Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות

שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דמי חנוכה קיבלת.

שיעורי בית

בדוק שמצומת רעננה ועד למקום התפיסה אין שלט המתיר מהירות אחרת.

בלילה נדרש צוות של מפעיל + אתת. כאן רק מפעיל. כשל.

ראה בלינק כאן

http://www.ruling.co.il/%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98-%D7%94%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%AA%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%AA%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91---%D7%99%D7%A4%D7%95-%D7%AA%D7%AA%22%D7%A2-1926-02-17_bd7bd6f5-36d3-483d-a0f0-c954e7b2029a

האם אכן הדרך מוארת. לפי הצילומים שלך היא מוארת מהניידת והלאה, האם זה כך גם לפני כן, לפחות בטווח של 300 מטר לפני הניידת.

האם באמת היית רכב בודד על הכביש ( לא רק בנתיב שלך אלא בכביש כולו )?

ההנחיה לגבי אופנוע היא לכוון לאזור הפנס הקדמי, שוב כשל המפעיל.

אולי לאור זאת תצליח להגיע עם התובע לפשרה שלא נסעת בהתאם לתנאי הדרך ( תקנה 51 ) קנס סמלי ואין נקודות.

לגבי הערתו של ירון

הממלז לא מושפע מעמודי חשמל בקרבתו.

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ירון וישה,

בניידת היו מפעיל ואתת. אחד מהשוטרים רשם דו"ח לנהג שנתפש לפני והשוטר השני הפעיל את הממל"ז וסימן לי לעצור. גם בזמן שהשוטר רשם לי הדו"ח, השוטר השני לזר ועצר רכב נוסף. האם עצם הפעלת הממל"ז והאיתות ע"י אותו שוטר, יש בזה כשל?

הייתי רכב בודד על הכביש.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן!!!

האתת תפקידו לעצור את הרכב כדי למנוע קפיצה פתאומית של המפעיל לכביש.

ואילו היה האתת פעיל בתפיסה שלך היה אמור להיות מזכר שלו וציון שמו בדו"ח.

לכן למרות שהיו שניים רק שם אחד מופיע כעורך הדו"ח ואין שם של עד.

לחילופין נסיעה עם הניידת ועצירת הרכב העבריין.

זה מבחינה בטיחותית להגן על השוטרים, ופחות מהצד של ביצוע האכיפה אבל כפי שקראת השופטת בלינק שהבאתי לקחה זאת בחשבון.

בדוק גם את שאר הפרמטרים כדי לראות שהתקיימו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

זמן לעדכן, לפרגן, להודות.

היום הגיע מועד המשפט. "הקראה", כפי מהמערכת קוראת לזה. הגעתי רבע שעה לפני שעת הזימון ונכנסתי לאולם המשפט. הייתי יחידי על ספסלי הנאשמים. באולם נכחו שני עורכי דין, השופטת והקלדנית. דין ודברים סוער התנהל בין השופטת והקלדנית שהגיע לטונים גבוהים ולאמירה קשה של השופטת לקלדנית: "רק אני קובעת מה קורה בבית המשפט שלי. תסגרי את הפה ואל תשמיעי הגה, אל תעני לאף שאלה שתישאלי ואל תסירי את עיניך ממסך המחשב שלך. כל מי שיש לו בעיה, שיפנה אלי". השופטת הסתכלה עלי במבט קשה, כאילו חוככת בדעתה האם להוציא אותי מאולם המשפט, כדי שלא אהיה עד לדרמה שנוצרה או להניח לי. חייכתי אליה בחיוך אמפתי, שהניח את דעתה וכך התאפשר לי לחזות בעוד דרמה שנוצרה באולם. התובעת המשטרתית, שלפי השופטת הייתה צריכה להתייצב כרבע שעה לפני תחילת הדיונים, התעכבה והעלתה את חמתה של השופטת, שהתקשרה לאחראית על התובעת לנזוף בה. עשר דקות לאחר הזימונים הראשונים, נכנסה התובעת, סוערת כולה, לאולם, תוך שהיא מנהלת שיחת טלפון בטונים גבוהים עם הממונה עליה. לאחר כמה דקות, היא פנתה לשופטת בהצהרה, שהיא לא יכולה יותר ויצאה בוכיה מהאולם. עורכי הדין פנו לשופטת בלחץ רב, השופטת יצאה נסערת לחפש את התובעת, ואני, מנסה להבין איך אני עומד לאכול אותה, עם כל הלחץ והדרמה שמסביבי. לאחר כמה דקות, נכנסו לאולם השופטת, התובעת, כמה עורכי דין ושאר הנאשמים. יום המשפטים החל באיחור של למעלה מחצי שעה. למרות שהייתי ראשון, יש קדימות לנאשמים, המיוצגים ע"י עורכי דין. שני עורכי דין הציגו שלושה תיקים, כשגם התובעת וגם השופטת מקשות עליהם. כל אחת בתחומה סרבה לקבל הצעות שהעלו עורכי הדין ורק לאחר תחנונים, הם הסכימו לדחייה. בעוד אני חושב על מר גורלי, עקב מצב רוחם של התובעת והשופטת, אני שומע את השופטת פונה לשאר עורכי הדין שעטו כמו עורבים על הפרקליטה ואומרת להם, "לכו צעד אחורה. יש כאן בחור שיושב בשקט מתחילת הדיונים וכעת אני רוצה לדון במקרה שלו" והיא פנתה לתובעת ובקשה ממנה לדבר איתי כעת. התובעת קראה לי אליה תוך שהיא קוראת מהמסמכים שלה את פרטי המקרה. היא שאלה אותי מדוע אני בוחר להישפט והאם אני לא מעוניין לדבר איתה קודם. עניתי שיש לדעתי כשלים ואי עמידה של השוטר בנהלי הפעלת ממל"ז, שנכתבו ע"י המשטרה וכן יש בעיה באי הצבת תמרורים נכונים, בקטע בו נתפסתי כביכול במהירות גבוהה. שאלה התובעת האם בקשתי לקבל את חומרי החקירה דרך האינטרנט. עניתי שכן, אך נענתי בשלילה. לאחר שבדקה את תיקי האישי, אמרה שהיא יכולה להפחית את המהירות ולקבוע עבירה של 750 ש"ח ועשר נקודות. סירבתי לפשרה. "יש כשלים של השוטר ולכן אני לא יכול להסכים להצעה שלך". לשאלתה מהיכן אני בקיא כל כך בנהלים של המשטרה, עניתי שקיבלתי יעוץ מ-ישה... "ברור שקבלת יעוץ" ענתה. "או.קיי. אשנה את העברה ל"נהיגה במהירות בלתי סבירה", אך את הקנס אני משאירה על 750 ש"ח". עכשיו, רק כדי שתוכלו לדמיין את הסיטואציה, התובעת יושבת ליד שולחנה, מעליה השופטת והקלדנית, אני רוכן מהצד השני של השולחן וחבורה של עורכי דין מקיפים את כולנו ולא מאפשרים אפילו לקרן אור אחת לחדור... התרוממתי ופניתי לשופטת, "כבודה, איך אני יכול לנהל איזשהו שיח עם התובעת, בלי טיפת פרטיות?" "קחו כולם צעד אחורה" נשפה השופטת וכולם נסוגו לאחור במהירות. "תקשיבי", אמרתי לתובעת, "אני לא מסכים ל750 שקל קנס. הקנס על נהיגה במהירות בלתי סבירה הוא 250 ש"ח וזה מה שאני מוכן לשלם, אחרת אני רוצה משפט". התובעת הסתכלה עלי במבט של "מי אתה בכלל שיכול לבוא אלי בדרישה כזאת", והסכימה. הצצתי על השופטת, כשאני מפרש את מבטה כ"אני הולכת להראות לו מה זה...". לאחר שהתובעת הציגה בפני השופטת את תיקון כתב האישום, פנתה אלי השופטת ושאלה האם אני מודה, תוך שהיא מציינת שהאם ברור לי שהיא לא מחויבת לקבל את ההסדר. הישרתי מבט ובקול צלול אמרתי "אני מודה"...

מאחר ואני בקטע של "מודה", אני רוצה להודות לירון, שבעצתו לא פניתי לכיוון הפרעות חשמליות בהפעלת ממל"ז ולישה, שלמרות שבשלב ההקראה, כל שהתכוונתי להגיד זה "לא מודה", אך הפנמת הידע שהפגין והעצות שנתן, עזרו לי לשלוף אותם בדיוק בזמן מול לתובעת ולצאת מהמשפט הזה, בצורה הכי טובה שאפשר. אז תודה ירון ותודה ישה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש משפט מבטים...

לדעתי השופטת לא רשאית להורות לך לצאת מהאולם.

התעצבנה בצדק על התובעת שאחרה.

גם אני נתקלתי בשופטים שמשתמשים בקלדנית כשק חבטות, וזה ממש ממש לא מוצדק!

לרוב מדובר בקלדנית מחליפה, לא הקבועה.

יצאת ממש בזול, ברכות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השופטת לא רשאית להורות לך לצאת מהאולם.

התעצבנה בצדק על התובעת שאחרה.

השופטת הוציאה מהאולם נאשם ששכח לכבות את הטלפון. אמרה לו להישאר בחוץ, עד שתשלח מישהו לקרוא לו.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...