Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרת מסע C4 פיקאסו/קקטוס דיזל: משאבת אוריאה

save

פוסטים מומלצים

עם פתיחת השמיים ליוון, מי מפה שהוא מחוץ לתחום האחריות של לובינסקי (רגילה/מורחבת) ומחפש הרפקאות יכול להזמין מחו"ל מיכל אוריאה של אופל ולחסוך עוד כמה מאות שקלים... (עכשיו שאופל משתמשים באותם מנועים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 24.7.2020 בשעה 20:02, save כתב:

רק לעדכן שבאירופה מתפתחת תופעה של חשמלאים שמתקנים את הבקר אוריאה הישן וגם נותנים אחריות על השיפוץ. שולחים את הלוח בדואר והם מחזירים אותו משופץ. רבע עלות מיכל חדש.

רלוונטי לכל מי שנוסע הרבה.

מרמזים שקראתי שם גם מיכלים מהדגם החדש סובלים מהבעיה אבל במידה פחותה. אם תהיה דרישה אני יכול לנסות לברר את הכתובת למשלוח

היי,
לחבר שלי יש את התקלה ב-208 ואין לו אפשרות לתקן באחריות אצל לובינסקי.
כבר פירקנו את המיכל ויש לנו זמן להמתין, אז אשמח לדעת למי בדיוק שולחים ומה העלויות במידה ויש לך פרטים כי לא כל כך הצלחתי למצוא שם בכל השרשור הארוך הזה.
בנוסף לכך, יש פה מישהו שביטל את האוריאה ויכול אולי לפרט על התהליך והשלכותיו?

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.8.2020 בשעה 15:07, מלטבשי כתב:

IMG-20200827-WA0007.jpeg

הוחלף מיכל (שנרכש עצמאית) במוסך גבע.

נזק כולל - פחות מ-3,000 שקל (לא יכול לתת מחיר מדויק, לא הייתי מעורב בכל השלבים).

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הסכימו כי הרכב מעולם לא ביקר שם למעט טיפול ראשון שניתן מתנה, ריקול למכסה מנוע וקניית וישרים בחורף שעבר.

כמו שכתבתי, לא הייתי מעורב בתהליך במלואו. מי שיצטרך עזרה, אוכל לנסות לברר

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי חברים, 

גם אני מצטרף... פיג׳ו 208 דיזל, 2016 עם 90,00~ קמ. 
לפני כמה שבועות נדלקה לי נורת אוריאה. כבתה אחרי המילוי במוסך לובינסקי בירושלים, נראה היה שהכל בסדר.

לפני שבועים בערך נדלקה נורת מנוע, במוסך בדקו ואמרו שזו תקלה שקשורה למיכל אוריאה (חיישנים?) ולמזגן (באמת היה רעש מאוורר חזק בהדלקה של המזגן- שעבר אחרי הביקור במוסך). עשו איפוס לתקלה ושיחררו אותי ללא תשלום- נחמד מצדם. 

אתמול שוב נדלקה נורת מנוע. 

בשיחה עם יועץ השירות מהמוסך אמר שכנראה נצטרך להחליף את מיכל האוראיה, ושזה סדר גודל של 4000 ש״ח (לא נעשתה עוד בדיקה). 

כשאמרתי לו שאני יודע שלובינסקי לוקחים אחריות על עלות המיכל ומחייבים על עבודה בכלל אמר לי שאין כזה דבר שהוא מכיר- ושאביא לו ״מסמך״ שזו מדיניות החברה. 

אז... מישהו מכיר? יכולים להמליץ עם מי צריך לדבר? 

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צודק. הם שומרים את זה בסוד. לך אליהם. קודם שיריצו דיאגנוזה. עם התוצאה תן להם לפנות ליבואן .אני מאמין שהם יודעים שאתה יודע על התקלה ויתקנו לך בכמה מאות שקלים (₪600). אם ירצו כמה אלפי שקלים מוגזמים : שלם להם על הבדיקה (₪400) וברח משם. שלא יתקנו בלי אישור ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

אז בעצם אין טעם שאני אפנה ישירות ליבואן (גם  לובינסקי- לא?), לפני שאני מגיע למוסך?

עדכון- התקשרתי לשירות לקוחות של לובינסקי- הנציג טען בתוקף שאין שום אחריות למיכל אוריאה לרכב שיצא מתקופת האחריות הרשמית

מה עושים?

עריכה אחרונה על ידי guyba
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייקאקר היו הגונים איתי כשזה קרה לי.
הרכב היה על 60k ולא 90k אבל המנהל מוסך מאוד רצה שאצא מרוצה.
טיפלת כל השנים בלובינסקי?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נקנה לפני בערך שנה מלובינסקי טרייד (עדיין במסגרת האחריות שלהם, שלא כוללת את האוריאה...) 
יש הסטוריית טיפולים מלאה (מופיעה שם גם ההחלפה של הפקק- לא בדקתי אם בפועל באמת הוחלף) של מוסך מורשה (היה בליסינג) וגם אני טיפלתי רק שם.

האמת היא שאני די גרוע בעניינים האלו, ואני מנסה להבין מה דרוש כאן כדי שזה יסתדר.. אשמח לכל עצה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי, היחס במוסכי היבואן השונים לא באותה רמה. אם התחלת כבר במוסך מסויים תנסה להוציא את זה דרכם, כי כמו אתה רואה פה בשרשור זה משהו מאוד מאוד נפוץ. אם הנציג אומר שהוא לא מכיר את התופעה אז הוא שהוא חדש בתחום או שהוא משקר.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן עקרוני אין לי בעיה להגיע למוסך מורשה אחר במידה וזה אומר פחות ויכוחים/שיכנועים/נציגי שירות לקוחות. הרכב עדיין לא במוסך, אז אני יכול להגיע לאן שצריך אם זה יחסוך לי כמה אלפי שקלים והרבה כאב ראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...