Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות: קריירה שנייה בגיל 40 פלוס

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 3405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא בחברות הגדולות זה תפקיד שהולך ונכנס. שתי חברות שאני עובד איתן שנים ושלכל אחת יש מחזור שנתי בגודל התקציב של מעל ל 60 מיליארד יורו הכניסו בשנים האחרונות פונקציה כזו. משיחה שהיתה לי לא מזמן עם מנכ"ל הסניף האירופאי של אחת מהן (אנחנו מיודדים ובקשרים טובים עוד מהתקופה שהוא היה מנהל מוצר לפני כ 14 שנים) הוא סיפר שזו מגמה שהולכת וצוברת תאוצה. הוא גם אמר שעד שהם הכניסו את הפונקציה הזו שממולאת על ידי 3 אנשים שלכל אחד יש את האיזור הגיאוגרפי שלו הם לא ידעו כמה הם מנותקים מהשטח.

ברור כמובן שבחברה בינונית אתה יכול יותר לבנות את התפקיד ולהביא יותר את עצמך אבל השאלה היא מה אתה מוצא ואיפה בדיוק מתפנה מקום ולא רק מה אנחנו רוצים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה דעתך על רילוקיישן? מבחינה פטריוטית/משפחתית/מנטלית - מתאים לך כזה עכשיו? אילו היה נמצא מעסיק שיתן לך אשרת עבודה, האם היית מוכן לעבור על חשבונך למדינה אחרת לטובת התפקיד? למשל קנדה, בלגיה או דרום צרפת? אני יודע שזה נשמע קצת קיצוני, אבל אנחנו פועלים היום בכלכלה עולמית ואלו דברים שכדאי לקחת בחשבון.

חשבתי הרבה על זה היום - כיון שיש לי דרכון (מזרח) אירופאי, רילוקיישן לאירופה יכול להיות פשוט מבחינה אדמיניסטרטיבית ויכול לפתוח פתח להזדמנויות גדולות מצד אחד, אבל מצד שני יש לי בת זוג עם משרה יציבה (כזו עם קביעות), ושני ילדים קטנים, כך שהחלטה כזו צריכה להעשות בצורה מאוד מחושבת. אם לפני 10 שנים הייתי אומר "יאללה, נעבור לאירופה ונחפש כבר שם איזו משרה התחלתית ונתקדם", היום אני לא פוסל רילוקיישן, אבל זה יהיה רלוונטי רק אם אגיע לשם למשרה שכבר התקבלתי אליה ושתהיה מבחינתי "פריצת דרך" שלא אוכל לעשות בארץ, תאפשר לי לשים רגל באיזושהי חברה גדולה, או משהו דומה.

לבסוף, אם כבר השקעת ושמת פה קורות חיים - מה דעתך להעלות גם את הגרסה האנגלית?

צרפתי, תודה!

Yossi_Raz_CV_V6.14 - CF.doc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בוס כזה בימי טלפוניה הקווית העליזה. היה ראש צוות באמדוקס. אחר כך עבר לחו"ל לנהל צוות גדול יותר או כמה צוותים. לא הצליח מי יודע מה, אבל חזר לארץ וישר מצא ג'וב של CTO בסטארט-אפ. די מעפן אבל הטייטל כבר היה. משם עבר לתפקיד ניהולי בדרג בינוני-גבוה בנייס. פריצה שלא היה מגיע אליה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בדיוק כך. עצם זה שהיית תקופה בחו"ל מוסיף לך כבוד, כמו מדבקת No Fear על השמשה. :-)

מן הסתם אני מדבר על לעבור כשיש משרה שמחכה לך, פשוט מנסיוני כשאתה לא דורש מהמעסיק "חבילת רילוקיישן" זה מקל מאד על ההחלטה שלו. ואם יש לך דרכון זר אז בכלל.

טוב, זה כבר פותח מספר אפיקים ספציפיים יותר, כנראה שהגיע הזמן לנער אבק מהלינקד-אין ולשלוח מיילים לכמה אנשים שעבדתי איתם בתקופת HP. אם יצא מזה משהו - אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי דווקא הקורות חיים שלך קצת מבולבלים. קצת לא ברור מה עשית ואיפה.

כמו כן, כמו שאתה כבר יודע בלינקדאין אפשר לעשות קשרים ולגרום למעסיקים לפנות אליך עם הצעות.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

קצת אוף טופיק אבל עדיין רלוונטי:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4612997,00.html

יאמר לזכותו של המעסיק האחרון שלי, שם זו הייתה מדיניות קבועה מאז ומעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאמר לזכותו של המעסיק האחרון שלי, שם זו הייתה מדיניות קבועה מאז ומעולם.

בעיני זה תיקון חשוב לחוק, וראוי שכל מעסיק ינהג כך. טרחתי? באתי לראיון? לפחות תשקיעו 20 שניות בלשלוח לי מייל/מכתב שאומר "תודה, אבל לא" במקום לתת לי להבין את הרמז. פעם היה לי רעיון לסטארטאפ שהיה מאפשר למועמדים שלא התקבלו לציין היכן התראיינו ולקבל איזשהו פידבק מהמראיין. לפידבק כזה יש מבחינת המועמד יתרון בכך שגם מראיונות שהוא לא עבר הוא יכול להפיק תועלת, לקבל מידע אוביקטיבי לגבי איך הוא נראה מהצד השני, ולהשתפר בראיונות הבאים. מבחינת הארגונים יש בך איזושהי דרך להגיד למועמדים "הנה, אומנם לא התקבלתם, אבל אנחנו מעריכים את המאמץ שעשיתם ולפחות נותנים לכם פידבק" - מעיין אחריות תאגידית.

ירדתי מזה כששתי חברות שעובדות בגיוס הבהירו לי שאין סיכוי שמישהו בארגונים ימלא משובים כאלו :-)

רעיון נוסף הוא לחפש משרת PM בחברת סטארטאפ קטנה.

אם אתה מכיר חברות שמחפשות, אשמח לשמוע עליהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...