Jump to content

arieltan6370

 • פרסום הודעות

  65
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות arieltan6370

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 • תאריך לידה 15/09/1974
 1. בעקבות החלפת רכב, מוכר TMC Motorsport Engine tune box Octavie 2010-2016 TSI 1.2/1.4. מוסיף 30% יותר כח/הספק מהמנוע המקורי. 500ש"ח
 2. יציאות אגזוז כפולותת, נראה מעולה ומקורי על הרכב, התאמה מושלמת לפגוש. מוכר עקב מעבר לרכב מסוג אחר כמובן. שמור כחדש! 400ש"ח
 3. מקווה שאוכל לעזור מניסיוני. היתה ברשותי קורולה רובוטית כ3 שנים ממקום עבודתי, עברתי איתה 150 אלף קילומטר, את מגוון התקלות בגיר אני מכיר כאיש טכני ממקור ראשון, הקלאץ של קודם אתחיל בכך שהקורולה הרובוטית לא מחזיק 100 אלף קילומטר! לא בעשרות רכבי החברה הללו שהיו בשימוש החברה. אצלי כל 50 אלף קילומטר החלו בעיות שהגיר מה שגרם לי להיתקע באמצע נסיעה, כשהרכב היה נלקח למוסך מורשה, בכל פעם המוסך היה "מאפס" או "מעדכן" גירסת מוח, או מחליף מוח מחשב, כל הדברים הללו לא פתרו את תקיעות הרכב עם שגיאת E בלוח השעונים, מה שנאלצתי לעשות בכל פעם שהחלו הבעיות הוא לשרוף את הקלאץ השחוק (גז וברקס יחד...) עד לנזק מוחלט של הקלאץ, המוסך (רכב חברה...) היה מחליף קלאץ חדש שלאחריו הייתי נוסע עוד חמישים אלף עד לשחיקת הקלאץ החדש שוב, דבריי אלה לא רלוונטיים אם יש לך תקלה מכאנית בגיר (מעביר הילוכים, סינכרון וכו'..) או בוכנת מנוף קלאץ תקולה, אני יכול להגיד שלזכות הרכב, מנוע מוצלח וחזק, רכב משפחתי בגודל סביר, חיסכון מעולה בדלק ומזגן מקפיא. אם אתה נוסע רק ברכב זה מבלי לחוות את השינוי בין גיר אוטומטי נורמלי לזה הרובוטי אז הכל בסדר, בהצלחה!
 4. מניסיון אישי ומוצלח במספר רכבים בעברי במקסיקו הם עושים נסיעת מבחן בסיום.
 5. ובכן, לאחר ביקור במוסך, עשיתי את הפדיחה..... גיליתי כי מד הטמפרטורה בדולר מדיל אקטרים משתבש מתחת ל5 מעלות. בבדיקת לחצים הכל תקין, היה חסר 300 גרם מתוך 740 גרם. עם מד טמפרטורה תקין של המוסך, קריאת הטמפ' הייתה בעמידה 0.5 מעלות, ובנסיעה זה נע בין מינוס 1 למעלה וחצי. סתם נכנסתי לפרנויה בגלל מד טמפרטורה זול.... אגב, בזמן עבודת המדחס, הצנרת מזיעה מאוד, האם זה נורמלי?
 6. תודה גבי, אכן קפצתי למוסך אברהם את אשר. היחס, השרות והמקצועיות של אשר הוא דבר הראוי לציון. גם אני ממליץ.
 7. אצל חלק על הזמזם עצמו קיים מתג הזזה, תבדוק אם הוא לא הוזז בטעות.
 8. דנידין, תודה! לא ראיתי שהגבת קודם. אז המסקנה היא שיש לחץ יתר במערכת בזמן העבודה, מה החלקים שיכולים לגרום לזה לקרות? האם שסתום לחץ תקול, מייבש או הפרעה בזרימה בצנרת יכולים לגרום לזה? תודה, אני פשוט רוצה להבין לפני שאני ניגש למוסכי ארצנו...
 9. מקפיץ ... מישהוא יכול להסביר או לתת כיוון מה יכולה להיות הבעיה על פי הנתונים הללו לפני שאני ניגש למוסך: בנסיעה עירונית לא צפופה כלל (נתניה) הטמפרטורה נעה בין 16-20. בנסיעה ארוכה במהירות קבועה 110 קמש בסל"ד קבוע הטמפרטורה נעה בין 12-14 מעלות. בעמידה תחת השמש לאחר 5-6 דקות הטמפרטורה הגיעה ל8 מעלות. בעמידה בצל, לאחר 5 דקות, הטמפרטורה עמדה על 5.4 מעלות. לאחר 5 דקות נוספות הטמפרטורה עמדה על 6.2 מעלות.
 10. לפני הכל תודה מראש לעוזרים. אז ככה, ברשותי 7 שנים, רכב שני מסוג פוקוס שנת 2000 1.6 5דל' שמורה ומטופלת לעילא. המזגן במשך השנים עבד מצויין וקרר באופן מעורר התפעלות בעיר ובבין עירוני, בהשוואה לרכבים חדשים ששימשו כרכב העיקרי של הבית. (שלוש אוקטביות וקורולה). לפני חצי שנה המזגן חדל מלקרר, המדחס והוונטה נכנסים לפעולה, ושניה לאחר כך מתנתקים. החלפתי פילטר מערכת מיזוג שנמצא מתחת למגבים, ללא שינוי. מכון מזגנים בדק ומצא שוונטה אחת מצמד הוונטות לא עובדת לכן המדחס לא יכול לקרר, הוחלפו צמד וונטות. כמו כן הטכנאי טען שחסר מעט גז, מילאתי גז אך הקרור טוב יותר אך עדיין לא כמו שהיה בעבר. עשיתי בדיקת טמפ' במספר מצבים, להבדיל מרוב התקלות של חוסר גז שהמאפיין שלהם הוא קרור חלש בעמידה, וקרור מתגבר בזמן נסיעה, אצלי המצב הוא הפוך, בנסיעה ביצועי הקרור יורדים ואילו בעמידה הקרור טוב יותר. אודה לעזרה בבעיה הנ"ל. הבדיקה נעשתה עם מד טמפרטורה תקין, מאוורר במהירות ראשונה, סירקולציה מופעלת, מזגן מופעל, חיישן טמפרטורה בפתח יציאת האוויר ובורר טמפרטורה על קרור. טמפרטורה זמן הבדיקה, בחוץ 24 מעלות, (יום שמשי). בנסיעה עירונית לא צפופה כלל (נתניה) הטמפרטורה נעה בין 16-20. בנסיעה ארוכה במהירות קבועה 110 קמש בסל"ד קבוע הטמפרטורה נעה בין 12-14 מעלות. בעמידה תחת השמש לאחר 5-6 דקות הטמפרטורה הגיעה ל8 מעלות. בעמידה בצל, לאחר 5 דקות, הטמפרטורה עמדה על 5.4 מעלות. לאחר 5 דקות נוספות הטמפרטורה עמדה על 6.2 מעלות. דבר נוסף שהבחנתי, אני לא יודע אם זה קשור או לא, בזמן שהמדחס והוונטה עובדים, הטמפרטורה יורדת כמובן, אך בבדיקה בעמידה הבחנתי שהטמפ לא רק שהיא מפסיקה לרדת, היא בעצם מתחילה לעלות מעט(כחצי מעלה) וזה בזמן שהמדחס והוונטה עדיין עובדים ! רק לאחר 10-20 שניות מתחילת עליית הטמפרטורה, הוונטה והמדחס מתנתקים. מה זה אומר? על פי מה שאני זוכר ויודע, במערכת תקינה, בזמן שילוב מדחס וונטה, הטמפרטורות במגמת ירידה עד להפסקת פעולת המדחס והוונטה. תודה לעוזרים !
 11. מה טווחי המחירים עבור איתור דליפה? האם מוסיפים חומר זרחני? האם הבדיקה לדליפה נעשית במקום או שאני אמור לחזור לאחר כמה זמן? יכול להיות שמייבש ישן גורם לקרור חלש?
 12. צריך המלצה באזור נתניה למכון/מוסך לבדיקת דליפת גז מזגן בפוקוס שנת 2000. כל השנים המזגן לא איכזב והקפיא, כעת ממש פחות. אני כבר אחרי החלפת פילטר מזגן, סט מאווררי רדיאטור שאחד מהם לא פעל, ומילוי גז ממוסך שלא התרשמתי ממנו לטובה. המזגניסט החליט שהמדחס צריך החלפה ללא בדיקת דליפה רק מכיוון שזה "מחלה", הוא רק לא ידע שהוחלף מדחס חדש מקורי לפני 30 אלף ק"מ בגלל אלטרנטור לקוי. (אי זהוי בעיית הטעינה נעשה על ידי חשמלאי לא מיומן במוסך פורד רעננה). תודה מראש לעוזרים.
 13. אפרופו, את הטיפול של גירוז המסרק הגה אני עושה בכל רכב שברשותי, אני מורח גריז גרפיט, כך אני מבטיח צימצום בלאי המסרק. אשמח לחוות דעת אם גריז גרפיט הוא המתאים ביותר או כל גריז...?
 14. מוסך מקסיקו, אורט 19 א.ת.ישן נתניה. מומלץ
×
×
 • Create New...