Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצבק אוטומטית, אמינה ומאובזרת עד 40 אלף .

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"אני עובר למרכז ומחפש רכב מתאים . לא בטוח שהמונדאו 2011 שבבעלותי מתאימה לזה מבחינת דלק ומימדים. "

ציטוט שלך מההודעה הראשונה. מה השתנה?

ושאתה אומר סופי, אתה מתכוון סופי להיום נכון? חחח כי אתה משנה את דעתך כמו מזג אוויר באי טרופי.

בלי שום קשר, המונדאו טיט מהסוג הנ"ל רכב נהדר, ודובר עליו רבות בשרשורים אחרים (עיין ערך automatic1).

שההורים הגיעו למרכז בסופ"ש ונהגתי על המונדאו שוב אחרי הרבה זמן והבנתי שאין כמו הרכב הזה.

ושמאזגה ספיריט קרועה 2008 עולה כמעט כמו טיטניום 2011.

היום בטוח לא כי אני תקוע בבסיס אבל בשישי.

ואני משנה כי אני לא מוצא רכב נורמאלי אני מההתחלה הייתי סגור על הפוקוס אבל לא מוצא רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז לפי דעתך מונדאו 2011 מתאימה לתל אביב יותר ממאזדה 3 ספיריט?

אם יש לך את הכסף תגדיל טיפה תקציב ותקנה ספיריט דור שני, וכן אפילו תשלם מעל המחירון.

אני קניתי את הספיריט שלי לפני 3 שנים ושילמתי 2000 ש"ח מעל המחירון, ולא תאמין אבל זה היה שווה כל שקל. רכב שמור ומטופל עם קילומטראז נמוך מאד שעד היום חוץ מטיפולים אין שום בעיות.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני באמת לא יודע.... זה הרבה כסף ואני לא סגור על אף אחת מהאפשרויות זה משגע אותי

חוץ מזה לדעתך הספיריט עדיפה? יש לה הילוך פחות ו100 סוסים פחות

חוץ מהעניין של המקום בחניה למה היא עדיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה תהיה הרבה יותר זולה לאחזקה - תתחיל להפנים שאתה קונה רכב לתקופה "רזה".

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הפרש גדול במחיר בין מונדאו טיטניום מוגדשת שמורה לבין מזדה ספיריט.

מחירון לוי יצחק של המזדה הוא 32, טיטניום כזאת ושמורה לא תימכר בפחות מ55K (מחירון 57K) ואף צפונה.

לעזאזל, אני שילמתי אפילו על הטיטניום (2.3 09) שלי טיפה מעל המחירון (משהו באמצע בין היבש למשוקלל).

ובלי שום קשר zvit צודק, אין מה להשוות גם בעלויות האחזקה.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול למה? במונדאו 2.3 אין לי שום הוצאות שלא היו לי באימפרזה 94.

מה מיוחד בטיטניום הזאת?

באמת מצטער שאני חופר וממש מעריך את העזרה מצטער אם נשמע שאני לא רציני פשוט לא מצליח להסגר על רכב ואני רוצה כבר המון זמן לקנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה בין הרצונות שלך לרכב חזק וגדול לצרכים שלך לרכב קטן וחסכוני (שמתאים לתל אביב).

יש יתרונות למונדאו ויש יתרונות למזדה, אם אתה שואל אותי שניהם לא עונים על הצורך שלך הם רק עונים על הרצונות כאשר המזדה יותר מתאימה גם לצורך. לא ברור למה אתה צריך 230 כוחות סוס או אפילו 150 כוחות סוס בפקקים של תל אביב.

אבל בוא נגיד שאתה מעלה את התקציב, למה לא ללכת על יונדאי ולוסטר שנת ~2011. רחוקה ממטוס אבל אמין מדליק וממש לא אסיתי משעמם. וגם הרבה יותר מתאים לתל אביב מרוב האופציות שעלו פה.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מיוחד בטיטניום הזאת?

אם תצטרך להחליף טורבו - תבין (בדרך הקשה)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה בין הרצונות שלך לרכב חזק וגדול לצרכים שלך לרכב קטן וחסכוני (שמתאים לתל אביב).

יש יתרונות למונדאו ויש יתרונות למזדה, אם אתה שואל אותי שניהם לא עונים על הצורך שלך הם רק עונים על הרצונות כאשר המזדה יותר מתאימה גם לצורך. לא ברור למה אתה צריך 230 כוחות סוס או אפילו 150 כוחות סוס בפקקים של תל אביב.

אבל בוא נגיד שאתה מעלה את התקציב, למה לא ללכת על יונדאי ולוסטר שנת ~2011. רחוקה ממטוס אבל אמין מדליק וממש לא אסיתי משעמם. וגם הרבה יותר מתאים לתל אביב מרוב האופציות שעלו פה.

רק עכשיו חגגתי 20 ויש לי כסף.. תן לי להנות ;-)

הפקקים של תל אביב לא רלוונטים לי כי הרכב רק לסופשים.. אני בכלל לא אהיה בבית בשאר הזמן

יונדאי לא מדליק אותי וכנ"ל כל אסייתית אחרת חוץ ממאזדה ומה שלא מדליק אותי אני לא אשלם עליו

מה שמדליק אותי זה הרבה סוסים (לא פחות מ150 כאמור), סאנרוף, 5 דלתות, שיראה טוב, והגה הידראולי ח-ו-ב-ה

דרישות לא שגרתיות ולכן אני מתקשה למצוא את המצוי בתוך הרצוי.. בואו נגיד שגם 60 יש לי לשים למרות שאני מאוד לא רוצה אני בכלל תכננתי לא לעבור את ה40 ועכשיו אני עם 50

לבחור השני - אז זה תקף לכל רכב טורבו או ספציפית מונדאו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב טורבו.

טורבו דפוק לא עסק נעים לכיס.

אתה רוצה הרבה סוסים ובזול עם מומנט עוקר ראשים, קנה אמריקאית וסע בקווים ישרים :)

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוז האצבק אבל לא ככ חסכונית

קרוז הצ'באק - זה גם לנסוע במקרר, וגם לקחת את הסיכונים.

נמרוד - כמי שגילו קצת יותר מכפול ממך, כדאי שתרגע, כסף שיוצא קשה לו מאד לחזור. אני במקומך לוקח משהו חסכוני וקטן, לחלומות עוד יהיה זמן.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוז הצ'באק - זה גם לנסוע במקרר, וגם לקחת את הסיכונים.

נמרוד - כמי שגילו קצת יותר מכפול ממך, כדאי שתרגע, כסף שיוצא קשה לו מאד לחזור. אני במקומך לוקח משהו חסכוני וקטן, לחלומות עוד יהיה זמן.

אולי זה קצת מצחיק אבל יש בזה רצינות:

בקניון הזהב יש מתחם של משחקי אסימונים ומאוד אהבתי לשחק בזה כשהייתי קטן אבל לא היה לי כסף לזה.

במקרה בסופ"ש הייתי בקניון הזהב שוב, ונכנסתי שוב לנוסטלגיה למקום הזה, אבל הפעם עם הרבה מאוד כסף. נחש מה - אחרי 10 שקל כבר נמאס לי...

לאן אני חותר - מי אמר שכשאני אוכל להרשות לעצמי רכב כמו שאני רוצה, אני בכלל ארצה את זה?

יש לי סיבה בכלל לחסוך את הכסף ולא להוציא אותו על מה שאני רוצה?

גם ככה אני תקוע בצבא כמעט כל בשבוע וגם ככה עוד מעט כל הכיף נגמר (מבחינתי בגיל 25 סיימתי את הסיפור בעולם... נטו מחויבות עבודה משפחה ואפס כיף)

מה ארוויח בזה שעכשיו אחסוך במקום לבזבז?

שואל ברצינות בנאדם עם קצת יותר ניסיון. כי הראיה שלי שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שאתה מתכוון להתנהל כרגע - כל הסיכויים שתרצה רכב - ולא תוכל.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...