Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צריך כיוון פרונט לאחר החלפת תפוחי הגה? מאזדה 3

שימו לב! השרשור הזה בן 2539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לגבי החלפה תפוח הגה ימין ושמאל , אם אני מחליף אותם לבד וסופר סיבובים יש מצב שאני לא אצטרך כיוון פרונט ? כי כל חלק כזה אני מאמין שהוא אותו מידה והכל אז ישמח לשמוע דעות מקצועיות לאנשים שעשו בעצמם/אנשי מוסך ,תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תספור סיבובים וזה יביא אותך מאוד קרוב לכיוון הנכון, אבל בכל זאת תוודא שהפרונט מכוון אחרי ההחלפה לפי הסרטון הזה:

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל את השרשור לשאול עוד משהו על תפוחי הגה :

בטרופר שלי החלפתי תפוחים בטיפול האחרון, והחדשים באים עם פטמת גירוז (בישנים לא היה).

האם יש טעם להשקיע בגירוז פטמות ? ממילא בערך כל שנתיים צריך להחליף כי בשימוש בשטח גומי האבק נקרע ופוסל בטסט.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירוז יאריך את חייהם, אם יש אפשרות, תגרז.

לנושא השירשור,

התפוח החדש קרוב לודאי מגיע מיצרן שונה מאשר זה שמותקן ברכב.

כמו שאמר אסף, ספירת סיבובים תביא אותך לאיזור, אבל עדיין כיוון פרונט נדרש

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פטמות גירוז לא רלוונטיות לרכב שלך, זו הייתה שאלה לגבי רכב אחר.

אם כדאי להחליף לבד או במוסך, תחליט לבד.

אחר החלפה לא חייב לבצע כיוון פרונט מלא אלא רק מה שנקרא "כיוון גלגלים", זו פעלה שמכוונת רק את מקביליות/התכנסות הגלגלים, רק הזווית הזו משתנה לאחר החלפת תפוחי הגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אין צורך לספור שום סיבוב. ישנו את אום האבטחה שסוגר על התפוח מצידו הפנימי של מוט ההגה. תן לו סימון קל ביחס למוט וסובב אותו סגירה של ששמינית סיבוב ואז תוציא את התפוח הישן ושים את החדש. אם תראה שהתפוח לא נימצא בזוית מותאמת אל הנאבה אחרי שתסגור עליו את אום האבטחה אז תסובב מעט את כל המוט עצמו עד שהתפוח יהיה מסונכרן עם הנאבה וזה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...