Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

********סיכום מפגש קארספורום+אוטופרט!*********

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבדיקה הקיימת זה היה בדיקה של 55HZ.

בבדיקות אחרות כמו אממא למשל זה היה נעה בין 40-60-80 וכך תופס את התדר הכי חזק של הסאב.

לתחרות הבאה: שני סאבים צנועים עם מגבר מטורף שאני בונה.

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לתחרות הבאה: שני סאבים צנועים עם מגבר מטורף שאני בונה.

תמיר

בהצלחה..

גם אני מקווה להשתתף פעם הבאה עם סאב אחד צנוע. נראה מה יהיה.

פיליפ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ממש פצצה !!! נהנתי מכל שניה שהייתי, אני מודה למארגנים על האירוח הנפלא והפינוקים כמו אוכל ושתיה שהיו לכל האורחים .

ד"א אני הייתי זה עם הפונטו הלבנה ותודו שיחסית למה שהשקעתי שומעים פצצה, סאב שחור של פיוניר ועוד ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ממש פצצה !!! נהנתי מכל שניה שהייתי, אני מודה למארגנים על האירוח הנפלא והפינוקים כמו אוכל ושתיה שהיו לכל האורחים .

ד"א אני הייתי זה עם הפונטו הלבנה ותודו שיחסית למה שהשקעתי שומעים פצצה, סאב שחור של פיוניר ועוד ....

..

מר גולף 2.0, הנה :norm_56D4898E036E4363BA1CC43805FC7BD1.JPG

אני חייב לציין שהסאונד של המערכת שלך ממש חזק ! לא רק הסאב ...

במיוחד הטויטרים אצלך חזקים..

בברכה

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה יפה מאוד מוצלח מאוד , וסוף סוף לפגוש את אייל ! מה שאישית רציתי לעשות.

היה לי גם נחמד מאוד לפגוש את כולם אם כי קצת היה קשה לי לזכור בדיוק מי זה מי ולדבר כמו שצריך עם כל אחד כי הייתה כמות גדולה של אנשים וגם בעיקר כי ניסיתי להתרכז במדידות כדי לא להתבלבל ברישום (ממש לא התחשק לי להתווכח אחר כך עם אנשים על התוצאות).

צריך לעשות מדי פעם גם מפגשים קטנים יותר שבהם נוכל יותר לשבת ולדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לרעיון..

GOLF 2.0 הייתי משמיע לך איך שומעים בפונטו שלי.. מערכת נחמדה יש לך, ואחלה אוטו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גם נחמד מאוד לפגוש את כולם אם כי קצת היה קשה לי לזכור בדיוק מי זה מי ולדבר כמו שצריך עם כל אחד כי הייתה כמות גדולה של אנשים וגם בעיקר כי ניסיתי להתרכז במדידות כדי לא להתבלבל ברישום (ממש לא התחשק לי להתווכח אחר כך עם אנשים על התוצאות).

שבת הקרובה? עוד שבועיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שיותר מהרררררר

חחחחחחחחחח

וואלה מפגשים כאלה יכולים להיות נחמד אני חושב שהמפגשים עם המדידות פעם בשלושה חודשים זה מאוד רחוק אחד מן השני ויהיה נחמד פעם בחודש לבוא לשבת להתרשם ולדבר משהו בסגנון אוטוסאונד האחרון...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שיותר מהרררררר

חחחחחחחחחח

וואלה מפגשים כאלה יכולים להיות נחמד אני חושב שהמפגשים עם המדידות פעם בשלושה חודשים זה מאוד רחוק אחד מן השני ויהיה נחמד פעם בחודש לבוא לשבת להתרשם ולדבר משהו בסגנון אוטוסאונד האחרון...

מסכים ומצתרף לבקשה :)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה של MDMA זה רק יכול לעזור המפגשים האלה אפילו בלי פרסים ומדידות אפילו סתם להפגש לשתות משהו לדבר להתרשם מהמערכות של החברים וסתם להעביר את הזמן בכיף....

לירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה של MDMA זה רק יכול לעזור המפגשים האלה אפילו בלי פרסים ומדידות אפילו סתם להפגש לשתות משהו לדבר להתרשם מהמערכות של החברים וסתם להעביר את הזמן בכיף....

לירן

וגם לעזור אחד לשני בבעיות במערכת או כל דבר אחר שחברי הפורום יוכלו לתרום ולעזור !

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז אולי תגיעו למפגשי צפון ?

קצת להתאמץ גם אם אין תחרות...

מה אתה אומר אייל אתה בפנים מפגש צפון הבא אתה בא ? ( איזה תיק אני מפיל עלייך חח )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפגשי צפון זה בששי ואני בששי לא יכול בדרך כלל. אני גם לא חושב שהחבר'ה מהמרכז יסעו במיוחד לצפון.

תחליטו על תאריך למפגש במרכז. מצידי מפגש של 10-20 איש, לא משהו גדול ומיוחצן אלא מפגש כזה שאפשר יותר לדבר ולשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...