Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגעה לנתב"ג ואפשרויות חניה בשדה

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחניון של הרכבת היכן?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בנתב"ג בחניון לטווח ארוך מחיר ליממה הוא 40 ש"ח בחניה פתוחה או 70 ש"ח בחניה מקורה.

בחניון הישן שצמוד לטרמימל 1 רוב החניות מקורות, המחיר אחיד 40 ש"ח ליממה. יש שרות שאטלים מטרמינל 1 ל 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) אתה לא תלוי בהסעה (המחורבנת) של שדה התעופה - אתה נוחת והאוטו מחכה לך ממש ביציאה

איך זה מסתדר עם העובדה שאסור לעמוד עם הרכב באיזור של היציאה מהטרמינל? יש שם תמיד שוטרים שמגיעים לכל מי שעומד תוך שניה ומאיימים בדו"ח.

בכל אופן לא הייתי נותן למישהו אחר לנהוג ברכב שלי.

לגבי התנעה לנתב"ג יש שירות התנעה והחלפת גלגלים חינם. קרה לי שחזרתי בשישי בלילה והמצבר בדיוק החליט למות. טלפון למספר על הכרטיס חנייה ותוך 5 דקות התייצב גרר עם בוסטר הנעה.

עריכה: שירות החילוץ בנתב"ג הוא חינם.

גם לי קרה בדיוק אותו מקרה, תוך 2 דקות הניעו לי עם בוסטר, בחינם.

לגבי הסעה- לא יודע אם זה המזל נאחס שלי אבל בממוצע ב5 פעמים האחרונות שהחניתי יצא לי לחכות להסעה לפחות רבע שעה - 20 דקות לכל צד, וזה די מבאס.

אני דווקא ממש אוהב את ההמתנה הזאת, בעיקר בחזור, נותן לי כמה דקות לעשן בלי לחץ אחרי הטיסה וההמתנה למזוודות. למי שלא מעשן, כנראה סתם דקות ארוכות :)

עריכה :בחיפוש בגוגל עלתה מודעה על מונית מחיפה / קריות לנתבג ב 380 ש"ח

נו באמת, 100 שקלים חסכון שווים על להיות רגוע ונינוח ברכב שלך בלי להיות תלוי באף אחד? (לא מכניס דלק לשיקול אבל לא צריך להיות קטנוני..)

בפעם האחת בשנים האחרונות שבה הסתמכנו על המונית לחזרה המתנו למעלה משעה עד שהתמלאה. ולא היינו הראשונים במונית, היו חסרים רק 1 או 2 נוסעים.

זה יכול לגרום לאדם הכי רגוע בעולם להתמוטטות עצבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה מסתדר עם העובדה שאסור לעמוד עם הרכב באיזור של היציאה מהטרמינל?

בטרמינל 3 יש נתיב למקבלי פנים, ניתן לחנות שם עד 15 דקות ללא תשלום. יש שם גם כמה מקומות חניה בתשלום למי שצריך להמתין זמן ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול לגרום לאדם הכי רגוע בעולם להתמוטטות עצבים.

בהחלט, ההמתנה להתמלאות המונית בלילה קיצי מהביל טיפוסי בלוד נחרט אצלי תמיד כאיזו נקודת שפל בסוף הטיול... לא עוד.

באופן אישי, הייתי משתמש ברכבת - אם הילדים מסוגלים לטוס הם גם מסוגלים לשבת ברכבת,

ורכבת היא אחד מכלי התחבורה היותר נוחים לסיפוק תעסוקה לילדים, בלי חגורות בטיחות ומושבים צפופים.

עריכה:

המחיר למונית מחיפה/נתב״ג הוא בדרך כלל למונית רגילה (4 מקומות, לפני תוספת מטען) -

חוששני שנדרשת מונית גדולה ויקרה בהרבה ל-5 נפשות, ואם בוחרים בכיוון הזה במקום רכבת -

ייתכן שההפרש לרעת החנייה במקום זעום.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם חניון חדש מיד אחרי טרמינל 3 (ליד איפה שעומדות ההסעות לקבוצות). לא יודע מה המחירים בו אבל זה חניון בטווח הליכה קצר מטרמינל 3.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם חניון חדש מיד אחרי טרמינל 3 (ליד איפה שעומדות ההסעות לקבוצות). לא יודע מה המחירים בו אבל זה חניון בטווח הליכה קצר מטרמינל 3.

יש חניון חדש שקרוי חניון 26 (נמצא בצד המערבי), יש לו שאטל נפרד שיוצא מתחנת ההסעה לקבוצות. בערב סוכות הופניתי לשם אחרי החניון לטווח ארוך התמלא לגמרי, החניון היה עדיין בבניה (חלקו היה עדיין בשלבי סלילה) והשורות עדיין לא היו מסומנות כך ששלחתי לעצמי מיקום בואטסאפ, שבזכותו מצאתי את הרכב כעבור שבוע. אני מניח שבינתיים הכל הוסדר.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרכבת - לשים לב שבסוף החודש תחנת נתב"ג נסגרת ל-5 ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מחר אני טס לברלין. חושב על דרכי ההגעה עלה לי בראש הרעיון להחנות את הרכב ליד אחת מתחנות הרכבת הסמוכות לנתב"ג ולנסוע ברכבת עד לטרמינל 3 השאלה אם יש מקום בטוח להשאיר בו את הרכב? מה תהיה המלצתכם בנושא? (אני גר בראשל"צ אם זה משנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחנות בתל אביב לא ריאלי, אז נשאר רק מודיעין - אבל זה שווה לך לנסוע למודיעין, לחנות שם בלי שום שמירה/אבטחה של האוטו, לשלם כרטיס רכבת לנתב'ג וכל זה כדי לא לשלם 126 שקל למונית ?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...