Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה כסף לקחת מחברים על הסעת קארפולינג (משותפת) לבסיס?

guythekingg
שימו לב! השרשור הזה בן 2146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק שתדע שחוקית ברגע שאתה לוקח כסף על הנסיעות הביטוח שלך כבר לא תקף.

היית צריך להוסיף עם זה מוזיקה דרמטית...

ולעניינינו, פות"ש, קח מכל אחד 10 שקל על ההלוך והחזור וסגור עניין.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לרשום דעה אבל?

הסעתי הרבה פעמים חברים מהבסיס, מרחק של 150 ק"מ. זה לא היה כמובן באופן יומיומי.

בשלב מסויים כשהייתי בקבע קניתי אוטו ב 2000 ש"ח והסעתי חברים בתוך הבסיס לכל מקום, כמה פעמים ביום. את האוטו קניתי במיוחד בשביל זה, זה סוג של חוויה. חברים כמובן עזרו לתקן אותו.

הסעתי חברים למכללה ללימודים, זה היה כן על בסיסי יומיומי כמעט, כחצי שעה נסיעה.

לא עלה בדעתי לבקש מהם על זה כסף.

מבקש כסף = מוחייבות. לא מעוניין בשום מחוייבות ולא אתאשר מכמה שקלים בחודש.

אני כתבתי על זה. בזמנים שלך זה לא היה מקובל. היום זה כבר יותר ויותר מקובל (ברור שלא לטרמפ חד פעמי של 5 דקות, אבל כאן מדובר בטרמפ קבוע. ואם העלות תהיה רק על נותן הטרמפ, אז יש לו פחות תמריץ להגיע ברכב כל בוקר, ולתזז באיסוף. קר-פול אמיתי זה שכל פעם מישהו אחר מביא רכב).

אני לא כותב בעד ונגד, רק מציין שלעומת מה שהיה מקובל לפני עשרות שנים - היום מקובל דברים אחרים.

--------------------

אני מוסיף נ.ב. חוויות:

גם אני קיבלתי טרמפים לבסיס על בסיס קבוע, מאנשי קבע ומאזרחים ע"צ, וגם אני קיבלתי טרמפים ללימודים על בסיס קבוע, וגם נתתי טרמפים ללימודים על בסיס קבוע לחברים ללימודים (עם איסוף עיקוף עד הבית) ולא היה מעורב כסף או הפתעות אחרות.

אבל בעידן היום עם אפליקציות טרמפים עם תשלום מובנה באפליקציה, ולוחות טרמפים אינטרנטיים שבחלקם התשלום הוא חלק משם הלוח...

בהתחלה הייתי אוסף טרמפיסטים מהלוח, ובסוף פשוט היו שמים 15-20 ש"ח כל אחד לנסיעה מרכז - י-ם. בהתחלה הופתעתי מזה. אחר כך זה נעשה די הגיוני בראש, ומכסה חלק נכבד מהוצאות הנסיעה. הבונוס הוא שעד היום כל הנוסעים היו סימפטיים מאוד (או שקטים. אף פעם לא עלו אנשים גסים או מסריחים וכיוצא באלה. רק בנערותי זכור לי טרמפ אחד מזדמן שלקחתי לפנות בוקר אשה מאזור אילת לבאר שבע, עצרה בדרך לעשן, מחוץ לאוטו כמובן, וגם עשתה לי סיבוב בבאר שבע עד שנמצא את לשכת הרווחה. בת זוגי עשתה לי פרצופי סליחה כל הזמן).

טרמפיסטים מזדמנים מהטרמפיאדה - תמיד ירדו על הדרך, ולעולם לא קיבלתי ולא חשבתי לבקש כסף. לעומת טרמפיסטים מלוחות, שצריך לתאם איסוף.

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לא ליצור התחייבות , תיקח להם מה שהאוטובוס לוקח להם, פר יום (:

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פשוט מאד. תגיד להם שאתה מוכן לקחת אותם בחינם אבל בנסיעה הראשונה תנהג כמו מטורף. אם בדרך חזרה הם עדיין ירצו לבוא איתך, כנראה שלא נהגת מספיק בטירוף.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...