Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורט חדש עד 250.000 ש”ח

ortes
שימו לב! השרשור הזה בן 2539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אני רוצה לרכוש רכב ספורט חדש בלבד.

כיום נוהג על 208 gti.

בשבועות האחרונים הזמנתי mx5 שאמורה להגיע בעוד כמה שבועות לארץ.

לאחר נסיעת המבחן הבנתי כמה דברים. דבר ראשון שזה חוויה שונה לגמרי. מבחינת הנסיעה, הרגשה ונראות.

דבר אחד מפריע לי שהיה חסר לי כוח.

גיר ידני , הנעה אחורית וגג נפתח במבחינתי זה המשולש הקדוש.

האם יש רכב אחר שיכול להתאים לי ?

דגש על חדש בלבד.

מה שחשוב זה הנעה אחרוית וגיר ידני ולא יותר מ 3 דלתות.

אשמח לעצות והצעות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה124 אבארת ספיידר שבנתיים לא ידוע מה יהיה מחיר הגרסה הידנית, כנראה תהיה מעל התקציב אבל כנראה לא בהרבה.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תקבל רכב ספורט, בטח שלא רודסטר במחיר הזה, מלבד המיאטה. אלא אם בא לך להיות כמו ההזויים האלה שקונים S2000 משנת טרפפו במחיר הזה.

בקיצור, הנעה אחורית + 3 דלתות + גג נפתח + חדש = מיאטה ND.

הנעה אחורית + 3 דלתות + חדש - גג נפתח = במוו 125M.

אם אין צורך בשימושיות, המיאטה תספק חוויה מדהימה. כל-כך נהניתי מהאוטו, באמת.

ה-220 קבריו לא תספק פאן שמתקרב אפילו לפאן של המיאטה. אין מה להשוות בכלל בין הרכבים הללו. מלבד העובדה שלבימר יש גג נפתח ולמיאטה יש גג נפתח - אין ביניהם שום דבר במשותף. (לטובת המיאטה פי המונים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבראט 124 תעלה 285.000 שח ותגיע רק בינואר... לא שווה להשקיע סכום כזה.

הפיגו אומנם יותר גדולה ומהירה משלי. אבל זה לא שינוי משמעותי. זה אותו עקרון.

אני גם חושב שאני לא אמצא רכב שנותן פאן כמו המיאטה.

אבל אני מפחד שהיא תהייה לי קצת חלשה.

יש אופצייה נוספת אבל זה קפיצה מעל הפופיק ולא יהיה את הגג הנפתח.

האופצייה 370z ניסמו. גיר ידני. באזור ה 300.000. שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נראה לך שזה 300K? ייבוא אישי? אם זה אכן מחיר סופי של 300K והרכב חדש, אז זו אופציה טובה מהמיאטה. קח בחשבון שאם אתה יורד מהנעה קדמית, עובר לאחורית, הניסמו תהיה גדולה עלייך פי כמה ואתה תצטרך מספר קורסים ופרק זמן כדי להכיר את הרכב. מה שבמיאטה יבוא לך מהר יותר וקל יותר.

שאגב, לא מבין עד כמה חסר כוח. אם היום אתה מתנייד ב-208 שגם לא חזקה ומהירה במיוחד, במיאטה לא תרגיש הבדל תהומי. אני התניידתי ב-OPC (שהייתה פלוס מינוס בעלת הספק כמו שלך) ושקלתי לרכוש כזו ולא הרגשתי הבדל מהותי בכוח בכבישים מפותלים. כן, בכביש מהיר אם תרצה ללחוץ אז כל ילד על ואגית ייעלם לך. אבל זו לא מהות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר ל 370 זה לחדש מהחברה.

מה שמפחיד זה המחיר שזה קפיצה רצינית , ביטוח וליום יום איני יכול להתנייד עם רכב כזה בגלל עלות הדלק. אני עושה 25.000 ק”מ בשנה. זה לדעתי ישלש לי את עלות הדלק...

יכול להיות שמי שחושב על דלק לרכב כזה. אז כנראה זה לא בשבילו.. למרות שהרכב יותר מיועד לסופ”ש.

לתחושתי בקו ישר הפיגו מהירה באופן משמעותי.

יכול להיות בגלל שגם המיאטה הייתה חדשה לגמרי וגם עם esp. שמשפיעה על היציאה מהמקום. בדרך מפותלת אני בטוח שההנעה גדולה יותר במיאטה.

בכל מקרה אני עדיין הכי מעוניין במיאטה.

רק טעיתי לעצמי , אם יש אופציות טובות יותר במחיר הזה. כנראה שלא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dude, אלא אם אני טועה ובגדול, אבל ממה שידוע לי, הסיכוי שתוציא 370 ניסמו מהחברה ב-300K זהה בערך כמו לסיכוי שהחופשה הבאה שלך תהיה למאדים. הרגילה עולה 400, עם הנחות סביב ה-340. אז הניסמו ב-300? לא נראה לי.

בקו ישר ברור שהפז'ו תיקח את המיאטה, היות ומדובר במנוע חזק + טורבו. אבל הפז'ו זה עוף שונה לגמרי מהמיאטה, אין מה להשוות ביניהן. ובינינו, מי שחפץ בקו ישר, לא יקנה גם את הפיז'ו כי יש אלטרנטיבות חזקות ומהירות יותר בקו ישר.

25K בשנה בניסן עם המון כוח, V6 יצרו המון דלק. המיאטה מן הסתם תהיה חסכונית יותר. אל תשכח אבל שלמיאטה גג רך והיא פחות פרקטית בנסיעות ארוכות. אבל היות והרכב מיועד לסופי שבוע זה לא רלוונטי עבורך.

בכל אופן, אין אלטרנטיבה טובה יותר במחירים הללו. עשית בחירה נבונה לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סתם אומר 300.

המחירון של 370 z אוטומט רגילה עולה 330.

של הניסמו 360.

בגלל היותי עובד חברה אני יכול להוציא ב 300 על הכביש את הניסמו.

תודה על התמיכה בקשר למיאטה:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בעד המיאטה, במחירים האלה אין אופציות עדיפות בהנחה שחוסר השימושיות אינו מהווה מגבלה. מהבימר 125M בכלל לא התרשמתי בתור רכב לנהיגה, היא לא כ"כ ספורטיבית.

370Z יש בכלל אופציה לגיר ידני? זכור לי שהפסיקו לייבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוציא 250-300K על רכב ספורט חדש, אבל פוחד שהדלק יעלה לך הרבה?

אם זה לא ברור מאליו, ירידת הערך תהיה פקטור יותר יקר, משמעותית.

בכ"א מחזק את כל ההודעות של סמירו לעיל.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה חלשה יותר מהפיגו,איך זה מסתדר עם הדרישה שלך לכוח?.

תעשה נסיעה על ה308GTI והגולף GTI.

תזכורת:

אני רוצה לרכוש רכב ספורט חדש בלבד.

כיום נוהג על 208 gti.

בשבועות האחרונים הזמנתי mx5 שאמורה להגיע בעוד כמה שבועות לארץ.

לאחר נסיעת המבחן הבנתי כמה דברים. דבר ראשון שזה חוויה שונה לגמרי. מבחינת הנסיעה, הרגשה ונראות.

דבר אחד מפריע לי שהיה חסר לי כוח.

גיר ידני , הנעה אחורית וגג נפתח במבחינתי זה המשולש הקדוש.

האם יש רכב אחר שיכול להתאים לי ?

דגש על חדש בלבד.

מה שחשוב זה הנעה אחרוית וגיר ידני ולא יותר מ 3 דלתות.

אשמח לעצות והצעות..

נו ואיך GTI עונות על קונברטיבל והנעה אחורית...?

הבחור רוצה חד קרן, כל הצעה שתעלה כאן לא תתאים לדרישות הנ"ל. בכולן תהיה פשרה כזו או אחרת.

אם היינו בארה"ב פות"ש היה יכול להזמין מוסטנג GT ועם העודף לצרף איזו מיאטה בשביל הצחוקים... אבל אנחנו בישראל, ובישראל אין רכב שעונה על ההגדרות לעיל [>200BHP, גג נפתח, ידני, קופה /3ד,

הדבר הכי קרוב לנ"ל זו המיאטה ND, מקום שני 125M, על שתיהן הומלץ כבר.

הGTIיות למיניהן זו כבר 'פשרה' כפולה - (הנעה+גג).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...