Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש צמיגים - הייתם הולכים לעסק שמנסה לחרטט אתכם?

ArikB
שימו לב! השרשור הזה בן 1878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי צריך להחליף בסקודה ייטי שלו שני צמיגים וביקש שאמצא לו צמיגים חדשים. הוא נוסע יחסית מעט (בערך 5,000 ק"מ בשנה) וביקש ממני צמיגים לא יקרים. בגלל שאני לא אוהב צמיגים סיניים עלומים החלטתי ללכת על צמיגי פאלקן. חיפוש ביד 2 צמיגים הביא אותי לצמיגיה מוכרת עם המחיר הכי טוב לפאלקן ZE914 באיזור המרכז. התקשרתי לשם.

בשיחה הראשונה המחיר לצמיג גבוה בעשרה שקלים ממה שרשום באתר. מילא. נאמר לי גם שהמחיר באתר לא כולל התקנה. שאלתי אם מישהו קונה צמיג ולא מתקין, ואם התקנה זה עשרה שקלים. לא קיבלתי תשובה ברורה.

בשיחה שניה שוב עולה המחיר, הפעם כי אין את הדגם הרגיל אלא רק את דגם Ecorun... אוי נו באמת, כבר דיברו על זה קודם, נגיד פה.

עכשיו אני מתלבט. אני בד"כ בסימן הראשון לחרטא אומר תודה שלום ולא חוזר, אבל אבא ביקש צמיג לא יקר וצמיג סיני לא בא בחשבון.

הצמיגיות הבאות בתור עם מחיר יותר גבוה או יותר רחוקות (אני מעדיף קרוב כי אני חייב לנסוע איתו).

מה לדעתכם כדאי לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא. והייתי מדווח עליהם לאתר שבו הם מפרסמים. אני משער שיש לי מושג מי הפנצ'ריה.

2. תתקשר לאנטון ביפו וקבל ממנו הצעת מחיר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת באיזו עיר הפנצריה, כדי שלפחות יהיה לי מושג אם אתה מדבר על מקום שאני מכיר, כי הוא ידוע לי כהכי זול בפער משמעותי מהמתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי רביעיה של גודייר עם 24000 קמ.מצאתי בורג בצמיג,נסעתי לצמיגאי הקבוע ןהחלפתי את כל הרביעייה לגודייר טרי וטוב.הוספתי גם חנקן בתשלום.אין מה להתקמצן על צמיגים.אצל אותו צמיגאי החלפתי כמה רביעיות והכל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי רביעיה של גודייר עם 24000 קמ.מצאתי בורג בצמיג,נסעתי לצמיגאי הקבוע ןהחלפתי את כל הרביעייה לגודייר טרי וטוב.הוספתי גם חנקן בתשלום.אין מה להתקמצן על צמיגים.אצל אותו צמיגאי החלפתי כמה רביעיות והכל טוב.

החלפת 4 צמיגים בגלל פאנצר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך זה קשור לנושא.

לי קרה עם צמיגים לייטי שכאשר כבר הייתי בפנצ'ריה לא היה את הצמיגים עם הקוד מהירות שלי אלא עם קוד מהירות גבוה יותר שעלו יותר (צמיג מאותו דגם), התבאסתי אבל שילמתי.

ובכלל רציתי את הפאלקן אך לא היה...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסוג הזה של חירטוט (מחיר) הייתי מתרחק.

אם היו מחרטטים בסגנון "קח צמיג סיני כלשהו, זה אותו דבר", הייתי פשוט עומד על שלי עד שמקבל מה שביקשתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא. והייתי מדווח עליהם לאתר שבו הם מפרסמים. אני משער שיש לי מושג מי הפנצ'ריה.

2. תתקשר לאנטון ביפו וקבל ממנו הצעת מחיר.

דיברנו והזמנתי. מאמין שנגיע מחר בערב. אם הוא היה מופיע ביד 2 הייתי מתקשר אליו קודם.

תודה לכולם על התגובות. אני ארשום חוות דעת (על שני המקומות) אחרי ההחלפה.

זה סיפור די מרגיז וזו הסיבה שאני מטפל גם ברכב של אבא שלי. הוא נוטה להאמין לבעלי מקצוע, אני קצת יותר חשדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע - קוראים לא צסנה. זה מסביר הכל.

בפנצ'רייה גדולה באיזור חיפה ניסו למכור לי רביעיית צמיגים סיניים. הסברתי שביקשתי "צמיגים" - תגובת הצמיגאי היה "אתה חושב שאתה מבין משהו". לא היה מוכן להציע לי צמיגים סבירים.

העבודה הלכה לנציג הרשמי של קונטי בחיפה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים היו ממילא קרובים להחלפה,הבורג היה הטריגר.לכל ממליצי אנטון,הייתי שם בעבר הרחוק ומצאתי מקום יותר טוב לטעמי.לגבי החנקן ,פעם ראשונה ואם עוזר או לא,נראה.המסר שניסיתי להעביר הוא לא להתקמצן על צמיגים.לגבי הגאון החיפאי עם העברית המושלמת-ספריאל,לססנה יש משמעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. שגלגלים של מטוסים מנופחים בחנקן.

עד היום לא הבנתי למה להשקיע בכך ברכב בשימוש משפחתי יום יומי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה סיבה שאני לא שם רפידות בלם סיניות.

נראה לי שאני אעמוד בתוספת של 100 שקלים (בהגזמה) לצמיג שמחזיק 4 שנים בממוצע. אני מעדיף קצת יותר מו"פ בצמיגים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...