Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאיה פיקנטו gt line

megabyte
שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקום ספייס סטאר הייתי בודק את הדאציה סנדרו, מרווחת יותר,תא מטען גדול יותר, נוחה יותר וזריזה יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במה מחפשים, זה לא רכב זריז, גם סובארו DL יכולה לעקוף... וכן, לרכב חדש שכבר חלאס קיה, תתיישרו לשוק לשים שילוב מנוע גיר כזה, לזרוק על הרכב כמה לדים וניקלים ולקרוא לו GT, בחייאת עבודה בעיניים.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במה מחפשים, זה לא רכב זריז, גם סובארו DL יכולה לעקוף... וכן, לרכב חדש שכבר חלאס קיה, תתיישרו לשוק לשים שילוב מנוע גיר כזה, לזרוק על הרכב כמה לדים וניקלים ולקרוא לו GT, בחייאת עבודה בעיניים.

והכי מצחיק שאשכרה אנשים חושבים שהרכב הז חסכוני בגרסת האוטומט.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שני סוגי רכב קצת שונים, הפיקנטו היא יותר קטנטנה וקומפקטית ועם האבזור בgt היא בהחלט אחלה. יש לה מנוע יותר מודרני וגם חבילת בטיחות ומולטימדיה מאוד מתקדמות. אז נכון שהפורטה יותר חזקה אבל לא חושב שהאישה תשים לב כל כך בין זה לזה (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שני סוגי רכב קצת שונים, הפיקנטו היא יותר קטנטנה וקומפקטית ועם האבזור בgt היא בהחלט אחלה. יש לה מנוע יותר מודרני וגם חבילת בטיחות ומולטימדיה מאוד מתקדמות. אז נכון שהפורטה יותר חזקה אבל לא חושב שהאישה תשים לב כל כך בין זה לזה (:

איזה מנוע מודרני? איזו מולטימדיה מודרנית? איזה אבזור כבר יש בGT? קצת לדים וניקלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע בן 100 עם גיר פלנטרי 4 הילוכים בן 200, אמרתי - מי שקונה את הטכנולוגיה הזו פשוט לא מבין.

מה עם הפגו 208, אחלה רכב ומודרני ומפנק, והקאיות האלה שתייניות ולא חסכוניות בכלל, אבא שלי קיבל חלופי מהעבודה כשהפריוס שלו הייתה בפחחות ארוכה מאוד, הוא רצה להעיף את הרכב מצוק וטען שהוא עגלה, קופסת טונה ושותה דלק כמו האאודי A6 שיש לו בחנייה להתפנק בסופשים.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המנוע אכן אין משהו מודרני אבל אמין אם כי לא חיסכוני, היתרון של קיה זה שמירת ערך טובה ואחריות 7 שנים.

בנוסף הgt מגיעה מאובזרת עם חבילת עיצוב דמאוד תורמת למראה.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני הבנתי הGT היא פשוט גרסה יותר מאובזרת של הפיקנטו עם מנוע יותר חדיש ועם תוספי בטיחות ומולטמדיה שנועדו לתת לה מקפצה בתחום אל מול הרכבים האחרים בתחום. אני חושב שהפיקנטו מספיק טובה גם בלי זה אבל בהחלט התוספים האלו נותנים עוד קצת עניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו מנוע עם תופספת איבזור ועיצוב חיצוני מעוצב יותר.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שאל על הפיקנטו GT LINE, אני רואה כאן הרבה תגובות "מעודדות"...אם יש לכם רכב

טוב יותר להציע או רעיון, כיתבו נמקו, הוא מחפש עזרה...לא בכיוון של לזרוק רכב מהצוק ושתיין,

וגיר בן 100 שנים.זה כיוון טוב , אבל אם יש חלופות טובות יותר או אם לכם רעיון טוב יותר,

כיתבו נמקו אם אפשר.

פותח שירשור, אני מכיר את הפיקנטו 5 דלתות והוא מתנהל כמו רכב גדול יותר, זריז יחסית

ולא עגלתי כמו מרבית הרכבים שבשוק המתחרים. יש לו מגרעות רבות אבל גם המתחרות לא בולטות יותר.

אבל ביום יום, הוא פשוט רכב נהדר, גם עם מנוע וגיר בני 100 וגם אם לחלק כאן בא לזרוק

אותו מהצוק לים וכאלה, הוא שקט יחסית למתחרים ואמין מאוד, צריכת הדלק שלו לא קטנה

וזה לטעמי החיסרון הגדול שלו אבל אישית הייתי מתנהל איתו בכיף ביום יום.

לא סתם הוא רב מכר היסטרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאשתי פיקנטו משנת 2011 וגם לאחותי.במהלך ה 7 שנים לא היתה ב -2 הרכבים תקלה אחת ,הרכב נוח ומרווח ,לא חסר לא כוח שלוחצים ואשתי בהחלט אוהבת להריץ את הרכב.

צריכת הרכב בחיפה בדרך כלל 1/11 עד 1/12 ובקריות הרכב של אחותי עושה 1/14 כי היא פחות לוחצת.

רכב מצויין ואמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...