Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת מחירון בעקבות תאונה

SPL
שימו לב! השרשור הזה בן 2269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי פגיע בשאסי.

הרכב הוא פריוס+ ולא הוא לא עשה בדיקה,אמרו לו בטלפון.

כמה % בערך מורידים בקל וכמה בפגיע רצינית?

אי אפשר לאמוד את הנזק ללא דו"ח שמאי. מבלי לדעת מה בדיוק הפגיעה אי אפשר לאמוד את האחוז. אין "הרבה שאסי" או "מעט שאסי".

אתם יכולים להזמין שמאי מטעמכם, אך אני לא יודע אם יידע לאמוד את הנזק במדויק.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת תמוהה.

בלי דו"ח שמאי מי קבע שיש או אין נזק לשלדה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר פה זה בדיוק כמו שאני אגיד עכשיו שרכב מסוים נפגע מקדימה ואתה תצטרך לנחש אם זו רק שריטה קטנה או שכל הפרונט מעוך.

תוודא אצל מוסך מטעמך שהפגיעה בשלדה לא מסכנת את היושבים ברכב. על בטיחות לא מתפשרים גם אם זה רכב נדיר ואקסמפלר היחיד בארץ לצורך העניין.

בדוק את הנושא לעומקו.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוא תיקן במוסך ובמוסך אמרו לו.

זה כמו שתלך לרוקח, תקבל ממנו תרופה במרשם, על סמך זה שאמרת לו "תקשיב כואב לי פה ופה".

כדאי לקחת את הרכב הזה לבדיקה במכון, ולקחת את המידע בערבון מוגבל, כי רק אלוהים והעובד במוסך יודעים מה בדיוק הם עשו שם מתחת לפח.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

יש לי הזדמנות לרכוש רכב מקרוב משפחה רחוק (יש דבר כזה? :shock:) במחיר מפתה מאוד.

הוא יד שניה והרכב ברשותו כ-9 שנים. הרכב עבר 116K~ ק"מ והוא במצב טוב סה"כ.

אני בכוונה לא מציין את דגם הרכב בשביל לא לסטות מהדיון.

הוא הראה לי תופס בדיקה משנת 2006 וזה מה שהיה רשום בה -

שלדת מרכב -

ליקויים בעלי משמעות גבוהה - פירוק\החלפה פח חזית כולל גשר עליון מולחם, תיקון דופן פנימית בתא המנוע.

ליקויים בעלי משמעות נמוכה - פירוק\החלפה מכסה מנוע, פירוק\החלפה כנף קדמי ימין, תיקון תאונה בחזית, תיקון קורה אורכית עד לנקודת ריתום המתלה.

השאלה היא עד כמה משמעותיים התיקונים שהרכב עבר מבחינה בטיחותית? כאמור, מחיר הרכישה נמוך מאוד ביחס לשוק, אבל חשוב לי להבין מה אומרים המושגים האלה בפועל ועד כמה זה משמעותי ברכב משנת 2002?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה קצה שלדה הייתי אומר שלרכב בן 9 זה סביר כי כמעט כל תאונה תפגע בשלדה פגיעה קלה (אפילו מכה קלה מאחור) אבל לפי הטופס הרכב קיבל בומבה רצינית אז בקיצור כדאי להמשיך לרכב הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, הוא כתב שהבחור מחזיק ברכב 9 שנים והרכב משנת 2002 ,זה רכב בן 13-14. אם הרכב במצב טוב אולי שווה קנייה, גם ככה,היד הבאה תהיה כנראה גריטה/מגרש גרוטאות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעת מיעוט- ישנם רכבים שבהם הגשר מחובר עם ברגים ולכן אותה תאונה ממש תחשב כמשמעות נמוכה.

ישנם רכבים-דוגמאת הרכב הזה בו בגשר מולחם ולכן המשמעות היא גבוהה.

אני אישית לא הייתי פוסל את הרכב על הסף לפי בדיקה הבוחנת את איכות התיקון והמשמעות הבטיחוית לרכב.

עיד

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, הוא כתב שהבחור מחזיק ברכב 9 שנים והרכב משנת 2002 ,זה רכב בן 13-14. אם הרכב במצב טוב אולי שווה קנייה, גם ככה,היד הבאה תהיה כנראה גריטה/מגרש גרוטאות.

יש משהו במה שאתה אומר, יכול להיות שאם הרכב באמת במצב טוב זה משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...