Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום רכישת קיה פורטה מטרייד מוביל.

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גבי תתחדש!

למרות שגם הניסיון שלי עם טרייד מוביל לא משהו בלשון המעטה. ניסו לשקר לי בגסות לגבי מחירון של פונטו איבו בסיסית וכשהנציג הבין שאני יודעת לקרוא את מחירון בעצמי ניסה לתרץ את המחיר הגבוה מהמחירון ב"היצע וביקוש" כשמדובר ברכב שנחסר משמעותית מתחת למחירון שלו ואחרי סיפור דומה עם 308 יוצאת ליסינג אני פשוט לא מתקרבת לחברה הזאת.

אבל אני ממש שמחה בשבילך שמצאת עסקה טובה שאתה מרוצה ממנה והעיקר שתהנה מהרכב 8)

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פות"ש, תתחדש ומזל טוב!

כל הקטע עם טרייד מובייל זה שנוח לחפש שם רכבים שמורים מלכתחילה ולא "מושבחים". .

כמו כל מגרש וכמו שציינו באחת מהתגובות האחרונות , יש להם כמו כל מגרש מכוניות של חברת ליסינג מרכז השבחה.

אישית קפצתי לסניף של עפולה לראות 208 ידנית שראיתי בגלילות , לאחר שבדקתי כמה אחרות , ושם ראיתי אותה לאחר שהיא עברה במגרש השבחה (איפשהוא באזור חיפה).

צבעו לה איזה כתם שירד ממנו הצבע של האוטו , ופסלתי אותה לבסוף בגלל שהייתה לה דפיקה מוזרה בבית גלגל והם לא הסכימו לדבר על המחיר או על לתקן את זה.

לא הסכימו לדבר על המחיר כלומר יום אחרי הסוכן התקשר אליי וניסה לשכנע אותי באגריסיביות מיותרת שאני לא אמצא מכונית במצב טוב יותר מזה.

עוד נקודה בנוגע לסניף עפולה, קומפיוטסט (המכון שמצאתי עליו הכי הרבה המלצות באזור עפולה) נמצאים כמה מטרים מטרייד מוביל (ועוד מגרשים ) והם מכירים את הצוות של טרייד מוביל שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי טריידמובייל עשו קטע אחר.

לפני כשנתיים רציתי להחליף את הלנסר שהייתה לי בהונדה אינסייט.

הגעתי לסניף (לא משנה איזה כרגע). ראיתי רכב שמתאים לי, יצאתי לנסיעת מבחן, נוסע יפה. המחיר - גם טוב. אני כבר בא לשים מקדמה כדי לקחת את הרכב לבדיקה, פתאום אני רואה שהקילומטראז' שמופיע ברישיון יותר גבוה ממה שהיה ברכב. מה מסתבר - לא, לא סיבבו את המד ק"מ. הם פשוט נתנו לי לעשות נסיעת מבחן על אוטו אחד, ובפועל דובר על אוטו יותר מבוגר בכמה שנים (2007 מול 2011) ועם קילומטראז' יותר מפי שניים.

בסוף הסתובבתי ויצאתי משם, אל מסכת של ייסורים שבסוף הביאה אותי לאוטו הנוכחי שלי, אבל זה כבר סיפור ליום אחר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, כל אלה ש"באו לראות רכב" - מצאו אותו ביד 2 קודם, דיברו בטלפון עם נציגים למיניהם, קיבלו הצעות, קבעו... לא ככה אתם צריכים להתנהג עם טרייד מובייל. תגיעו למגרש, אל תדברו עם איש! תסתובבו, שבו ברכבים, תרגישו, תגעו. צבוע, לא צבוע, עבר תיקון, שריטות בפנים - מיד רואים הכל. כדי ליפול על רכב שמור במחיר טוב צריך קצת מזל. היה לכם מזל מצאתם רכב כזה, נגעתם בו, ישבתם, מצא חן בעיניכם - רק אז תלכו לדבר עם נציג! לא שנייה לפני! לא לסגור עסקה בפעם הראשונה. תעשו שיעורי בית. תבינו כמה אמור לעלות הרכב, מה יש ביד 2. קחו בחשבון שהמחירים שהם רושמים על השמשה מנותקים מהמציאות. הם לא טיפשים, יודעים טוב מאוד כמה עולה הרכב בפועל, וימכרו לכם במחיר השוק, שלא יהיה לכם ספק בכלל. על שלי היה רשום 59 כשהמחירון 52.5 ולקחתי בסוף ב45. וכדי להסכים לעשות נסיעת מבחן על רכב אחר מזה שבדקתם חצי שעה עכשיו עם זכוכית מגדלת צריך להיות מוכשרים במיוחד. פה הם כבר לא אשמים)

עריכה אחרונה על ידי Dragonjepp

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבי תתחדש!

למרות שגם הניסיון שלי עם טרייד מוביל לא משהו בלשון המעטה. ניסו לשקר לי בגסות לגבי מחירון של פונטו איבו בסיסית וכשהנציג הבין שאני יודעת לקרוא את מחירון בעצמי ניסה לתרץ את המחיר הגבוה מהמחירון ב"היצע וביקוש" כשמדובר ברכב שנחסר משמעותית מתחת למחירון שלו ואחרי סיפור דומה עם 308 יוצאת ליסינג אני פשוט לא מתקרבת לחברה הזאת.

אבל אני ממש שמחה בשבילך שמצאת עסקה טובה שאתה מרוצה ממנה והעיקר שתהנה מהרכב 8)

רציתי לרשום על החוויה שלי עם החברה, אבל ההודעה של לנה די מסכמת את הנושא, להחליף "פונטו איבו" עם 208GTI.

בגלל שאני רואה שזו מגמה אצלהם, אני מניח שיש להם איזה קורס מזורז לאנשי מכירות שמורים להם לעשות את זה (לא נתקלתי בהתנהלות הזו באף מגרש\חברה אחרת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עניין של קורס אלא שיטת תגמול.

נניח בונוס על ריווחיות גבוהה יותר ועל רכבים קשים יותר. בדיוק בגלל זה לגבי ניסו לדחוף 208 כשרצה פורטה. אחרת, הנציגים ימכרו כל היום טויוטות ומאזדות כשכל הפג'ו והסיטרואן שהם קיבלו מהטרייד של לובינסקי ימשיכו לצבור אבק, לבזבז מקום במגרש והכי חשוב לאבד ערך.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

סופ''ש נעים, חזרתי לעדכן...

עברו בדיוק 3 חודשים מהרכישה ומעל 10,000 קילומטר.

בזמן הזה ללא אירועים חריגים אבל ביצעתי כמה הוצאות שגרתיות:

אחזקה ותיקונים-

*צופר היה קצת תקול לטעמי,הוחלף בחדש עבור 100 ש''ח.

*בפתיחת דלת נוסע לא הייתה נדלקת התאורה ברכב,הוחלף חיישן של סף הדלת עבור 85 ש''ח.

*למכסה תא המטען הייתה מעיכה קלה, בוצעה פחחות במוסך יבואן עבור 350 ש''ח.

*טיפול קטן 650 ש''ח.

*רביעיית מישלין+כיוון פרונט 1500 ש''ח.

26135386_1708092045878310_1320981956_n.jpg26176651_1708091812545000_402673736_n.jpg

שטויות-

*מערכת אנדרויאד+מצלמת רוורס 800 ש''ח.

*מצלמת דרך 90 ש''ח.

*פנסי ערפל 300 ש''ח.

*ידיות ניקל 40 ש''ח.

*מסגרות עם סמל למספר 40 ש''ח.

26234843_1708090869211761_810038924_n.jpg

סה''כ הוצאתי מהרכישה על הרכב כ4000 ש''ח על אחזקה שהייתה צריכה להתבצע, הצמיגים היו סינים ושחוקים ובוקר אחד לאחר גשם ראשון פשוט בלמתי ועפתי כ20 מטר קדימה אל הרכב שלפניי, הABC רעד ללא שום סיכוי אבל בסוף במזל לא נישקתי את הרכב לפני. משם פשוט המשכתי ישר לפנצ'רייה.

צריכת הדלק עומדת קבוע על 1/12.5-13 לפי חישוב שלי, אני מרוצה מכך בהתחשב במסלול הקשה שאני עושה איתה (טבריה-מירון-צפת-טבריה, הלוך חזור 5 או 6 פעמים בשבוע) ומהרכב בכללי.

עכשיו הבאתי את הרכב למצב האידיאלי עבורי,הכי נוח בשבילי. מכאן מאחל לעצמי רק שקט,תידלוקים וטיפולים.

עריכה אחרונה על ידי GABIUBOGI

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת מאיבי, עולה כ450 ש''ח. מצויינת, חבר הזמין לעצמו גם אחת.

יש עוד אביזרים שעולים כסף כמו מסגרת פלסטיק שבפורטה זה בעצם כל הקונסולה של המיזוג שזה עולה די הרבה,מצלמת רוורס עוד 40 ש''ח,מתאם חיווט עוד 50 ש''ח. ככה מגיעים לאיזור ה800.

את ההתקנה אני מבצע לבד.

ככה זה נראה בסוף.

26175069_1708141869206661_1292232601_n.jpg26175903_1708141875873327_248341282_n.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עושה כ"כ הרבה ק"מ (10K ב3 חודשים זה 40 בשנה) למה לא קנית איזה רכב דיזל?

או בכלל משהו חסכוני יותר. משפחתומטית 1.6 לא נראה לי אידיאלי לק"מ כזה.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב47 אלף אי אפשר למצוא משפחתית דיזל שלא טחנו אותה לצערי. גם אין יותר מידי אופציות...

רנו פלואנס עם סיפורי אימה על הגיר,קבוצת וואג הרוב יהיו מוניות או רכבים בתקציב כפול משלי.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח על החוויה שלך עשית הכל בצורה מושכלת כמו שצריך.

לבת זוגיבאותו סניף בדיוק מכרו רכב עם תאונה שלא דווחה, הרכב היה יד 2 כשהוא בפירוש אמר הוא יד 00 פרטי ועוד כל מיני דברים טובים ויפים.. בקיצור מהסיפור שלה למדתי לא לסמוך על אף מגרש גדול ככל שיהיה תמיד לבדוק ובטח לא להסתמך על הבדיקה השקרית שהם מצרפים לכל רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...