Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אמין ל40000 קמ בשנה

amit190
שימו לב! השרשור הזה בן 2145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טויוטה הברידית תצרוך 16-17 ק"מ לליטר גם בנסיעות בינעירוניות, (וכנראה) תהיה זולה יותר אחזקה מכל רנו פלואנס שהיא.

ראה סקירה של אחד הגולשים על טויוטה אוריס הברידית

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שנה שעברה כשחיפשתי רכב דיזל ידני מצאתי מןנית פלואנס ב60 אלף עם מיסים, בת שנה עם 115 אלף קמ

באותם מחירים היו פלואנס בנות 4 5

רק שזה לא יהיה אותו מחיר, נגיד מונית פלואנס בת שנה אחרי תשלום מסים תעלה הרבה יותר יקר מפלואנס דיזל פרטית בת 5.

כשמדובר על מונית ישנה שעבדה נניח 6 שנים כמונית אז מסים עליה כבר נמוכים מאוד וגם אחרי מסים היא תהיה זולה מרכב פרטי מקביל. אבל מונית אחרי 6 שנים זה כבר רכב בלוי עם ק"מ בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך זה, בדקתי עכשיו ביד 2. על פלואנס 2013 דיזל מבקשים באיזור 40.000 ש"ח, לא 60.000.
נכון, אבל שנה שעברה ביקשו עליה מעל 50, ודיברתי על שנה שעברה...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה הברידית תצרוך 16-17 ק"מ לליטר גם בנסיעות בינעירוניות, (וכנראה) תהיה זולה יותר אחזקה מכל רנו פלואנס שהיא.

ראה סקירה של אחד הגולשים על טויוטה אוריס הברידית

נראה לי ש16-17 אפשר לקבל גם במכוניות בנזין, מאזדה 3 שנת 2014 עושה את זה ואפשר למצוא ב50K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על צריכה ממוצעת, לא צריכה רגעית בשיוט בכביש מהיר. מאזדה 3 רחוקה מאד מצריכה ממוצעת כזאת.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על צריכה ממוצעת, לא צריכה רגעית בשיוט בכביש מהיר. מאזדה 3 רחוקה מאד מצריכה ממוצעת כזאת.

אבל אני לא נוסע כמו הנהג הממוצע, אני משייט 200 ק"מ בכל יום עבודה.

היום המאזדה החבוטה שלי עושה 11-13 בצורת הנסיעה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשכור אחת כזאת ליום ותבדוק, לא מאמין שתגיע ליותר מ-15 ק"מ לליטר, וגם זה בספק.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בכבישים פתוחים אין לרכב היברידי שום יתרון על פני דיזל.להפך. רכבי דיזל בנויים לגמוע מאות אלפי ק"מ והם עושים זאת ביעילות מרשימה. ראית הרבה מוניות היברידיות ? עלות החלפת בטריה בהיברידית?

נושא הקרינה: מדדתי בעצמי ויש תוצאות מוזרות. מכיוון שאני מסיע שם פעוטות אני לא לוקח סיכון. אולי אני סתם פרנואיד.

מבחינת צריכת דלק/סולר לא תראה הבדל.

היתרון בהיברידי הוא ברכב שקט יותר , בלי עניין של מקומות תדלוק ואיכות סולר/דלק, בלי עלויות למכלולים מיוחדים מעבר לסוללות שגם הן יכולות להיות באחריות עד 10 שנים. (לפי הבנתי, עלות החלפת סוללות היא 8000 שח)

יש היום הרבה מוניות היברידיות, אבל זה עניין של תפיסה אצל נהגי מונית שקונים דיזל- לאט לאט גם היא תשתנה. וגם עניין של הצעות אטרקטיביות מצד היבואן לנהגי מונית. ותוסיף לזה, שכנראה לנהוג במרצדס הרבה הרבה יותר נוח לנהג מאשר בטויוטה והוא מוכן לשלם בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...