Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת משולשים - כיוון גלגלים, מאזדה 5 2010

gomo
שימו לב! השרשור הזה בן 2638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חורה לי שאנשים מוציאים סטיגמות ואומרים שלכל המאזדות יש מחלה טיפוסית ואלה המשולשים. ואני אומר מה שכבר כתבתי קודם בשרשור הזה - זו לא מחלה. והרכב שלי כרגע עם 188 אלף ק"מ, לדעתי זה מכובד שהמשולשים שרדו עד עכשיו. אם רכשתם את הרכב כיד שנייה, שלישית או רביעית תקוו שהבעלים לפניכם החליף למקורי בלבד - אגב, העניין רלוונטי גם לתושבות מנוע וגיר וכבר דנו בכך רבות בפורום הנ"ל.

Sent from my m2 note using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק בשביל הסדר הטוב שלא יהיו הטעיות מכל המידע שנמסר פה.

אתה לא חייב להרכיב חלקים מקוריים כמו שטענו פה כמה פעמים, אם כי זה ברור שזה יהיה עדיף לרכב, יחזיק מעמד זמן רב ויש אחריות גדולה יותר.

אחרי כשלון של טסט נדרשים לספק חשבוניות תיקון של מוסך , אז פתרונות מוזלים של תיקון רחוב לא רלוונטיים.

אחרי החלפת משולשים ולא משנה אם הוחלפו בחלק מקורי, חליפי או חליפי מעולה מייד-אין-טורקיש, מומלץ לבצע בדיקה וכוון זוויות מתלים כללי במכון ולא להסתפק רק בכוון גלגלים.

גומיות של משולשים זו לא "מחלה", בהרבה מקרים הם מחזיקים מעמד מעט זמן בגלל תשתית כבישים רעועה, נהגים שמגהצים מדרכות ,במפרים וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...