מהרכב? אולי יש אלטרנטיבות טובות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה אחרת: למה דווקא אוריס הייבריד? אני יודע מניסיון שלי שמאוד קשה למצור אחת שמורה עם ק"מ נמוך ובמצב נורמלי, מה הדרישות שלך מהרכב? אולי יש אלטרנטיבות טובות יותר.

לוקח לי זמן עד שאני "ננעל" על רכב (גם בעבר זה היה ככה) וכרגע זה הרכב שאני רוצה.

חשבתי גם על I30 אך הבנתי שרמת האמינות לא הכי גובהה (למרות שהוא מאובזר בשפע) במיוחד שאני עומד להחזיק את הרכב לפחות 5 שנים. (אז חשובה לי עמידות לאורך שנים) אני אגב מחזיק עדיין טויוטה ממש ישנה - אפס תקלות לאורך 7 שנים.

למה אוריס? בלי סיבה מיוחדת מלבד שאני אוהב את המותג. יש כיוונים נוספים כגון 2008 שנראיתי ממש טוב.

או בכלל קורולה שיותר קל למוצא כזו שמורה. אך החלטתי שאיני זקוק לרכב סדאן (ממש מיותר עבורי) ומעדיף האצב'ק

כי מילא רוב הזמן אני נוהג לבד נסיעות קצרות. (עבודה בית, הבחירה באוריס אגב, לא קשורה לחיסכון בדלק, אלא לאיכות הרכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניסית לבדוק בטרייד מוביל?.

ומה לגביי הונדה סיוייק האצ'בק?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, לא יכול לסבול הונדה. ישיבה נמוכה כמעט על הכביש. ( נהגתי על רבות גם ישנות וגם חדישות)

מעבר לזה זהו רכב לצעירים, כך שלמצוא רכב ממש שמור, זו משימה יותר מאתגרת. (אבל שוב, הרכב לא רלוונטי עבורי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה הזאת הוזמנה ע"י באדג'ט ולא שווה את הנייר עליה היא מודפסת - היא כנראה גם חושפת את העובדה שהמוכר לא היה החוכר של הרכב אלא רכש את הרכב מבאדג'ט לאחר סיום תקופת הליסינג של הרכב באפריל שעבר.

אם תחליט לרכוש את הרכב - אתה חייב לקחת אותו לבדיקה מטעמך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהפכו, מחפש רק פרטיות. מכוון שקשה למצוא אוריס שמורה במחיר סביר, הלכתי גם לכיוון של ליסינג. כמובן מעדיף פרטיות שמורות גם במחיר גבוה יותר, אך בגדר הסביר. ( טויוטה סלקט למשל לוקחים על אותו רכב 92k ומעלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום גם בטויוטה סלקט רעננה. תראו את ההבדלים.

טויוטה סלקט (שנתיים אחריות מלאות על הרכב כולל סוללה)

2014, צבע לבן שמורה, 68 אלך קילומטר, יד ראשונה ללא תאונות.

מחיר: 76K לפני וויכוח. אחרי: 64K לא מוכנים לרדת יותר.

טויוטה הוריס 2016 יד שנייה ליסינג, 85 אלף קילומטר,שמורה ( בדקתי כללית נראית נפלא)

בדגם הנ"ל ביטלו את המראות מתקפלות (לא מובן למה) ואין אפשרות לעשות את זה.

מחיר: 68K.

אני עומד להחזיק את הרכב לפחות 5 שנים, ירידת הערך שלו תהיה מילא גבוהה - כלומר הרכב לא יהיה שווה הרבה.

דילמה. אפשרות נוספת, לוותר על אוריס וללכת על I30 ולעלות בשנתון באותו מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...