Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה למוסך - טויוטה קאמרי 2006 באיזור חיפה

rupni
שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.

לסבא שלי יש טויוטה קאמרי שנת 2006, אחרי נסיעה קצרה שלי גיליתי יותר מידי דברים שמעצבנים אותי ושלא מטופלים במוסך הנוכחי שלו לשביעות רצוני (מורשה טויוטה במת"ת) בין אם באשמתו ובין אם באשמתם, על כן אני מחפש המלצה למוסך טוב (מבחינתי טוב = מקצועי וישר) באיזור חיפה.

אין צורך שהמוסך יהיה מורשה טויוטה אבל כן רצוי כזה שמכיר את הרכבים ואת השטיקים שלהם (אם בכלל יש בהם כאלה) ושאני אוכל לשלוח אותו לשם בראש שקט ובידיעה שהעבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר ושלא ינסו לעשוק אותו.

חשבתי גם על הכנופיה אבל מכיוון שמדובר על סבא שלי זה יעורר ישר רתיעה (מדובר כרגע על משהו יחסית גדול, בעתיד אני כן אנסה למשוך לכיוון הזה בדברים יותר קטנים).

תודה רבה.

נ.ב. עשיתי חיפוש בפורום, חיפוש בשרשור חוות דעת ואפילו בין בעלי המקצוע והמידע שם נראה לי קצת דל ולא ממש פעיל אז החלטתי לפתוח שרשור

עריכה אחרונה על ידי rupni

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, הדבר הראשון שהרגשתי היה רכב קופצני וכיוון פרונט לא תקין.

החלפתי צמיגים והסתכלתי קצת מלמטה, בולמים נוזלים, מסרק הגה נוזל גם, בושינגים יבשים.

האוטו כאמור משנת 2006 וכנראה שלא עבר את כל הטיפולים המניעתיים שצריך.

עריכה אחרונה על ידי rupni

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן גיחה (קבע ביקור) לפריים מוטורס, מוסך טויוטה בצ'קפוסט. תאר את העניינים. בטלפון תגיד בעיה ספציפית אבל שאתה מבקש שיבדקו לך את הרכב. הם כבר ייתנו הצעה כוללת ממנה תוכל לבחור מה לבצע.

בנוגע למחירים, חד משמעית, זול זה לא יהיה שם, אבל לא חושב שיהיה יקר יותר מאשר במת''מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...