Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון בקר מאוורר רדיאטור

danny 2020
שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום, מאוורר הרדיאטור לא עובד. פתחתי את הבקר ורואים טרנזיזסטור שרוף מסוג IRL3103. מחפש המלצה על מתקן או קניה של הטרנזיסטור בארץ. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד בארץ לא מתקן את מודול המהירויות. על איזה רכב מדובר וגם תעלה צילום של הבקר בבקשה.

את המוספט IRL3103

גם לא תצליח להשיג בארץ אבל לדעתי תוכל למצוא רכיב שווה ערך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה צילום של המעגל לפני שאתה מזמין חלקים.

כמה עולה לרכוש

IRL3103

באיביי כולל משלוח ?

כתבתי לך שלא תוכל להשיג בארץ את הרכיב ואתה שואל איפה ניתן לרכוש בארץ. :-P

תוכל להזמין דרך ליאון אלקטרוניקה רק כך בחשבון שיש מינימום הזמנה של 50 שקלים +דמי משלוח של 40 שקלים.

https://www.lion.co.il/p/fk1sd4/infineon/irl3103pbf/infineon-irl3103pbf-mosfet-n-30v-56a-to-220#.XFWcwtSF52Q

אני אנסה לבדוק לך האם יש לי את הרכיב אצלי במעבדה.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר אבל אין לי אפשרות לעלות תמונה ?..?

אשמח להעביר בדרך אחרת בפרטי

אני יכול כמובן להזמין מחול אבל זה משבית את הרכב שבועים...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכיב בתמונה שצירפת אכן הוא מוספט IRL3103L באריזה מסוג הנקראת TO-262 אשר אינו מיוצר עוד.

דיברתי עם ספק הרכיבים שלי והוא יכול לארגן עבורי את הרכיב IRL3103PBF אבל באריזה מסוג TO-220AB כלומר תצטרך לחתוך את החלק העליון של גוף הקירור של הטרנזיסטור בכדי שייכנס למעגל.

* תבדוק אם אין עוד רכיבים שרופים במעגל עם מישהו שמבין באלקטרוניקה במיוחד את הדיודה המחוברת לרגל השמאלית (שער) של הטרנזיסטור.

* קח בחשבון ששליפת הרכיב השרוף לא פשוטה מכיוון שקיים ציפוי בדיל בקדחים של המעגל המודפס ויש לבצע את עבודת הוצאת הטרנזיסטור בזהירות לבל לפגוע במוליכי החשמל.

אם מתאים לך אז תוך יומים שלושה הוא יביא לי את החלק במחיר של כ-25-30 שקלים ליחידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה מרק על הבדיקה המושקע !

היום לקחתי את המעגל למחוון ספידומטר בחולון. קיבלתי שירות מצויין שם אבל מבדיקה מהירה עלה שיש עוד רכיבים תקולים ולכן כל התיקון מאוד לא כדאי. הזמנתי מנוע מאוורר מחול ועכשיו נותר לי להמתין במתח עד שיגיע ואבדוק שאין עוד בעיה אחרת ברכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עולה מנוע חדש ? מאיפה הזמנת את המנוע ?

לא הייתי סומך על מכון ספידומטרים בבדיקה ותיקון של בקר המנוע. ברור שקיבלת הצעת מחיר גבוהה בכדי לנפנף אותך מכיוון שאין להם את הרכיבים המתאימים והידע הדרוש לתיקון הבקר או במילים כול אחד והמומחיות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לומר לזכות מחוון בחולון שלא נתנו הצעה גבוהה ולא גבו על הבדיקה. היו מאוד הוגנים ומקצועיים. אני די תקוע עם זה בארץ.

בחול עולה רכיב חדש 500 פאונד אנגלי ומשומש 50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך רק מלחם+בדיל+כמה כלים להחלפת הרכיב וכמובן איזה סרטון ביוטיוב המסביר כיצד מלחימים.

אתה יודע איזה רכיבים נוספים לא תקינים ?

500 פאונד זה המון כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...