Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתם קוראים אתרי חדשות / מתעניינים בפוליטיקה?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה נהיה "מגניב" להיות טיפש וזה נהיה "קול" לא לדעת מה קורה במדינה שלך.

יש בינינו כאלו שרואים בעצמם פשוט בני אדם שבמקרה נולדו במקום, בזמן ובקבוצה האתנית שנופלים תחת "מדינת ישראל."

בכל אופן, אני לא מתעלם מחדשות, אני פשוט צורך אותן במינון. רואה את הפתיח של המהדורה וממשיך לצפות רק אם יש אייטמים שמעניינים אותי, מדיניים או אחרים, קורא באתרי חדשות וכדומה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז איפה אתה מתעדכן על המועמדים לפני הבחירות?

יושב איתם לקפה?

להתייחס לכל התקשורת כתישקורת שמטה עובדות בהתאם לנטיה של הגוף התקשורתי זה כוללני להחריד.

רק לחדד, אמצעי תקשורת = טלויזיה, רדיו, עיתונות.

חלק מאתרי אינטרנט מבחינתי בקטגוריה נפרדת. בייחוד אתרי אינטרנט שעוברים עריכה וביקורת על ידי מספר גורמים. לדוגמא, מבחינתי, אפילו דף ויקיפדיה של מועמד כזה או אחר, הוא יותר אמין מאשר לאסוף כותרות עיתונות, שכוללות בעיקר רפש שהמועמדים זורקים אחד על השני.

לדעתי המצב חמור הרבה כאשר אדם ניזון אך ורק מאותן שמועות והטעיות שהמועמדים ובעלי אינטרסים אחרים דואגים לפזר על המתחרים.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי משהו אחד: הדעה שלי אולי קצת שונה מהסביבה שלי, ובגלל זה אני לא אוהב להיכנס לדיונים האלה. אבל כאשר אני נכנס, אני מרגיש אני נכנס בראבק ומנסה להוכיח לצד השני את המציאות היותר נכונה. הבנתי שחוץ מכאב ראש מכל הצדדים ואמירות כלפי שאני חופר, לא יצא מזה כלום.

יש גם אנשים ששואלים אותי ומסביר להם שהמצב הוא מורכב, ויש הרבה תחום אפור, ואז הצד השני אומר לי "אז צריך להעיף את הערבים או לא". ואז אני מסביר להם שהחיים שלנו קצת יותר מורכבים מערבים, כמו כלכלה, חינוך, בריאות.

את האמת, אני מתעדכן בפייסבוק דרך אתרי החדשות בכותרות, מדי פעם ברדיו, וגם זה בשבילי יותר מדי. בזמן האחרון אני שומע וצוחק. במה התקשורת עסוקה: לדעת אם ביבי ושרה מקבלים שמפניה, אם ביבי בעד או נגד התאגיד. הרי בכל מקרה פעם בכמה שנים נותנים לי זכות הצבעה שהוא די שולי לבחור את המנהיג שלי. אז נו, יאללה שרה קחי את השמפניה. במקום להתאחד ולדאוג לשלומה של ישראל, מתעסקים קצת בקקה (סליחה, אין לי תיאור אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמא, מבחינתי, אפילו דף ויקיפדיה של מועמד כזה או אחר, הוא יותר אמין מאשר לאסוף כותרות עיתונות, שכוללות בעיקר רפש שהמועמדים זורקים אחד על השני...

...לדעתי המצב חמור הרבה כאשר אדם ניזון אך ורק מאותן שמועות והטעיות .

ולדעתי המצב חמור שבעתיים אם מה שאתה לומד על הפוליטיקאי, 2 דקות לפני הבחירות זה מה הוא כותב במניפסט ההעצמה העצמית שהוא כתב בעצמו בעמוד הויקיפדיה שלו שלעיתים קרובות מאוד עם קורות חיים שלא היו ולא נבראו ופעילות פוליטת שהוא מפאר את עצמו ומעולם לא הייתה לו יד בה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורך את המנה היומית בטמקא. הכי חשוב זה לא להאזין לרדיו (אין זמן לטלוויזיה).

יש משהו במדיום השמיעתי שמוציא אותך מהכלים, להבדיל מהמדיום הכתוב. לא כ״כ ברור מדוע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מסכים לגבי הרדיו. למרות שאני חוטא לפעמים בימי חמישי ומאזין ל"דקלסגל" (אוהב את הציניות הלא מזיקה שלהם), כמובן עד שמירי רגב עולה לשידור - זאת נקודת השבירה שלי.

ובקשר לפוליטיקאים... לא מאמין יותר לאף אחד ולשום דבר והם באמת לא מעניינים אותי - ללא קשר לדעותיי.

הדבר היחיד והיחידי שחשוב לי בחיים מאז שהפכתי לאבא זה לדאוג למשפחה שלי, ברור לי שהצבעה לפוליטיקאים לא תתרום במאומה למטרה הזו. אני כן אלך להצביע, אבל אני לגמרי comfortably numb לגבי התוצאות.

[video=youtube;_FrOQC-zEog]

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב זה לא להאזין לרדיו (אין זמן לטלוויזיה).

יש משהו במדיום השמיעתי שמוציא אותך מהכלים, להבדיל מהמדיום הכתוב. לא כ״כ ברור מדוע.

זה כמו לראות כדורגל בלייב. אתה צועק על המראיינים/מרואיינים שהם מטומטמים/מוציאים אותם מטומטמים ו"תשאל אותו XX!!! איך אתה לא שואל אותו XXX!!!"

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחתונה של בת דודה שלי החתן והכלה הומנו לרקוד את הריקוד הראשון (מנהג דבילי) אז ישבנו בשולחן של כל המשפחה ומישהוא שאל אותי מה היה השיר של הריקוד שלנו, מאחר ולא זכרתי עניתי בבטחון מוחלט "קומפורטבלי נאמ".

כולם התגלגלו מצחוק, אישתי קצת פחות.

דווקא גיליתי שמלונה זה נח לאללה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצלתי את השרשור לשים אוזניות ולהפסקת פינק פלויד בעבודה.

הרבה יותר טוב מהפסקת קפה-חדשות.

מה זה הרבה יותר טוב, גלקסיה אחרת, כמעט climax מהגיטרה... :tongue:

ולחשוב שהיום הם מאזינים לסטטיק ובן אל או whatever that shit is.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טורח להיכנס לאתרי חדשות שונים, יש אתרים שמרכזים הכל כמו רוטר או while1 news וגם בהם אני מבקר 2-3 פעמים בשבוע.

כשיש אירוע גדול בדרך כלל זה כבר רץ בוואטסאפ אז אין טעם להיכנס לאתרי חדשות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טורח להיכנס לאתרי חדשות שונים, יש אתרים שמרכזים הכל כמו רוטר או while1 news וגם בהם אני מבקר 2-3 פעמים בשבוע.

כשיש אירוע גדול בדרך כלל זה כבר רץ בוואטסאפ אז אין טעם להיכנס לאתרי חדשות..

יש אתרים שמרכזים את הדברים שבאמת "חשוב" לדעת והם שימושיים לחיי היום יום?

למשל: הרכבת שובתת, חובת הדלקת אורות וכו' וכו'... משהו שבורר ומוציא החוצה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי ככה עד לפני שנה וחצי-שנתיים.

אבל מאז צוק איתן התחלתי להתעניין וכשהתחילו לדקור אנשים ברחובות כבר נכנסתי לזה חזק.

בכלל, אני מאוד נגד כל אופנת הבורות הזו שחוגגת לנו במדינה בחמש עשרה+- שנים האחרונות. זה נהיה "מגניב" להיות טיפש וזה נהיה "קול" לא לדעת מה קורה במדינה שלך.

אני בעד לדעת ברמה הכללית, לא להתעמק ולדוש בפרטי פרטים.

לא עניין של קול או לא קול.

זה לא יעזור לי או למדינה/לתושבים, אם אני אדע שהיה פיגוע דקירה במקום X (חס וחלילה כן). מבחינתי אם שמעתי או התעדכנתי בידיעה זה מספיק. עכשיו לדוש על זה ולשמוע פרשנות ממיטב הפרשנים? חוץ מלנפח לי את המוח, אני לא מוצא בזה שום דבר טוב או מועיל.

מי שזה כן מעניין אותו ורוצה לשמוע שיבושם לו, אני בהחלט אכבד אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עניין שמיטה להר סיני?

אמרתי שנכנסתי לאקטואליה חזק בגלל גל הפיגועים (דבר אחד) ושלדעתי חשוב לדעת מה קורה במדינה בשביל להצביע בבחירות למועמד שישרת את האינטרס שלך וכדי שתוכל להסביר לאנשים שלא מבינים את המצב (דבר שני).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים זה שהצבעתי לו, משרת את האינטרס no bloody idea של מי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...