Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות פדיון מהמכס ושחרור מהיר

ramik33
שימו לב! השרשור הזה בן 2575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

לפני כשבועיים הזמנתי מebay, כיסוי תחתון למכסה מנוע של פורד מונדאו 09, עקב חסרונו של המכסה המקורי.

כזה בדיוק :http://www.ebay.co.uk/itm/Ford-Mondeo-Mk4-2006-2014-Galaxy-S-Max-Under-Engine-Cover-Fitting-Kit-/171547514596

הרכיב עלה לי 400 שקלים כולל משלוח . (בחלוקה של 280 שקל על הפריט ו120 שקל משלוח)

פריט מקביל בארץ עולה 1200 שקל (לתחליפי) והרבה צפונה למקורי אצל היבואן.

האתר של הדואר טוען שהפריט ממתין לבדיקה של המכס sad.png כמה אתם חושבים יחייבו אותי? מאיפה הם ייקחו את המחיר להשוואה? מהיבואן? אם כן אז אוי ואבוי cwm3.gif

בנוסף הסתכלתי על הרשימה (מ2012) של חלקים שזוכים לשחרור מהיר, ולא ראיתי משהו ספציפי לגבי החלק שהזמנתי. (אולי נופל בקטגוריה של מגיני בוץ? או מגיני אבק? מה שזה לא יהיה).

האם קיים סיכוי שהחלק יעוכב פרק זמן משמעותי במכס? או יצטרך איזה שהוא אישור? זה לא שמדובר באיזה חלק בטיחותי או משהו.

תודה לעונים smile.png

נערך ביום לפני 1 שעה על-ידי OvO

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הגרוע תתבקש להמציא למכס אישור משרד התחבורה. קשה לי להאמין שידרשו את זה עבור מכסה.

רוב הסיכויים שהפריט יעבור אישור משרד התחבורה במכס (יש שם נציג של משרד התחבורה) ושתדרש לשלם כ-50% מס שמחושב מהעלות של הפריט והמשלוח יחד, כפי שמופיעים בחשבונית שבחבילה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק טוב בשבילי :) שילמתי כבר כ400, עוד 200 לא יהרגו אותי. רק שיעבור חלק ומהר.

עדיין מספיק זול בשביל להצדיק את הקניה מחו"ל.

מה שכן, 50% זה ממש שערורייתי, WTF.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

עברתי דבר דומה עם גלגל הגה שהזמנתי לאלפא רומיאו 159

במקרה שלך יש סיכוי לא רע שזה פריט שנכלל ברשימת הפריטים לשחרור מהיר ללא אישור משרד התחבורה.

תוכל לבדוק את זה באתר של משרד התחבורה. במידה והפריט מצריך אישור, יש טופס להורדה שתצטרך למלא,

יחד עם הצמדה של חשבונית הקניה ועוד כמה דברים והכי חשוב אישור מוסך מורשה של פורד שהחלק אכן מתאים

לרכבך הספציפי כולל מק"ט של החלק וחותמת שלהם. המקרה שלי היה לא מזמן ומוסך מורשה אלפא נתן לי את האישור.

במידה ואכן תצטרך אישור משרד התחבורה אז את כלל המסמכים מגישים במשרד התחבורה בת"א. הטיפול שלהם הוא די מהיר.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר איתנו בדולרים

אם המוצר הוא פחות מ75 דולר, אתה תשלם רק 35.10 כעמלת שחרור

אם יבקשו ממך יותר, תדפיס את העמוד מאיביי, תדפיס את הפירוט מאתר המכס שמראה שעל פריטים מתחת ל 75 דולר אין מס ושלח להם את כל המסמכים כולל מסמך הערעור [טופס מספר 9 או 89 אני חושב, אני גרוע בזכרון מספרים] ושלך אליהם בפקס.

ככה יצא כשהזמנתי חלק שעלה 68 דולר ועלות משלוח של 10 דולר - המוכר איחד ורשם לי 78 דולר כערך המוצר

מה שהקפיץ אותי מעל מדרגת המס של 75 דולר והקפיץ לי את המיסים והעמלות ל 270 שקל

ערערתי ושלחתי לבית המכס ת"א בפקס את הדפים שאמרתי [תתייחס אליהם כאל בני 5 בהבנה ופשוט תספק את כל הדפים בעצמך] והם שיחררו את המוצר ללא מיסים כבר באותו היום.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתוסכל מדואר ישראל/שירות המכס או מה שזה לא יהיה.

אני מכניס את קוד המעקב לאתר של הדואר, ומקבל השתלשלות אירועים.

תחילה - קליטת הפריט מפולין.

לאחר מכן, ממתין לבדיקת מכס.

בהמשך, הותר מהמכס ומועבר למיון.

ועכשיו, אני שוב מקבל הודעה של ממתין לבדיקת מכס...

מה לעזאזל קורה פה?!

wtf.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היי.

למרות שעבר קצת זמן, אני רוצה לעדכן, כי הפריט סוף כל סוף השתחרר מהמכס לפני כמה ימים.

לא שילמתי אגורה אחת של מס, והייתה עליו חותמת של פטור ממיסים :)

הופתעתי מאוד.

על כל פנים, היום בשעה טובה הורכב הגחון, התאים בצורה מושלמת :) ככה חוסכים 1000 שקל לעומת מחירי החברה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...