Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקציב ~20K , רכב לסטודנט , VW Polo מול רכב מיני

a_sh
שימו לב! השרשור הזה בן 2457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני כבר זמן מה מתכנן לקנות את הרכב ראשון שלי, אני סטדונט והתקציב הוא בערך 20K ואני צריך אוטו לנסיעה בתוך העיר ופעם בשבוע לנסיעה בינעירונית.

שתי האופציות שעלו לי במהלך החיפוש זה מכונית מיני כמו שברולט ספארק או יונדאי I10 מהדגמים 2011-2012 (ידני) או VW polo מדגם 2008 (trendline/comfortline 1.4 ידני)

הרעיון העיקרי זה שהאוטו יהיה חסכוני בדלק והוצאות מוסך, וכשמסתכלים על זה הראש אומר ללכת על המיני,אך מצד שני נהגתי במכונית מיני מסוג סוזוקי אלטו לא מעט פעמים ואני כן מעוניין להשקיע קצת (?) יותר ללכת על מכונית עם חווית נהיגה מהנה יותר, במידה וההפרש בתחזוקת הרכבים הוא סביר.

בשני המקרים מדובר ברכב עם גיר ידני , ונניח שבשתי הקטגוריות מדובר ברכבים שמורים עם קילומטראז נמוך/סביר יחסית לשנתון שלהם.

האם ההפרשים בתחזוקת הרכבים הללו היא דרסטית ? בכמה מאות שקלים לשנה מדובר ?

אשמח למידע ועזרה ותודה מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה תרגיש בעיר חווית נהיגה שונה?

אם אתה מתכוון לנוחות למשל הייתי בודק את רנו קליאו דור 3 שמאוד קרובה לתקציב שלך ממודל 2011.

אם מיני אז הפיאט פנדה יכולה להיות אופציה טובה ודי נוחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שפולקסווגן פולו הוא רכב שלא מזדקן טוב

בזמנו כשבדקתי אחת כזאת לחבר, כמעט בכול הרכבים שראינו(2007-08), הפלסטיקים התחילו להשתפשף, גג התחיל ליפול, והבד על הדלתות גם התחיל להפרם.

מלבד זה האחזקה לא אמורה להיות שונה מהותית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...