Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי, הונדה ג'אז 1.4 Trend, 2018 (אלבר)

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי שלשום לקריות, מהמרכז.

הגדרתי את הספידומטר B שיתאפס כל עת שממלאים דלק ובהתאם לכך, גם צריכת הדלק מתאפסת. (רק ב-B).

נסעתי מראשון לתל אביב ולאחר מכן נסעתי דרך כביש החוף לקריות, דרך העיר התחתית והכביש העוקף.

הנסיעה הלוך היתה ללא פקקים בכלל, רוב הדרך הייתי בקרת שיוט במהירות של 110-120 קמ"ש.

בהלוך עשיתי אותו מסלול כאשר נתקעתי בפקק מקיסריה עד מחלף נתניה.

כפי שניתן לראות עשיתי כמעט 300 ק"מ באותו יום והצריכה עמדה על 1:17.5

חשוב לציין שכמובן שהנסיעה הזו היתה בשישי, כאשר אין הרבה תנועה וגם עם מזגן.

[ATTACH=CONFIG]502992[/ATTACH]

לא רע בהתחשב בפקק.

כמה תובנות שלי לגבי הדלק למי שזה חשוב לו:

א. שמתי לב שבאיזור 90 עד 100 קמש צריכת הדלק טובה משמעותית מאשר כשנוסעים 110-120.

ב. בנהיגה עדינה מאד אפשר להגיע גם ל 3.7 ליטר למאה ק"מ. יש בלוח השעונים תצוגה של צריכת הדלק בזמן אמת , מאד שימושי.

ג. בתוך העיר ובפקקים זוחלים הצריכה סביב 1:11 עד 1:12.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איכות ההרכבה פשוט...על הפנים, שברו את הפלסטיק ולא החזירו את הפלסטיקה למקום בכלל.

ומה קצין הרכב שלך אמר על זה? הוא משלם לליס שתיסע ברכב שבור? הליסינג משלמים למתקינים שישברו להם את הרכבים??

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קצין הרכב שלך אמר על זה? הוא משלם לליס שתיסע ברכב שבור? הליסינג משלמים למתקינים שישברו להם את הרכבים??

בגדול?, לא ממש איכפת לו ולמה שיהיה איכפת לו?.

חברת הליסינג?, מה איכפת להם?, הם מקבלים רכבים שחוטים, משפצים או מתקנים לפעמים ומוכרים הלאה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היום פעם ראשונה, עבד לי החיישן קירבה, או איך שאפשר לקרוא לזה.

חיישן שמותקן בחלון, מזהה התקרבות לרכב או עצם כלשהו (במהירות פחות מ-20-15 קמ"ש) ואז בולם את הרכב.

הגעתי לכניסה לחניון עם מחסום, הגעתי קצת מהר והתקרבתי בכוונה למחסום, על מנת לדבר עם השומר, ואז הרכב בלם את עצמו בפתאמיות למרות שהייתי עם רגל על דוושת הבלם.

הוא בלם את הרכב חזק והושמע הרעש של ה-ABS.

בחזור התקרבתי בשנית למחסום, בכוונה לראות שוב את הפעולה וזה הפתיע ששוב עבד ובלם את הרכב.

כנראה שצריך להיות משהו שהוא גבוה, למשל פיטרייה על המדרכה או עמוד נמוך אולי לא יפעילו.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יצא לי לנסוע ברכב בתפוסה מלאה.

נסענו אני והורי, לאימי אף פעם לא היתה בעיה של מקום וגם לאבי פחות, הכי גבוה במשפחה זה 1.75 ואני למעלה עם 1.90.

תמיד טענתי שאני הבן של שרי אריסון והחליפו אותי בטעות.

בחזור אספנו 2 אחיינים.

הקטנה בת 5 יושבת עדיין בכיסא שנתפס ע"י IsoFix ומשתמשים בחגורות של הכיסא עצמו.

הגדול בן 8, אצל הוריו יושב על בוסטר.

ניסינו להכניס את הכיסא של הקטנה + הבוסטר ואימי במושב האחורי, לא היה מקום.

הגדול היה צריך לשבת ללא בוסטר, באמצע המושב (שהוא מוגבהה גם ככה) ובהחלט היה לו קצת צפוף.

3 בוגרים ו-2 ילדים, בהתחלה מרגישים את המשקל אבל בכביש מהיר בנסיעה רצופה פחות מורגש.

היתרון הגדול היה בכך שלפתע הרכב השתכך ונהיה פחות קופצני, ה-ר-ב-ה יותר נעים לנסיעה, השיכוך היה יותר נוח.

את הרכב, מסתבר, קיבלתי ה-8.3.18 וכיום אני עומד על 10K.

לא היתה שום תקלה כלשהי.

התקשרתי למוסך הונדה, האם אפשר לנתק את האופציה של Stop&Start באופן קבוע, אמרו לי שאי אפשר וצריך ללחוץ על הכפתור בכל תחילת נסיעה.

עוד 5K טיפול ראשון.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...