Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנועי TSI עם גיר DSG עם קילומטרז' גבוה?

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 3387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

על סמך ניסיונם של אנשים, גיר DSG -7 - גורם לבעיות כאלו ואחרות ונחשב כלא אמין במיוחד.

DSG -6 - לאומת זאת אמין וטוב ולא גורם לבעיות מיוחדות.

אם הרכב שאתה מדבר עליו הוא מליסינג קח בחשבון שהוא עבד קשה, מאוד קשה.

מנועי TSI הם חזקים ומהנים לנהיגה ללא ספק, אני יוצא מנקודת הנחה שאם הרכב מליסינג הוא היה בבעלות בנאדם שנסע עליו במחשבה של "לא שלי מה אכפת לי לקרוע אותו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשיג את המחיר הכי טוב שאתה יכול וככה אתה בעצם חוסך, מה שכן תמיד שים לב שנציג מכירות משאיר "בשר" במחיר בשביל מיקוח.

לדוגמא אם הרכב במחירון עולה 80 והוא מוכר לך אותו במחיר 65, תדע שיש לו עוד אופציה להוריד 2-5 אלף שקלים במחיר.

תשיג מחיר טוב ותהנה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על ליסינג או נציג מכירות... יד2!

בכל מקרה, אשמח לשמוע ביקורות מאנשים שעשו את הקילומטרז' הזה.

עריכה אחרונה על ידי chenrp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו הרכב עבר 125K ק"מ עם DSG7 ו1.8TSI.

לגבי הגיר, עבר החלפת מכטרוניק ומצמדים במסגרת סוג של ריקול ומאז לא היו בעיות (555).

עומר

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך ניסיונם של אנשים, גיר DSG -7 - גורם לבעיות כאלו ואחרות ונחשב כלא אמין במיוחד.

DSG -6 - לאומת זאת אמין וטוב ולא גורם לבעיות מיוחדות.

אם הרכב שאתה מדבר עליו הוא מליסינג קח בחשבון שהוא עבד קשה, מאוד קשה.

מנועי TSI הם חזקים ומהנים לנהיגה ללא ספק, אני יוצא מנקודת הנחה שאם הרכב מליסינג הוא היה בבעלות בנאדם שנסע עליו במחשבה של "לא שלי מה אכפת לי לקרוע אותו"

DSG7 לא גורם לשום בעיות מקסימום מתחיל לעבוד עם רעידות במשך הזמן מדי פעם.

1.2 TSI לא מנוע חזק מדי מקביל 1.8 אטמוספרי.

בליסינג גם מאזדה 1.6 עברה חיים קשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי אוקטביה 1.2 TSI DSG השנייה במספר, ברכב הנוכחי צברתי 100K ובקודם 150K, מניסיון שלי ושל חברי לעבודה (שברשותם גם היה ויש את האוקטביות 1.2 עם DSG) אני יכול לומר שאצל כל חברי היו רעידות מהקלאץ בשלב זה או אחר החל מ50K לעירך ואצל חלק הוחלפו הקלאצ'ים, אצלי לעומת זאת בשני הרכבים אין שום רעידות והקלאצ'ים עובדים חלק, השוני שאני יכול לומר לך הוא שאני משנה את ההילוכים מD ל Ds לפי תנאי הנסיעה, משמע, בתנועה צפופה ואיטית (פקקים עומסי תנועה וכדו) אני מוריד לDs כך שהגיר מעלה ומוריד הילוכים הרבה פחות - מה שגורם לפחות שחיקה.

בנסיעה רגועה ללא פקקים עומסים ובכביש מהיר אני שם בD .

אצלי זה עובד ומצליח כבר רכב שני עם DSG וצבירה של 250K בשני רכבים ללא שום בלאי או רעידות מהגיר "הבעייתי".

אצל כל חברי בעבודה (שנוסעים בD כמו כל עם ישראל) עם עשרות רכבי אוקטביה 1.2 TSI DSG בשלב זה או אחר החלו רעידות שטופלו ע"י החלפת הקלאצ'ים כשהרעידות החמירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החליפו את המצמדים והמוח לכל המכוניות בשנים 09-11. תבדוק אם ברכב שאתה רוצה לקנות זה הוחלף ומתי. נתנו עליהם אחריות לחמש שנים. אחרי השדרוג למצמדים החדשים אין שום בעיה עם הגיר. הוא מאוד נוח ויעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...