Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? סיאט טראקו בהשקה עולמית

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש משהו מאד מדכא בתא נוסעים של סיאט וגם כאן זה לא יוצא דופן. צריך לקחת ציפרולקס ואחרי שעה להכנס לתוך סיאט.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אז ציפרלקס, אבל בסדר. סיאט ממותגת כרכב צעיר והיא יפה מבחוץ וסטנדרטית מבפנים. תקשט אותה עוד קצת ותצטרך להיפטר בכל פעם ממותג אחר של וואג, כי שרשרת המזון היא בערך סיאט, סקודה, VW, אאודי וכהנה וכהנה, וכו', וכד', וכיוצב"ז...

ועכשיו לענייננו: אני יוצא בפנייה נרגשת אל המערכת; באימאשלכ'ם, ת'קשרו בבקשה להו מסיאט שיעדכן מתי הוא mavi לנו את הטרקו לארץ? וכמה יעלה? ולמה מכרת לי סיגריות? ולמה לא מכרת לה שוקולד? למה?

תודה מקרב לב

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו מאד מדכא בתא נוסעים של סיאט וגם כאן זה לא יוצא דופן. צריך לקחת ציפרולקס ואחרי שעה להכנס לתוך סיאט.

מסכים במקרה של הרכב המדובר. דווקא במקרה של הלאון (בייחוד של גירסת ה FR) ובשילוב עם תאורת אוירה, אפשר להחליף את הציפרלקס בנרוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון חוגגים יפה עם הקודיאק, אז בנתיים הם משאירים באירופה את הטיגואן אולספייס והטראקו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיגואן אולספייס ימכור 5 חתיכות בשנה דרך יד ראשונה אפס ק"מ למנהלים שעובדים באולמות התצוגה. אם הסטנדרטי נושק ל 200 אלף על הכביש, מה יגידו אזובי הקיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיגואן אולספייס ימכור 5 חתיכות בשנה דרך יד ראשונה אפס ק"מ למנהלים שעובדים באולמות התצוגה. אם הסטנדרטי נושק ל 200 אלף על הכביש, מה יגידו אזובי הקיר?

אם הונדה מציעים CRV עם 7 מושבים ב-230 אלף, אז טיגואן אולספייס גם יכול למכור כמה חתיכות.

חוץ מזה שהרב מכר של צ'מפיון זה כבר הקודיאק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי אמר שהונדה ימכרו משהו? גם אצלם המכירות יהיו באפיניות גבוהה למספר המנהלים באולמות התצוגה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים במקרה של הרכב המדובר. דווקא במקרה של הלאון (בייחוד של גירסת ה FR) ובשילוב עם תאורת אוירה, אפשר להחליף את הציפרלקס בנרוון.
איזה מזל שאני לא מכיר קבוצת תרופות האלו. כנראה רוב רוכשי סיאט יודעים גם לאיית נכון את תרופות אנטי דיכאון יותר טוב ממני.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסוואגן לא אמורה להיות רבת מכר אצל צ'מפיון.

את זה בהיררכיה הם שומרים לסקודה.

הבעיה היא שפולקסוואגן מתחיל להיות "מת" בדיוק כמו מה שפורד עוברת עם דלק מוטורס.

יש הרבה דגמים שלא מגיעים לארץ, וההיצע היום מסתכם ב-4 דגמים - פולו, גולף, טיגואן וטוארג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

נראה לי שהמכירות של הקודיאק חזקות מספיק כדי לא לטרוח להביא את הטראקו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטראקו והקודיאק מיוצרים באותו מפעל על אותו פס ייצור, ולכן מבחינת זמני/רציפות אספקה לא ישתנה דבר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...