Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בנושא פתיחת ראש מנוע לרכב שעבר התחממות ובוצה - רנו מגאן 2008

natemimon12
שימו לב! השרשור הזה בן 1496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטיפולים מסוג זה מגיעים שמנים ונוזלים אל סעפת הפליטה ומטנפים אותה. בהנעה ראשונה הסעפת מתחממת וכל הטינופת הזו מתאדה.

לכן נפוץ מאוד לראות עשן לבן במקרים כאלו ואין צורך להלחץ אם זה באמת מגיע מסעפת הפליטה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה לך

נראה לי שאתה צודק משום שהיום כבר לא היה עשן לבן

וגם גיליתי מה היה הרעש של האוויר זה חישן map סדוק ויש בו בריחת אוויר ולכן יש רעש אני יחליפו וזה יסתדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת כמו שאמרתי היתי קצת חאפר לגבי זה לא פירקתי את כל הרצועה רק את החלק העליון וסימנתי בדיוק איפה ובאיזה שן היא ישבה ואז החזרתי לאותה צורה בדיוק

והברגים סגרתי לפי הרגש

אני יודע שזה לא נכון ולא טוב לעשות כך אבל לא מצאתי ספרות והאמת שלא ציפיתי שבכלל אני יצליח להניע לכן זה היה מראש דרך להתלמד עליו

רק שיש לי עוד שאלה ניסיתי להניע עכשיו לאחר החלפת החישן map הסדוק הניע אבל שוב לאחר דקה יצה הרבה עשן מהמנוע זה נראה שמגיע מסעפת הפליטה וגם מהאגזוז יוצא העשן שוב כיבתי ואני פוחד להניע שוב

האם יש איזה סיבה שיכולה לגרום לעשן הזה

כלומר אולי משהו לא נכון שעשיתי

העשן נוצר ממש בתוך בארך דקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתיאור שלך עשית הרבה דברים לא נכון, בתור התחלה לא הידקת את בירגי הראש מנוע על פי הנחיות יצרן. טוב לא יצא מזה..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לומר לי מה עוד יכול לגרום לעשן

או אם יהיה נזק אם אני יניע שוב

המלצות מה לעשות

פירקתי פלאגים לראות אם יש שמן (לפני התהליך היה) ואין הם יבשים

עזרה בבקשה מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שלום חוזר לעדכן היום בבוקר הנעתי את הרכב ונסעתי איתו נסיעה של לפחות חצי שעה וחזורנראה טוב לא התחמם ולא היה חסר מיים

אגב הפסיק העשן לאחר שני דקות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

האמת שגם אני היתי שמח אם משהו היה איתי 

לא נורה נדע לפעם הבאה?

הידקתי אותם לפי סדר הוראות יצרן רק לא לפי המומנט המדויק משום שלא היה לי ספרות יצרן או מידע על רמת ההידוק של כל בורג

מה שכן בסט שליף היה רק הסבר על סדר הידוק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...