Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לובינסקי טאץ'- להתקין או לוותר?

babayaga
שימו לב! השרשור הזה בן 2491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וייז משולב עם פויינטר מאקס.

אחרי קריאה בפורום על התקנות מקומיות ואיכות (או חוסר האיכות) של העבודה מתלבט אם להתקין או לא

מי המתקינים שלהם?

ברכב עמוס חשמל כמו ה 3008 יש פוטנציאל בעיות מוגבר?

תודה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וייז משולב עם פויינטר מאקס.

אחרי קריאה בפורום על התקנות מקומיות ואיכות (או חוסר האיכות) של העבודה מתלבט אם להתקין או לא

מי המתקינים שלהם?

ברכב עמוס חשמל כמו ה 3008 יש פוטנציאל בעיות מוגבר?

תודה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני לא הייתי מתקין, גם כך הצרפתים סטומים בחשמל, לסבך את המערכות שלהם בעוד רכיבים חיצוניים נשמע לי כמו מתקון לתקלות.

אם זה משהו קריטי בשבילך, למה לא לשקול רכב יפני אמין כמו הCX5 למשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין 'רכב יפני אמין כי אני תקוע בשנות ה90' לשאלה שלו?

בכללי, המערכות בהתקנה מקומית לא מומלצות - הן לא באמת עובדות כלכך טוב. ממליץ שתשחק עם אחת ותראה אם אתה אוהב.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהמערכת משתמשת ברמקול חיצוני במקום ברמקולים של הרכב, מה שהופך אותה לחסרת תועלת לכל דבר חוץ מהוראות ניווט. ב-3008 במיוחד אני מרגיש שמערכת כזו מיותרת, היות ויש תמיכה ב-Carplay ו-Android Auto. כבר יש גרסת בטא של Waze שעובדת עם Android Auto. אני חושב שלאור זאת ימי המערכות האלה ספורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מתקין, גם כך הצרפתים סטומים בחשמל, לסבך את המערכות שלהם בעוד רכיבים חיצוניים נשמע לי כמו מתקון לתקלות.

אם זה משהו קריטי בשבילך, למה לא לשקול רכב יפני אמין כמו הCX5 למשל?

ייתכן, אבל זה לא מה ששאלתי..

מה הקשר בין 'רכב יפני אמין כי אני תקוע בשנות ה90' לשאלה שלו?

בכללי, המערכות בהתקנה מקומית לא מומלצות - הן לא באמת עובדות כלכך טוב. ממליץ שתשחק עם אחת ותראה אם אתה אוהב.

לו היתה אחת כזאת לשחק איתה.. אפילו באולם המרכזי אין .

הבנתי שהמערכת משתמשת ברמקול חיצוני במקום ברמקולים של הרכב, מה שהופך אותה לחסרת תועלת לכל דבר חוץ מהוראות ניווט. ב-3008 במיוחד אני מרגיש שמערכת כזו מיותרת, היות ויש תמיכה ב-Carplay ו-Android Auto. כבר יש גרסת בטא של Waze שעובדת עם Android Auto. אני חושב שלאור זאת ימי המערכות האלה ספורים.

לצערי carplay לא תומך בוויז אלא ב apple maps בלבד וזה לא צפוי להשתנות.

המערכת אכן משתמשת ברמקול חיצוני, עם שאת היתרון הוא שזה לא מפריע ליתר הדברים

החשש העיקרי שלי האם ההתקנה איכותית מספיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי carplay לא תומך בוויז אלא ב apple maps בלבד וזה לא צפוי להשתנות.

המערכת אכן משתמשת ברמקול חיצוני, עם שאת היתרון הוא שזה לא מפריע ליתר הדברים

אני חושב שיצא זול יותר לקנות טלפון אנדרואיד בסיסי ולהצמיד אותו לרכב, מאשר לשלם על הלובינסקי טאץ'. טוב, אולי זה בעצם כולל מערכת איתור וחוסך התקנה נוספת, לא בטוח.

לגבי הרמקול החיצוני, מצד אחד זה לא מפריע, מצד שני אם תרצה לשמוע אותו היטב תצטרך להחליש את הווליום כל הזמן. ואם המערכת מתהדרת ברדיו אינטרנטי ועוד פיצ'רים, אני לא בטוח שתרצה להקשיב לו דרך רמקול מעפאן בתוך הדשבורד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא כנראה לא.

פוטנציאל התקלות העתידיות בגלל התקנות מקומיות כאלה קיים בכל רכב. כל רכב כיום "עמוס בחשמל", לא רק ה-3008.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...