Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנחיית יצרן יונדאי להחלפת נוזל הבלמים - מקורות נדרשים

Guest Automatic1
שימו לב! השרשור הזה בן 2089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק רוצה להגיד לך כל הכבוד על הנחישות, וגם תודה כי בסופו של דבר אם המוסך העלוב הזה ילמד משהו, זה יכול לעזור להרבה לקוחות בעתיד. הלוואי והיו עוד לקוחות כמוך במדינה הזאת, אולי זה היה מעלה במקצת את רמת המוסכים ה'מורשים' פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני במקומך הייתי משלם פשוט למוסך אחרי שיעשה את זה כמו שצריך וזהו במקום ללכת ראש בקיר ולריב איתם.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הרכב שלי אלה של אבא שלי.

הוא יקבל את השירות הנדרש במוסך בזמן האחריות על הרכב והאמת שזה ממש לא טירחה, אני אחריי הכל די פנוי במהלך היום יחד עם העבודה, הפורום וניהול מגדל מגורים :lol:. אתגרון קטן וגם אותו נעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי הוא כבר לא עובד כמנהל טכני בכלמוביל. מצד שני, הוא איש כל כך נחמד שאני דיי בטוח שיעזור או לפחות יפנה אותך למי שיוכל לעזור.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט מעריך את העזרה אבל לא הייתי רוצה לפנות אל הגורמים הפרטיים אלה כרגע, לתת אפשרות והזדמנות לכלמוביל ולשירות שלהם + יועצת השירות מאשדוד בשיחה משולבת, לחזור אליי עם הפרטים או הנתונים או צילום מסך והסבר של הנחיית היצרן.

כן אשמח להיעזר בהם במידת הצורך, בהמשך אם אקלע למבוי סתום.

לעת עתה, אני אוסף נתונים ומתקשר עם יונדאי מקוריאה ואני אהיה מוכן עם כל מה שצריך.

בוודאי וכמובן שברגע שיתחילו לסבן אותי שוב ושוב, זה יתפוס כיוון אחר לגמריי.

נכון לעכשיו, לא נשקפת סכנה לאבא שלי מכך שהנוזל בלמים בן שנתיים ברכב, גם אם יחליפו בשנה השלישית בטיפול הבא עם ההנחות מאוד מאוד יפות שקיבלנו (אבל לא ביקשנו ולא רצינו, רק רצינו החלפת נוזל בלמים תקנית), מאמין שזה יסודר עד אז.

מן הסתם שיש לי מיכשור לבדוק מה אחוז "המים" בנוזל וכו', זאת אומרת אין באמת סכנה כלשהי, יש לא מעט רכבים על הכביש שלא החליפו בהם נוזלי בלמים במשך 4-5-6-7-8 שנים, אמיתי לגמריי וגם בעבודה בסביבה מאוד "אינטלגנטית" אני שומע על אנשים שאומרים לי "מי מחליף נוזל בלמים בכלל, לא צריך".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך מתחיל לאסוף עדויות לרשלנות מכוונת מוצא עוד כמה אנשים עם רכבי יונדאי רצויים מאותו המוסך שלא קיבלו טיפול ריענון נוזל כמו שצריך.

הרי הם כותבים בטיפול את הכמות הנוזל בלמים שהם מחליפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן רק שבמקרה הזה, רשומה הכמות שהוצאה מהכוסית, זה כל העניין.

יונדאי לא מסתירים שום דבר, הם פשוט אומרים שההחלפה נעשית רק בכוסית והמחסנאי מנפיק להם 0.06 ליטר עבור מטלה זו.

זאת אומרת, מחליפים את מה שיש בכוסית וגובים על כך מחיר בהתאם, לאבא שלי לקחו כמה עשרות שקלים, זה הכל.

אתה מדבר על מקרה שבו רושמים החלפה של 0.5 או 0.6 ליטר ועבודה בסדר גודל של החלפה אמיתית, זה כבר משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, עדכון נוסף וחשוב, הרגע הצצתי בחשבונית ושם למרבה הפתעתי (הוטעתי קצת) רשום 0.6 ליטר אבל בפועל גבו 16 שקלים לפניי מע"מ בשביל השאיבה מהכוסית.

המוסך מנפיק מק"ט וכמות עבור החלפת כל הנוזל בלמים ועל 0.6 ליטר אבל זה לא בוצע, לא היה ולא נברא אלה בוצעה שאיבה מהכוסית עצמה ולכן נגבו גם 16 שקלים.

זאת תפנית מאוד מעניינת, הרבה יותר ממה שחשבתי כי כשאבא שלי הסביר לי, זה היה נשמע לי שגבו ממנו רק עבור איזה 0.06 ליטר אבל מסתבר שהמק"ט המנופק, כן קיים וקיים על 0.6 ליטרים.

יונדאי יונדאי יונדאי אשדוד... כמה מקצועי מצידכם.

czc43WF.jpg

וכן, עלות הטיפול היא ~1250 שקלים כולל מע"מ ולא, אתם לא תקבלו החלפת נוזל בלמים כפי שצריך.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה אתה טועה?

נגבה ממך 16 לפני מע"מ שזה קרוב ל18 ש"ח.

בנוסף חוייבת בתוך הטיפול על "החלפה" כחלק מהטיפול 30 אלף.

כלומר גבו ממך את העבודה בלי לעשות אותה כלומר לחוסר מקצועיות וחשד למרמה מכוונת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...