Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בנושא שלמה סיקסט והשכרה

Bigmx
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אספר את הסיפור מהתחלה , האוטו שלי נגנב ב2.11 , והגיע לי מהביטוח אוטו חלופי שלקחתי אותו 5.11 , הסבירו לי שכל יום השכרה מוסיפים 30 שח על הרחבת ביטוח (צד ג' ושריטות ) , עד כאן הכל ויפה , החזרנו אתמול את האוטו 19.12.

בחברת השכרה אמרו לי שהאוטו היה אמור לחזור ב 4.12 , הבעיה שאני בתומי חשבתי עד שאני מקבל את הכסף מהחברה מגיע לי רכב מההשכרה , הם לא הודיעו לי שהחוזה נגמר וצריך להחזיר את הרכב, לא שלחו הודעה , לא התקשרו , הנציגה אמרה שאוטמטית מאשרים חוזה המשך (הכוונה מ4.12 עד 19.12 ) על חשבוני בנוסף החליטו על דעת עצמם להוסיף את הרחבת ביטוח וההארכה , כל זה ללא אישור שלי , אם הייתי יודע את זה הייתי מחזיר את הרכב בתאריך שאמרו , יצאו שחייבו אותי 1840 ש"ח על ההשכרה ללא שאלות , ובגלל שאשראי שלי במערכת שלהם

הם חייבו ללא אישור שלי , אני לא אישרתי שום "ההארכה" של החוזה ובנוסף לא קיבלתי כל שהוא תזכור , נכון שגם אני לא יצאתי בסדר והייתי צריך לבדוק.

אני מתכוון לבטל את החיוב דרך חברת האשראי , ולהילחם איתם .

איך ידעתי מתי להחזיר את הרכב ? הם פשוט התקשרו אתמול ואמרו שאני צריך להחזיר את הרכב היום , אם לא היו מתקשרים אתמול עוד הייתי מושך עוד עם הרכב.

עריכה אחרונה על ידי GOLF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטול דרך חברת האשראי יהיה כמעט בלתי אפשרי, מן הסתם יש להם מסמכים שאתה חתום עליהם וכו', נראה לי יותר הגיוני שתבדוק מול חברת הביטוח מה מופיע בפוליסה לעניין כיסוי רכב חילופי במקרה גניבה.

עריכה אחרונה על ידי GOLF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כל הבלאגן , אני חתמתי עד 4.12 , לא חתמתי על ההארכה מ4.12 עד 19.12 , לא חתימה , לא אישור טלפוני , ולא בכתב , הם החליטו על דעת עצמם להאריך

לי את זה

עריכה אחרונה על ידי GOLF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום לך בחוזה ההשכרה עד מתי עליך להחזיר את הרכב ואחריות שלך היא להחזיר את הרכב בתאריך היעד - רשום לך גם בחוזה של חברת הביטוח לכמה זמן אתה זכאי לרכב חלופי.

אגב זה יוצא בערך 100 וקצת שקל ליום - שזה מחיר השכרה ממוצע גם ככה, לא נראה לפחות על פניו שגבו ממך קנס אקסטרה על האיחור.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כאשר אתה לא מחזיר את הרכב בזמן, שלמה סיקסט ממשיכים לחייב אותך לפי החוזה המקורי - כלומר אם לקחת גם הרחבת ביטוח, אז אתה ממשיך לשלם על זה.

2. כאשר קיבלת את הרכב, בחוזה רשום תאריך ושעת החזרה של הרכב. עצם זה שלא בדקת - זאת טעות שלך.

3. ואם תפנה לחברת האשראי ותבטל את החיוב, מה אתה בדיוק חושב שיקרה ? יוותרו לך על הכסף ?

הם פשוט יתבעו אותך על הסכום + עמלות נוספות + תשלום עבור עו"ד. בסוף יצא שתשלם סכום יותר גדול. הרבה יותר גדול.

תתייחס לזה בתור שכר לימוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפט המפתח שלך הוא "נכון שגם אני לא הייתי בסדר, אבל...".

איש יקר, ברגע שאתה מבין שאתה לא בסדר - אתה פשוט לא בסדר.

אל תחפש אשמים, אל תחפש מי יותר לא בסדר.

אחריות אישית זה דבר בסיסי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה היית אמור להחזיר את הרכב ביום 4/12 לא החזרת- פשלה שלך

חברת ההשכרה אינה יכולה לבצע הארכה של הסכם השכירות כך סתם אלא אם בהסכם ביניכם יש סעיף המתיר זאת. אם אין סעיף כזה פשלה שלהם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת ההשכרה אינה יכולה לבצע הארכה של הסכם השכירות כך סתם אלא אם בהסכם ביניכם יש סעיף המתיר זאת. אם אין סעיף כזה פשלה שלהם.

מדי פעם אני משכיר מהם רכב -> בחוזה השכירות יש סעיף לגבי איחור בהחזרת רכב (תגובתי הקודמת מתבססת על סעיף זה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...