Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משכורות למחסנאים באיזור סגולה פתח תקווה

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 2196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קשקוש בלבוש מארץ הבולשיט.

תביא קישור למודעה. אתה יודע מה תביא לי 3 מודעות כאלה ולא מודעה אחת מאיזה מעסיק לארג' במיוחד שכנראה ממש נואש לעובדים.

מעניין איפה היו המשרות האלה כאשר אני השתחררתי מהצבא אי שם בשנת 2007 וכל מה שהצלחתי למצוא היה תחנות דלק, אבטחה ומפעלים בשכר מינימום.

במודעה לא תראה את זה כי הבסיס שלהם נמוך בהרבה והשכר מורכב מהרבה שעות נוספות בדיוק כמו מפעל שכן שלי שעובדי הייצור מגרדים את 9 אבל השכר הוא מינימום עם 12 שעות עבודה ביום במשמרות ושני ימי שישי בחודש.

חוץ מזה עזוב שכר מינימום. למה מוסדות ההכשרה לרתכים לא מלאים במועמדים כשרתך טוב מגיע למשכורת של היי טק ולמעלה מזה?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה לדעתי פשוט לא מבין את המשוואה: כמה אנשי הייטק צריך בשוק? כמה? ואיפה נמצא המחסור האמיתי בשוק?

רק הבהרה קלה: כל מה שמתוכנן פה לא עונה על ביקוש מקומי, אלא גלובלי. הביקוש לאנשי הייטק ממש לא קשור לגודל האוכלוסיה כאן.

כמובן שיש גם ביקוש להמון מקצועות אחרים, קטונתי מלדעת באיזה סגמנט הביקוש גבוה יותר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

חוץ מזה עזוב שכר מינימום. למה מוסדות ההכשרה לרתכים לא מלאים במועמדים כשרתך טוב מגיע למשכורת של היי טק ולמעלה מזה?

כי זה לא כסף "קל". וגם עבודה מלוכלכת, איכסה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הבהרה קלה: כל מה שמתוכנן פה לא עונה על ביקוש מקומי, אלא גלובלי. הביקוש לאנשי הייטק ממש לא קשור לגודל האוכלוסיה כאן.

כמובן שיש גם ביקוש להמון מקצועות אחרים, קטונתי מלדעת באיזה סגמנט הביקוש גבוה יותר.

לא קשור לביקוש אלא לכמות מקומות העבודה בענף. ההי טק לא מהווה אפילו 20% משוק העבודה אז יתר ה 80% צריכים לשבת בבית רגל על רגל ולחכות שיתקשרו אליהם מאינטל?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מוסדות ההכשרה לרתכים לא מלאים במועמדים כשרתך טוב מגיע למשכורת של היי טק ולמעלה מזה?

כי אתה חי בחברה שלא מקדשת עבודת כפיים.

לרתך , מסגר, אינסטלטור וחשמלאי יש תדמית של אהבל שלא הלך ללמוד.

ילד בן 24 שאין לו מושג מהחיים שלו, רץ ללמוד תואר ראשון כדי שיהיה תואר, ובגיל 27-8, הולך לחפש עבודה, אחרי שלא עבד יום אחד בחייו בעבודה "של גדולים" ואין לו מושג מה הוא רוצה לעשות.

אבל ללמוד כולם רצים, כי הסביבה חופרת שבלי תואר אין לאן להתקדם ואין מה לחפש.

ברווז- שלח לי מייל עם קורות חיים

[email protected]

יש לך נסיון רב בתחומים אטרקטיביים, נשמע שאתה לא יודע איך לשווק את עצמך בקצרה. אני רוצה לעזור לך

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שביט, אעביר לך את הקובץ בערב. :mm_yeah:

האמת ברווז נשמע underpaid באופן קיצוני.

אני מוגבל במה שהמעסיקים מוכנים לשלם, ולאו דווקא בגלל היכולות שלי.

אם אני אבדוק בלוחות השונים, כמה מחסנאי עם כמעט 2 עשורי ניסיון מרוויח, אני אגלה שאני אכן UNDERPAID בצורה קיצונית. אבל- מי נותן "מחיר מחירון", בחייך? :lol:

עריכה אחרונה על ידי ברווז

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ריתוך, אתן את 2 סנטים שלי בתחום הבטחת איכות מהצבא:

סיימתי את לימודי הנדסאי, ושובצתי להיות "מפקח ספקים" של צה"ל בתחום הנשק. שירות שמאוד מקצועי ומעניין (ואילו הייתי רואה אופק בקריירה צבאית, יתכן שהייתי נשאר).

אבל בנוסף ראיתי מגמה של שינוי: מכניסים רובוטים במקום בני אדם, שמביא לחיסכון להכשרה והפסקות. בנוסף המוצרים נהפכים מברזל לאט לאט לחומרים מרוכבים.

בנוסף, ראיתי הבדלים מהותיים בין חברה גדולה לבין חברה קטנה. חברה גדולה היא מפתחת את המוצר. לעומת חברה קטנה היא מנסה לחסוך בעלויות, ומצד שני יש לה מתחרים על העבודה. ואז נוצרת בעיה: האם להשקיע כסף ליצור מוצר איכותי יותר בהספק גבוה, או להישאר עם עובדים בעבודות כפיים.

אגיד לכם עוד סוד: בשנות ה-90 עלו לישראל כמות גדולה של יוצאי ברית המועצות. העולים הללו נכנסו למשק עם הידע שרכשו בברית המועצות. היום, העובדים האלו יצאו לגיל פרישה (במקרה הטוב), והיום יש חוסר. מרגישים את זה בכל תחום. בנוסף, המדינה לא ממהרת להכשיר עובדים (או סטודנטים) שידעו איך לעבוד, איך לקרוא שרטוטים, מה ההבדלים הנדסים של סוגי ריתוך השונים. ואז נוצר מצב, שחברות גדולות שולחות את העבודות האלו לחו"ל (גם יותר זול, וגם אפשר להביא בכמויות). להגיד שזה מצב טוב? אני לא חושב. אבל זו המדיניות, והיא לא תשתנה כל כך מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא של החלפת כ"א ברובוטיקה זו שאלה של עלויות ועדיין רובוט לא יחליף אדם.

אם אני צריך לרתך 1000 יחידות זהות לחלוטין אז רובוט הוא פיתרון טוב אבל אם יש הבדלים קטנים או שמדובבר בסדרות קטנות רובוט יוצא יקר מאוד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שבלי תעודה של supply Chain Manager קשה מאוד להתקדם בתחום הלוגיסטיקה, ובמיוחד להרוויח טוב (מנסיון של ניהול לוגיסטי ורכש בארץ ובשוויץ).

אני עדין בתחום הלוגיסטיקה, אבל בתחום הרכש וkey user בSAP, והביקוש גדול, ככל שרמת הנסיון והקורסים שצוברים ככה השכר והביקוש עולה בהתאם.

ברווז אתה צריך לדעת לשווק את עצמך, תנסה להתמקצע בתחום אחד בעולם הלוגיסטיקה ומשם לדחוף את עצמך.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי אתה כבר מזמן לא מחסנאי ואסור לך לשלוח קורות חיים למשרות של מחסנאי.

אתה מנהל רכש ולוגיסטיקה. נקודה.

לך תמצא עבודה כמנהל רכש\לוגיסטיקה\גם וגם\מנהל שרשרת אספקה, ללא השכלה רשמית.

בראיון היחיד שאשכרה זומנתי אליו, שלחו אותי לקיבינימט אחרי השאלה "מה ההוצאה הכי גדולה האישית שניהלת? מה, אפילו משכנתא אין לך?!".

לך תסביר למנכ"ל שמראיין אותך שאני חי בהתאם ליכולת, כמו כל מנהל רכש טוב- ולא מכניס את עצמי לחובות שלא אוכל להתמודד איתם. :lol:

עצוב. קשה.

בלי השכלה (המקצועות הנדרשים לתפקידים הללו הם: מהנדס או הנדסאי, מכונות\אלקטרוניקה\כלכלה\מעשייה וטיול), אין לי צל של צ'אנס.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תמצא עבודה כמנהל רכש\לוגיסטיקה\גם וגם\מנהל שרשרת אספקה, ללא השכלה רשמית.

בראיון היחיד שאשכרה זומנתי אליו, שלחו אותי לקיבינימט אחרי השאלה "מה ההוצאה הכי גדולה האישית שניהלת? מה, אפילו משכנתא אין לך?!".

לך תסביר למנכ"ל שמראיין אותך שאני חי בהתאם ליכולת, כמו כל מנהל רכש טוב- ולא מכניס את עצמי לחובות שלא אוכל להתמודד איתם. :lol:

עצוב. קשה.

בלי השכלה (המקצועות הנדרשים לתפקידים הללו הם: מהנדס או הנדסאי, מכונות\אלקטרוניקה\כלכלה\מעשייה וטיול), אין לי צל של צ'אנס.

לך ללמוד לוגיסטיקה. אתה תעשה את זה בקלות עם יד אחת קשורה מאחורי הגב ואז תהיה לך את התעודה הדרושה לכיסוי התחת של החמור שממין את המועמדים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא של החלפת כ"א ברובוטיקה זו שאלה של עלויות ועדיין רובוט לא יחליף אדם.

אם אני צריך לרתך 1000 יחידות זהות לחלוטין אז רובוט הוא פיתרון טוב אבל אם יש הבדלים קטנים או שמדובבר בסדרות קטנות רובוט יוצא יקר מאוד.

אז עוד סוד כמוס אספר לך: יחידות קטנות כאלה מיוצרות מחוץ לארץ.

כאשר הייתי חייל, אחת החברות הגדולות שמוכרות לצבא כלים, חלק מסוים יוצר בסין. לא בארה"ב, בסין.

שנינו מבינים שמצד אחד יש לך הגבלות כלכליות: לשלם" מס משכורת" בשביל שיהיה לך עובד איכותי וכתוצאה מכך אתה משלם יותר, אתה משלם על ההסמכה (אם הוא רציני, אז הוא ישלם), בנוסף לכל יש לך תשלומים על תקנות שונות על בית מלאכה שלך.

לבית מלאכה בסין ישלם על העובד היעיל שירצה לעבוד בסכום הרבה יותר נמוך.

לצערי הרב, אני לא רואה עתיד טוב בתחום הברזל בישראל בעשור הקרוב, ולצערי זו הסיבה העיקרית שעזבתי את תחום המכונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...