Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הדרך הכי מהנה שאתם חושבים עליה לנהוג מבאר שבע לאילת?

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב... אחרי שבדקתי את אחת מהדרכים, אני יכול להגיד בוודאות שזה אחד הדברים הכי מדהימים שעשיתי בחיים שלי.

20170109_132426.jpg

יצאנו מאזור מצפה רמון במבריק x3 החדש של can am באזור הצהריים ועכשיו הגענו לאילת.

רק לסבר את האוזן, זה כלי עם 154 כ"ס שעושה 0 ל100 ב 4 שניות ואין כמעט שום דבר בשטח שהדבר הזה לא יכול לקלף בזלזול.

התחלנו את המסע בחניון בארות, נחל הרדון, נחל נקרות, נחל חדב, ציר הנפט עד לחיבור של באר אשלים ומשם עד החיבור של נחל צחור, ציר הנפט עד שיזפון, ירדנו את מעלה גרופית ונסענו לאילת לאורך גדר המערכת.

חוויה מטורפת שארשום עליה באריכות בהמשך. אבל בינתיים, מספר תמונות

20170109_163619.jpg

20170109_125931.jpg

20170109_114609.jpg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים, תאמין לי. אני שם כאלה ומרביץ

Hong_Kong_Roller_Shoes20088141123493.jpg

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטנק לקח בהליכה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0-100 ב-4 שניות :shock:.

כשהייתי ילד בן 15 היה רק Mule שנוסע 40 קמ"ש ואז הגיע הRanger שהיה מטוס ונסע 70 קמ"ש.

נראה כיף חיים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת, לבחור שנהג ב-0:05 יצא קצת פיפי?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שנהג זה צחי כפרי. הפיפי שלו עשוי מ 80% בנזין, 10 אחוז עפר ו10 אחוז שאריות של גריז.

אני עשיתי את הקפיצה הזו יותר יפה וגם יותר לאט.

ca-170109-306.jpgca-170109-307.jpgca-170109-308.jpgca-170109-309.jpgca-170109-310.jpgca-170109-311.jpgca-170109-312.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו חוויה מטורפת על כלי רכב לא שפוי - אבל מבאר שבע עד אילת? זו חתיכת אכילת שטח!!!

כמה זמן המסע הזה לקח לכם? כמה עצירות היו בדרך?

בתור מישהו שגם נהג על נגמ"ש בשירות הצבאי וגם על טרקטורונים אני יכול לאמר שאחרי 30-40 דקות של נסיעה זה כבר נהיה מטיש, מעייף ומוציא את המיץ לפעמים - זו לא נסיעה בריינג' רובר או סופה ממוזגות - זה כלי שטח RAW.

איך הרגשת כשהגעת לאילת? ואני לא מתכוון לברור מאליו - שטוף אדרנלין אלא אני מדבר על רמת העייפות במקביל.

איך איכות המושבים והקפיצים במפלץ הזה?

נראה כיף לא נורמאלי אבל גם נראה כמו מסע ארוך מאוד במקביל.

הקפיצה שהבחור הביא בסרטון היתה נראית כמו על גבול היכולת של הרכב לנחות על הקצה שלו אבל זה תמיד נראה ככה בטרקטורונים - מה שכואב ויותר מסוכן זו הנחיתה לאחר קפיצה כזו לשיניים ולגב התחתון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, בגלל שההסעה שלנו איחה בשעתיים וחצי התחלנו את הנסיעה מאזור מצפה רמון.

עד כמה שזה נשמע מוזר הכלים האלו נוחים בטירוף, זה הרבה יותר נח מכל ג'יפ סטייל ריינג' רובר או סופה. לבולמים האחוריים יש מהלך של 70 !! ס"מ ולקדמיים משהו כמו 54(אביא את הנתונים המדוייקים בהמשך).

שים לב לגודל הבולם

ca-170109-028.jpg

הדבר הזה גורם לכך שקפיצה כזו או מהמורות בשטח גורמות לכלי במקרה הטוב לחייך.

הנסיעה בשטח מרגישה רכה ונעימה, יש מעט מאוד דברים שמזעזעים את הדבר הזה.

מה שקשה באמת זה הקור והרעש, מעבר לזה מדובר בחוויה נעימה לשלד.

יצאנו באזור 12:30 ממצפה רמון והגענו ב 19:00 לאילת, עם מס' עצירות בדרך לסנדוויצ'ים צילומים ועוד.

את השעתיים האחרונות עשינו במדבר בחושך, חוויה בפני עצמה.

תאכלס, הייתי מוכן גם לחזור באותה דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...