Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 0.9 ידני

Matanshikli
שימו לב! השרשור הזה בן 2453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברה , אני עומד לרכוש קליאו 0.9t ידני , ואני קצת מעורר בגלל המנוע הקטן

יש למישהו המלצות על הרכב ? או בעיות איתו ?

אשמח לכול חוות דעת תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו נמצאת מספיק זמן בשוק וגם המנוע, לא מכיר בעיות איתו.

יתרונות , נמצאת בצד המאובזר יותר של הסופרמיני הידניות ( הרוב ערומות מאבזור ) , מושבים נוחים אבל כיול קשיח למתלים , מאחור המרווח לרגליים מצומצם.

עוד אופציה עם מנוע טורבו רק קצת יותר יקרה היא האיביזה החדשה שמגיעה עם מערכות בטיחות מקוריות מהחברה בניגוד לקליאו (חוץ מהגאז' והאיביזה שאר המכוניות בקטגוריה מגיעות רק עם מוביל איי בהתקנה מקומית ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי עם דברי יואב לגבי הקליאו,

האיביזה החדשה זריזה גם כן, כאשר היתרון שלה הוא במרווח האחורי ומושב אחורי נוח יותר לצד תא מטען גדול יותר.

לי אישית המושבים הקליאו מרגישים מעט רכים יותר אבל לאיביזה מושבים עם תמיכת צד עדיפה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרשתי את הארץ עם המנוע הזה (אבל בדאצ'יה) ולא היתה לי איתו שום בעיה לעלות את העליות של ערד, חיפה, רמת הגולן וכו.

זה לא המנוע הכי נעים ומעודן בעולם (מעט רועש והפעולה שלו לא ממש לינארית) אבל הוא מנוע טורבו, יש לו מספיק כח והוא די מהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...