Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתנה לחברי הפורום!!!

itire.co.il
שימו לב! השרשור הזה בן 3293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 374
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אז רגע, לא ישלחו את המעילים בדואר?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההשתתפות. ההרשמה לקבלת המעיל נסגרה.

התנדבנו לסייע בחלוקת המעילים ואני שמח לבשר לכולם שירון העביר לנו את המעילים והם פשוט מדהימים, באמת. מתנה ממש שווה.

אנחנו נחלק אותם למי שנרשם בזמן הקרוב. אנא, התאזרו בסבלנות.

עכשיו שאני חושב על זה...

אם יהיו פה מספיק אנשים שמוכנים לזרום למפגש ספונטני ביום שישי הקרוב, אפשר לקבוע באחד ממפגשי המכוניות באזור המרכז (מפגש מועדון ה-5 ביד אליהו למשל או המפגש בגעש ) ולחלק את המעילים למי שיגיע לשם.

לא לדאוג, מי שלא יגיע יקבל את המעיל בדואר, אבל תצאו מנקודת הנחה שעקב הכמות הגדולה של המזמינים זה ייקח קצת זמן.

מה אתם אומרים על להגיע למפגש בשישי?

[ATTACH=CONFIG]414584[/ATTACH]

אז יש מפגש?

מיקום?

שעה?

תודה 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות זאת אני חושב שצריך לחסום את המפרסם עקב הונאת חברי הפורום. אף אחד פה לא קיבל את המעיל המובטח

HU : LG LCF710BR PROS- RF 3Sixty.1 AMP : Xetec Vector 350.6 RCA: Knukonceptz KRY4.6M

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות זאת אני חושב שצריך לחסום את המפרסם עקב הונאת חברי הפורום. אף אחד פה לא קיבל את המעיל המובטח

למרות זאת אני חושב שאתה צריך לקרוא לפני שאתה רושם,המעילים יחולקו וחלקם אצל המנהלים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא לי שוקולד!!!

תתחדשו מי שמקבל, שי נאה :mm_yeah:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות זאת אני חושב שאתה צריך לקרוא לפני שאתה רושם,המעילים יחולקו וחלקם אצל המנהלים.

כנראה שאני לא היחידי , תסתכל על מה שרשמתי אחר כך. שבוע טוב :)

HU : LG LCF710BR PROS- RF 3Sixty.1 AMP : Xetec Vector 350.6 RCA: Knukonceptz KRY4.6M

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום הונאה ושום נעליים.

קיבלתי את המעיל כמובטח, ואני מבין למה מי שביקש לחלק פתאום נתקע עם דואר ישראל שסירב לחלק.

המעיל פיצוץ, סופר איכותי, אבל במידה L בלבד. לתשומת לב כל מי שקצת אכל יותר מדי.

בכל מקרה - אמיתי לחלוטין.

תודה!

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום הונאה ושום נעליים.

קיבלתי את המעיל כמובטח, ואני מבין למה מי שביקש לחלק פתאום נתקע עם דואר ישראל שסירב לחלק.

המעיל פיצוץ, סופר איכותי, אבל במידה L בלבד. לתשומת לב כל מי שקצת אכל יותר מדי.

בכל מקרה - אמיתי לחלוטין.

תודה!

"L בלבד" - זה טוב לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...