Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

********סיכום מפגש קארספורום+אוטופרט!*********

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון למה שמעניין את כולם, התוצאות.

מקומות 1-3:

1. צוות שכלל את בוריס וג'ניה מהפורום יחד עם חברם אדי. סיוויק האצ'בק ובתוכה 5 סאבים 305C של פיוניר שהוגברו ע"י מגברים של רוקפורד, לנזר ומגנט - 143.5DB

2. אסיף כהן בגולף ובתוכה 4 סאבים 10" סרווין וגה VMAX שהוגברו ע"י מגבר רוקפורד פוסגייט 800.2 - 140.3DB

3. תמיר אסרף ומתן וענונו מהפורום. גולף ובתוכה 3 סאבים קליפורניה בום+2 סאבים פיוניר 305C שהוגברו ע"י מגברים של פיירמיד וקליפורניה בום - 138.9DB

הפרסים שחולקו למתחרים באדיבות אוטופרט הם:

1. סאב 12"+תיבה של רוקפורד פוסגייט.

2. קיט דלתות דיינאמט אקסטרים.

3. קומפוננט 6.5" של בוס אודיו.

כמו כן נמדדו רכבים של אנשים בתחום האודיו והתוצאות הן:

1. יוני מאוטופרט בפג'ו 306, מגבר רוקפורד וסאב סרווין וגה וגה 15" יחיד - 145.4DB

2. רוני צדיק בפג'ו 205, מגבר רוקפורד וסאב סרווין וגה סטרוקר 18" - 144.1DB

3. ליאור עשיר, הונדה סיוויק, מגבר רוקפורד וסאב מאגנט - 139.8DB

שאר התוצאות יעלו מחר.

היה אירוע מעולה שעלה על כל הציפיות, נכחו במקום כ250-300 איש והתחרו 24 אנשים.

בסופו הוגרל סט קומפוננט מתנת אוטופרט מתוצרת לייטנינג אודיו בין כל משתתפי האירוע. הזוכה המאושר הוא לירון ציצווה.

אני רוצה להודות לצוות אוטופרט שדאגו לאוכל, מדידות, פרסים ועוד ועוד. בלעדיהם פשוט לא היה מפגש!

המפגש הגיע לשיא כשהרכב של בוריס, ג'ניה ואדי הכה תוצאה של 143.5DB, התשואות של הקהל ממש גרמו לי לרגע לחשוב שאנחנו נמצאים באיזו תחרות גדולה בחו"ל. כשראיתי את ג'ניה יוצא מהרכב עם ידיים מונפות לאוויר ומתחבק עם החברים, זה פשוט היה שווה את הכל :)

עוד היום דיברתי עם אוטופרט וכבר עכשיו עובדים על תכנון המפגש הבא שיהיה בחודש אפריל, הוא יכלול ארגון אפילו טוב יותר, פרסים גדולים יותר ובקיצור, יש למה לצפות. פרטים בהמשך ;)

תודה לכל מי שהיה, ממש נהנתי.

איל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואלה היה ממש ממש נחמד

תודה רבה למארגני האירוע

מצפה כבר למפגש הבא

וכמובן מזל טוב לזוכים :)

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה היה ממש ממש נחמד !

באמת כול הכבוד לאוטופרט על הפרסים ולאייל על האירגון

אני מחכה לתמונות

ושוב תודה לאוטופרט שנתנו לי ולתמיר את הסט קומפוננט של בוס אודיו

תמיר יש לנו זמן עד אפריל... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדברים של אייל.

היה בהחלט יופי של אירוע.

ח.ח לכל מי שנתן יד בארגון ולכל המשתתפים .

:smile:

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד נהנתי היה אחלה מיפגש מי שלא בא הפסיד .

אני אישית אהבתי מאוד את הגולף עם ה 4 סאבים של סרווין V MAX 10 אינץ בהחלט אחת המערכות הטובות ביותר ששמעתי אם זה מבחינת איכות ואם מבחינת עוצמה

וכל הכבוד לזוכים על הפרויקט שדחפו 5 פיונירים להונדה מרשים ביותר

ומאוד מקווה שימשכו המיפגשים האלה לעיתים קרובות יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אני באתי עם רועי גולף אתה יודע אנחנו חזקים במפגשים ואנחנו חובבנים

אוהבים שהכול יושב כמו שצריך אתה מכיר אותנו

מה שלדעתי לא היה צודק וחס וחלילה לא מתלונן כי באמת שיחקתם אותה עם התחרות שהעלתם ואני מעריך אותכם מאוד כי אני יודע בכמה עשיה זה מתבטא

אז לעיניננו

בתחרויות קודומות גם כאלה שאתה ההית עם הוולוו עוד היו קטגוריות הרי כול אחד יכול לדחוף פלטה עם מגברים וסאבים כול העיקרון שיהיה רמות ודרגות של מערכות של אנשים

אנחנו אני ורועי מאוד מבסוטים מהתוצאה של 136.1 ונשמח עם תפרסם את שאר המדורגים ותמונות כמו כן אני זוכר שבתחורויות קודמות היה חוקי EMMA משהו שצריכה להיות התקנה מסוימת וכיבול מסוים אני ישמח עם תסביר לי על זה

ושוב תודה רבה רבה נהננו ממש תמשיכו לעשות עבודה נהדרת לקידום המפגשים והמערכות בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש שמח שהגעתי. היו אחלה מכוניות ויותר חשוב, מערכות מכובדות ביותר :-).

חבר שלי ואני דיברנו עם מישהו שעזר לו בנוגע לצ'ינג'ר לשברולט שלו. אין לי מושג מי זה אבל הוא הסביר לנו ממש יפה, תודה רבה.

אני מקווה לשפר את המערכת שלי באוטו אחרי מה שראיתי כאן.

מעניין מה היה קורה אם הייתי נרשם לבדיקה, אם היה לי 1 DB אני אני חושב שהייתי מרוצה ביותר

ברכות לזוכים, וכל הכבוד לאוטופרט ואייל, היה ממש כיף !

אני מקווה להגיע לאירוע הבא ובתקווה להשתתף גם.

אה כן כמעט שכחתי, הפיתות היו ממש אחלה וגם המלפפונים ! :lol:

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת היה טוב,נתתי לאחי אסיף לנהוג ברכב שלי,במקרה נרשמנו סתם בשביל לדעת,מדידה ראשונה וטובה,היה כיף,הפריע לי רק שאלה שסיימו ראשון ושלישי לא נוסעים ככה ביום יום ואני תמיד במצב הזה:-) אבל היה ממש כיף.

באמת אבל שהייתה חסרה חלוקה לקטגוריות,אני באמת מופתע מהתוצאה!

140.3 DB!!!!

CONTROL IS NOTHING WITHOUT POWER - GT35R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G1000, רצינו שבפעם הראשונה זו תהיה תחרות חופשית גם כי לא היינו בטוחים כמה יגיעו להתחרות. באירוע הבא נחלק כנראה לקטגוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אחלה.

אפילו בתור צופה שלא מבין הרבה נהנתי, אירגון התחרות היה מעט לקויי אם אתם שואלים אותי, היה אפשר להעלות את הלוח על איזה עמוד ולהקיף את המכונית המתחרה באיזה סרט שלא יעברו אותו, כדי שכולם יוכלו לראות.

מלבד זאת היה ממש נחמד.

מה עם ההגרלה של הקומפוננט ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G1000, רצינו שבפעם הראשונה זו תהיה תחרות חופשית גם כי לא היינו בטוחים כמה יגיעו להתחרות. באירוע הבא נחלק כנראה לקטגוריות.
בגלל שלא היה קטגוריות זה ביאס אותנו ולא נשארנו עד הסוף כי בתאכלס אחרי שראינו שההונדה עם הסאבים בקטגוריה שלנו הבאנו שאין לנו מה לעשות שם

כמו כן למה הבחור נשכב על האוטו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...