Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרישת המיגון איתוראן ירדה, האם להתקין כספת?

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 1928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

ברשותי פולו 2012 שאני אוהב ולא ממש מתכוון להחליף בקרוב.

דרישות המיגון של הרכב ירדו והיום כבר אין צורך באיתוראן, לכן אני חושב לבטל את המנוי ולבצע מעבר למיגון כספת.

רציתי לדעת היכן כדאי להתקין ואיזה דגם מומלץ בבקשה.

אני גר באזור המרכז.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור.. אני רק מחפש לשמור על הרכב ושאם יהיה ניסיון פריצה אז הכספת היא תהיה המיגון מבחינתי

המטרה היא לחסוך את האיתוראן ואז לשים מיגון אחר פרטי לכאורה

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים מנעול הגה (כזה שעוטף את ההגה ולא סתם מוט) גם ייצור הרתעה וגם אשכרה יגן בניגוד לכספת

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהיעדר דרישה ביטוחית, ובהנחה שגם כך אתה מבטח מקיף, אישית אינני רואה טעם במיגון.

באם ירצו, והרכב ״סומן״ הוא ייגנב ולא משנה רמת המיגון.

תן לחברות הביטוח לנהל את הסיכון, תשאיר לעצמך רק את ההחלטה כן מקיף/לא מקיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כספת, אז אך ורק מקורית של היצרן. קיימת כזו לחלק מהדגמים וצ'מפיון מתקינים אותה בבונדד.

היצרן חייב התקנת הכספת המקורית לאור אירועים רבים בהם כספת מקומית שהותקנה בארץ גרמה לנזק לרתמת המחשב ו/או לצנרת בלמים סמוכה עקב חיכוך, בתלות בדגם הרכב. בדוק את מחשב הרכב שלך, יתכן וכבר מותקנת עליו כספת מקורית. הכספת המקורית עשויה פח פלדה עבה צבוע שחור עם ברגים גזורים.

בכל מקרה, כספת לא מונעת גניבת הרכב ויעידו על כך אלפי כלי רכב ממוגנים בכספות שנגנבו מיום שהיא מותקנת על פי דרישת חברות הביטוח.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יגנבו הרכב לפחות תקבל מחירון... אני גם עם פולו 2011 ונפרדתי מהאיתורן. "רק שהמפתח לא ישאר ברכב" זו הדרישה מהביטוח כלפי.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים מנעול הגה (כזה שעוטף את ההגה ולא סתם מוט) גם ייצור הרתעה וגם אשכרה יגן בניגוד לכספת

רעיון מצויין, תוכל לומר לי אילו דגמים מומלצים?

אין לי בעיה להשקיע עד 400 שקל בערך, תלוי במוצר וכו'

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה לחובק הגה, לדעתי זה לא יעלה פחות מ 400 ₪. נסה ביד 2 אולי מישהו מוכר. גם קח בחשבון את הסרבול בפירוק והרכבה.

מה שכן זה עוצר גנבים. חבר לעבודה שם כזה והגנבים לא הצליחו לקחת לו את הרכב אבל שברו את החלונות והדשבורד כנקמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה לחובק הגה, לדעתי זה לא יעלה פחות מ 400 ₪. נסה ביד 2 אולי מישהו מוכר. גם קח בחשבון את הסרבול בפירוק והרכבה.

מה שכן זה עוצר גנבים. חבר לעבודה שם כזה והגנבים לא הצליחו לקחת לו את הרכב אבל שברו את החלונות והדשבורד כנקמה

עדיף שיגנבו את הרכב מאשר יתעללו בו.

עגמת הנפש של זכוכיות בכל האוטו לא שווה את זה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי. לחבר יש סיאט איביזה . בוקר אחר הוא מתעורר ורואה את מכסה המנוע מורם ואת החלון מנופץ... התעסקו עם הרכב ונתקעו על הכספת וכנראה אחרי שזה לקח יותר מדי זמן פשוט עזבו את הרכב. לאחר כמה חודשים נגנבה מאותה שכונה איביזה אחרת שכנראה לא הייתה לה כספת.

גם אני מאמין שאם בא מקצועי לבסוף הוא יוכל לגנוב. כל המיגונים יכולים לסייע לעכב את הגנב ואולי לגרום לו לוותר על עבודה קשה כלכך. בנוסף, גם אני בעבר בדקתי את הפיתרון של חובק הגה ואני באמת לא מאמין שלאורך זמן, אדם אשר משתמש ברכבו יום יום ישתמש בחובק הזה תמיד, כי זה לא כמו מנעול הגה. להרכיב ולפרק אותו זו פרוצדורה ואחרי זה צריך לחשוב גם איפה לאחסן אותו. לדעתי זה יותר מתאים אם עוזבים את הרכב לתקופה נניח לרגל נסיע לחו''ל.

אני לא חושב שברכב שהוא לא סופר נדיר יש צרוך באיתורן, כי הריי לא בטוח שתרצה את הרכב אחרי שהגנבים פרקו אותו וסביר להניח שבזמן שהאיתורן תפס אותם ניסו לברוח עם הרכב ולפי סירטונים של איתורן ביוטיוב, הגנבים גם יקפצו צוק בשביל לברוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב ש400 יספיק לצערי

יש לך בארץ את סנדלי ישרש http://www.carsandals.com/

ומחול יש לך את disklok

כל אחד יעלה לך באזור ה700 שח

את הדסיקלוק אולי תוכל להשיג מEbay כמשומש בזול יותר

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף התקשרתי לאיתוראן להוריד את המנוי הרגיל, מפה לשם הם הציעו לי מנוי בעלות של 12 שקל שאני מקבל אפליקציה שמראה לי היכן הרכב שלי, מספיק טוב לי ועונה על הדרישה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...