Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום רכישת קיה פורטה מטרייד מוביל.

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אריאל תמיד צריך לחשוד, אני בדקתי בקומפיוטסט והרצתי את מספר הרכב אצל היבואן במוסך, חשף כל מה שהרכב עבר עד היום. אחרי זה עשיתי בדיקה באתר הזה של משרד התחבורה שהראה שהרכב היה מבוטח כל הזמן מקיף והייתה לו תאונה קלה כמו שדיווחו לי בסניף.

גיו-פעם הבאה אקנה ספיריט בלי פינה אחת ישרה.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכני מכירות הרבה פעמים גרועים ויוודעים רק לחרטט בבטחון ולא למכור.

לפני שנה וחצי חיפשתי מאזדה 3,

לפני שבוע התקשרו לספר לי שנכנסה אחת שמורה עם 210,000 קמ והרכב בשביל לקבל מחיר אני צריך להגיע למגרש- כן,בטח.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם 210,000 שישמרו את המציאה הזאת לעצמם.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש תתחדש,

הרוב יודעים שאני לא סובל את טרייד מוביל מכמה נושאים שהיו לי איתם, אך זה לא העניין כאן,

מה שכן, אני חייב להגיד לך שעשו עליך קופה.

ב48000 יכולת לקנות פורטה 6 הילוכים 2011 יד ראשונה פרטית דגם המפואר EX, ויש לא מעט בלוח,

על LX כמו שלך מבקשים 38000, חבל שנתת לחברה כזו להמשיך ולנצל את הרוכשים הפוטנציאלים במחירים מופקעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז גם אני אוסיף את החווייה שלי מהם... ניגשתי עם חבר שרצה רכב מסוים. איש המכירות הילל את הרכב, סיפר של מי הוא היה, שהרכב יד ראשונה ונכנס אליהם רק לפני שבוע, שהבעלים הקודם שהוא מכיר אותו הוא פדנט גדול, אפילו סיפר מה ההוא קנה חדש ושחבר שלו טיפל בזה, מאוד מפורט והכל נשמע מצויין. רק מה, איזו הרגשה כללית עם הרכב לא הסתדרה לנו. היתה מכה קטנה בפח, קצת חלודה, הרגשה כללית קצת של הזנחה. בכל מקרה החבר מחליט לקחת לבדיקה. רגע לפני קפצתי למשרד וביקשתי מסוכן אחר את טופס הבדיקה שאני יודע שהם מפיקים לכל רכב שנכנס אליהם. הטופס היה בן שלושה חודשים כלומר הרכב כבר שוכב במגרש שלושה חודשים. אח"כ ביררתי - הרכב לא יד 1. כל האלף לילה ולילה הזה היה מצוץ מהאצבע.

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Boobleit

הבעיה שלי הייתה ההורים שלי שהסכימו לתת לי כסף אך ורק אם אקנה יד 1 פרטית, לך תבין הורים רוסים.

באותה תקופה חרשתי את הלוחות כל שעה, לא היו רכבים יד 1 פרטית. היו מקסימום נרכשו מליסינג מימוני וגם הם נחטפו לפני שהספקתי לדבר עם המוכר.

הלוחות אבל משתנים, עכשיו אני רואה רכבים ששווים יותר משלי בפחות כסף, אבל מה לעשות בספטמבר כשהייתי צריך את האוטו הם לא היו.

בכל מקרה שתדע שהמחירון לוי יצחק על הרכב הספציפי שלי עמד על 51 אלף (כשבדקתי בwinwin) אז לנסיבות ההם המחיר בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עושה כ"כ הרבה ק"מ (10K ב3 חודשים זה 40 בשנה) למה לא קנית איזה רכב דיזל?

או בכלל משהו חסכוני יותר. משפחתומטית 1.6 לא נראה לי אידיאלי לק"מ כזה.

משפחתומטיות יש ויש.

בקורולה יש לי צריכת דלק של 1:14, ועם נסועה של כ-600 ק"מ בשבוע בלי להתחשבן על דלק יותר מדי יוצא לי 230-250 ש"ח. עם דיזל ספק אם הייתי מוציא פחות בהתחשב בכל ה"תענוגות" של חיפוש, רכישה ואחזקה של רכב דיזל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיו-פעם הבאה אקנה ספיריט בלי פינה אחת ישרה.

לך תצבע טמבון במקום להחליף בולמים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שבת שלום,

חזרתי לעדכן לרגל 90,000 קילומטר.

קצת מההוצאות-

השחרת חלונות 600₪.

פנס קדמי חדש 450₪.

טיפול 90k עם החלפת דיסקיות 1800₪.

כמה פנצ'רים והוצאות שוליות כמו שטיפות פה ושם.

צריכת דלק-

הרכב שותה קבוע 1-12 עם דגש על נסיעות הרריות.

1-13 אם אני נוסע לרוב בבין עירוני,בזמן האחרון אני משתדל לנהוג יותר בחכמה ויושב קבוע על 1-13.

סה''כ מרוצה מאוד מהרכב,כנראה אמשיך איתו יותר ממה שציפיתי,לפחות עד אמצע 2019.

קצת תמונות של הרכב כיום-

IMG_20180405_150147.jpgIMG_20180406_151620.jpg

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי כמה דברים:

1. לנסועה כמו שלך אני לא חושב שפורטה היא האופציה הנכונה, למרות שנראה שהצריכה שלה לא רעה, ולא רחוקה מרכב דיזל אוטומטי מקביל (לא רובוטי).

2. לטעמי שילמת כמה אלפים יותר מדי על הרכב, ב40 -42 אלף היה נשמע יותר סביר לקנות אותה.

3. למה טיפול קטן עולה 650 שקל?

4. מה היה בטיפול גדול שעלה כמעט 2000 שקל?

לדעתי אתה צריך לקרוא עוד ולחשוב עוד לפני שאתה מוציא סכומים של מאות ואלפי שקלים, חבל לי על הכיס שלך.

*אני נוהג באחותה הגדולה של הפורטה, מסוף 2010, ונוחות הנסיעה אצלי מדהימה, כך שלטעמי אותו דבר גם בפורטה, אממה... שלי עלתה 23 אלף שקלים, אמנם ממורה נהיגה אבל פרטית הייתה עולה פחות מ40.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי הוחלפו דיסקים בטיפול הגדול, בהנחה שהטיפול הגדול כולל עוד משהו מעבר לקטן (פלאגים? פילטר מזגן?) ושלא השתמשו בחלקים סיניים מזעזעים, הסכום נשמע לי די סביר, בטח אם הוחלפו 4 דיסקים (בכלל יש בלמי דיסק מאחורה בפורטה?).

ברור שאפשר להוזיל עלויות ע"י רכישה עצמאית של חלקים וטיפול עצמי, אבל לטיפול סטנדרטי במוסך אלו מחירים לגמרי בתחום המקובל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...