Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"חווית קנייה" - בחברה להשכרת רכב

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את הרכב הראשון שלי, באחת מחברות ההשכרה/ליסינג.

בנוסף לבדיקה שלהם, לקחתי אותו למכון בדיקה נייטראלי מטעמי; (אני אעלה את טופס הבדיקה בהמשך)

רציתי לקחת אותו לבדיקה בנתניה במכון "אלדר" (שמעון ביסמוט), לאור ההמלצות שיש בפורום.

בסוכנות לא התלהבו מזה, ובהתחלה אמרו לי: "תקח אותו לאן שאתה רוצה, רק לא לשם..." , לאחר כמה זמן הם אמרו משהו שונה:

"בסדר, אתה יכול לקחת אותו לשם אבל שתדע לך, שחלק גדול מהליקויים שהוא ימצא אנחנו לא נקבל ולא נתייחס אליהם" בנוסף אמרו שהוא בעייתי, שהוא מפוצץ להם עסקאות הוא מגזים מאוד בבדיקות שלו, והן לוקחות הרבה מאוד זמן...

זה ישר הדליק לי אצלי נורה אדומה, אבל בכ"ז התפשרתי ולקחתי אותו ל"מכון האחים" שהבנתי שגם הוא מומלץ ואמין.

בסה"כ הבדיקה הייתה סבירה (אין תאונות שלדה, מזגן לא עובד, רעש מהאגזוז, נורות מספר שרופות, וכד'.)

היה לי פנצ'ר לפני מס' ימים, הם סיפקו לי צמיג רזרבי דפוק עם ג'אנט עקום ועם כלים לא תואמים.

בכל מקרה, המסקנות שלי הן שאסור לסמוך על אף אחד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קנית רכב עם מזגן לא עובד? בישראל? :roll:

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי,

איזה תמים אתה וחבל שלא שאלת כאן לפני כן.

מידע ומשיחה עם סוחר רכב בנתניה, רוב המכונים מחליקים בעיות ברכב כאשר המוכר הוא סוחר גדול.

כנראה שנפלת להם על אחד שלא בהסכם והם לחצו עליך.

אני מציע שתמכור את הרכב ותחפש רכב אחר שלא אצל כאלה שרשום להם על המצח גנ...

אי אפשר לדעת מה תגלה בבדיקה עם קונה ואולי תצטרך לתבוע אותם ואת מכון הבדיקה.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל גרמי שמיים זועקים לך שאתה עושה עסקה רעה אבל אתה בשלך. בהצלחה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל גרמי שמיים זועקים לך שאתה עושה עסקה רעה אבל אתה בשלך. בהצלחה.

+1. ממה שהם אמרו לך יכלת להבין שמכון אלדר הוא המכון היחידי שאתה צריך ללכת אליו

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה המכון ההוא עושה להם את המוות בצדק.

אני כבר למדתי שכאשר קונים מסוכנות צריך ללכת לכל מכון חוץ מזה שהם מציעים, גם אם הם יגידו לי שהיטלר יריץ לי את הרכב על הדיינו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי, על מה הבחור נפל?

הליקויים שנמצאו תוקנו על חשבון המוכר.

מצאת ליקויים משמעותיים שלא התגלו בבדיקה ? ג'נט עקום ומפתח גלגלים לא תואם זה הכל?

למה ישר צריך למכור את הרכב או להתבאס משכר לימוד?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי רכב בדיוק כמוך. כשהגעתי שמתי לב שכל המכוניות בעלי מסגרת רישוי של החברה ממנה רכשתי.

קבלתי בדיקה נקיה לרכב עם תושבות מנוע גמורות. טורבו מוחלף צריכת שמן מטורפת ו25 אחוז בריחת לחץ ....

המכון בדיקה אפילו לא ציין שלרכב אין מדף אחורי!!!

שמתי לב שהמכסה מנוע ברכב חדש.

אני לא יודע אם באמת זה מסתכם ב״ מעיכות בפח ותיקוני צבע״ כמו שצויין בטופס בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...