Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לפרגן למאור30 (וגם למתן, אסף, רועי ושאר חברי כנופיית הטיפולים, שירשור מאוחד)

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 3377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עונה לשאלה רטורית כי הכתובת על הקיר וכולם מתעלמים ממנה.

הייתי פעם בסרט הזה כניצב מהצד,זה נגמר רע מאוד.

וזה היה בסוף שנות השמונים ואף אחד לא תיאר באינטרנט על טיפולים שעשו לו.

תחשבו לרגע על הבאזז שנוצר בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 301
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ארז,

ניצן לא ענה על שאלה רטורית.

החוק מבדיל בין פעולות שמותר לכל אדם לבצע ובין כאלו שנדרש בעל מקצוע מוסמך.

במסגרת השיקולים הללו נלקחו בחשבון מידת הנזק שיגרם במקרה של טעות/רשלנות לאדם עצמו,לסובבים אותו בסביבתו הפרטית ולציבור הרחב.

במרבית המקרים,כל עוד לא נגרם נזק או הוגשה תלונה,הרשויות לא ינקטו בפעולה יזומה.

כאשר נגרם נזק לציבור הרחב או חס וחלילה אסון,גם לאותו אדם וסביבתו הפרטית ועל אחת כמה וכמה לציבור,או במקרה של תלונה יזומה או תביעת נזיקין אזרחית - הרשויות מתערבות ואז זה עלול להיות מאד לא נעים לאדם שייתבע,וזאת בלי שאני נכנס לשאלות האם אותו אדם טעה,התרשל או שסתם "מתלבשים" עליו.

ולזה,אני מניח,ניצן התכוון.

והערה לרועי בעניין מס הכנסה:

מס הכנסה זה חלק מאד קטן מהבעיה,אם תתעורר.

תבינו,יש כאן פוטנציאל לאחריות פלילית לתאונה חס וחלילה או לנזק כספי במישור האזרחי בסכומים גדולים שעלול גם להיגרר,שוב, לבירור עם היבטים פליליים.

ADZ

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי הערב לרועי מהכנופיה, אחרי שהסתבכתי בזיהוי של מיכל העיבוי ברכב. הוא יצר איתי קשר אחרי שראה את ההודעה שלי באתר, וקבענו אצלו.

אני רוצה לציין שהבחור פשוט אוהב לעזור, ולא פחות חשוב - אוהב את המקצוע ואת המקצועיות. הוא סרק בסבלנות עם פנס מתחת למכסה המנוע ונתן לי הסבר מפורט על הרכב.

תודה רועי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הנושא נטחן והובן .כל אחד יעשה כפי שמבין. הם גם ציינו שלא מטפלים בברקסים .תשאירו את השרשור כפי הנושא שלו.

הבנת לא נכון, החברייה בהחלט עושים ברקסים וגם יותר מכך.

אולי אחד מהם לא עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מה שקשור לדיון האם ראוי או מותר ליזום תיקונים "לא רשמיים" ומלחמתו של דני ביוזמה של חברי הכנופיה,

אני חושב שיש בזה 2 נקודות: דבר ראשון - האם זה חוקי, דבר שני - האם זה מקצועי ובטיחותי.

בנוגע לחוק - קטונתי, אשאיר את הסוגיה למומחים. כסף אין פה כך שפתרת חלק גדול מאד מהבעיה החוקית.

בנוגע למקצועיות - יש לי רכב כבר הרבה שנים, הייתי בהרבה מוסכים (חוקיים-מורשים-עם וותק!) מסוגים שונים (חשמל, גיר, מכונאות ומה לא...) ואני יכול לומר שנתקלתי בהרבה מאד מקרים של קומבינות ו"חפיף", חוסר ידע, זלזול או סתם הפקעת מחירים מטורפת. אין לי בעיה עם זה שבעלי מוסכים רוצים להרוויח כסף, כמו כולנו, אני מניח. העניין הוא הפרופורציה ובכך שאין תמיד קשר בין מחיר גבוה לעבודה טובה.

יש מוסכניקים עם ידי זהב, אמינים, טובים, ישרים. אבל צריך לחפש אותם ולא תמיד מוצאים וטוב לדעת שיש כאן חבר'ה ש"מאוהבים" במקצוע ומנסים להשקיע כמה שיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו - הכנופיה פועלת כבר כמה חודשים טובים, אף אחד לא התלונן ולאף אחד לא קרה שום דבר, נהפוך הוא, בחודשים הללו הגיעו רק תשבוחות על מקצועיות, שימוש בכלים ייעודיים וחלפים באיכות גבוהה, כל זה במחיר המינימלי לצרכן.

יוזמה ברוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הזמן להדביק את האשכול, כול מי שרוצה להגיד תודה על החלפה של שמן מנוע או נוזל בלמים או עזרו לא למצוא היכן נמצא גלגל הספייר והיכן נמצא מיכל העיבוי לא יקפיץ את האשכול בשביל לומר תודה ולאחר מתעורר מכן וויכוח האם מותר לכנופיה לבצע טיפולים חינם אין כסף במדרכה של השכן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה כל כך מפריע לך כל העניין הזה? אם תהיה תקלה בברקסים, זה באמת משנה אם בגלל חבר כנופייה או בעל מוסך מורשה?

בהחלט כן.

רק לבעל מקצוע שעבר הדרכה ויש לו תעודה מוכרת מותר להתעסק עם מערכת הבלמים/מערכת ההיגוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענית לשאלה שלי.

אם תהיה תקלה - מה זה משנה אם זה קרה ממכונאי מוסך עם תעודות וכו' וכו', או על ידי חבר כנופיה?

כמו שאמרתי כבר - היו עשרות אם לא מאות טיפולים ( כולל רצועות טיימינג, טיפולים שוטפים ועוד טיפולים "כירורגיים" כאלו ואחרים כולל ראש מנוע שיצא לי לראות שהם עושים ) על ידי חברי הכנופיה ולא תמצא אחד שיתלונן.

זה שאין להם תעודות לא אומר שום דבר על היכולות והמקצועיות שלהם, נכון להיום, רוב התלונות בפורום הן על אנשי מקצוע שכן יש להם תעודות והם כן מוסמכים לבצע את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענית לשאלה שלי.

כמו שאמרתי כבר - היו עשרות אם לא מאות טיפולים ( כולל רצועות טיימינג, טיפולים שוטפים ועוד טיפולים "כירורגיים" כאלו ואחרים כולל ראש מנוע שיצא לי לראות שהם עושים ) על ידי חברי הכנופיה ולא תמצא אחד שיתלונן.

זה שאין להם תעודות לא אומר שום דבר על היכולות והמקצועיות שלהם, נכון להיום, רוב התלונות בפורום הן על אנשי מקצוע שכן יש להם תעודות והם כן מוסמכים לבצע את העבודה.

מאות טיפולים זה המצאה שלך ברגע זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא אתה מתעלם מכל מה שכתבתי, לפחות תתייחס לכל מה שסימנת באדום.

היו עשרות אם לא מאות טיפולים.

עשרות טיפולים ,זה נתון שאפשר להוכיח על גבי דפי הפורום, על זה אני יכול להתחייב, לעומת זאת, לא אני ולא אתה יודעים כמה טיפולים הם עשו שלא קשורים בהכרח לפורום או שאף אחד לא כתב עליהם, לזה התכוונתי שכתבתי *אם לא מאות*. לא התחייבתי על זה ולא המצאתי, התכוונתי שיכול מאוד להיות שכבר נעשו מאות טיפולים ואפילו תלונה אחת לא ראינו פה בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענית לשאלה שלי.

אם תהיה תקלה - מה זה משנה אם זה קרה ממכונאי מוסך עם תעודות וכו' וכו', או על ידי חבר כנופיה?

לכנופיה אין ביטוח בפני תביעות במקרה של פאשלה. נניח ובעל הרכב נפגע פיזית וגם הרכב הרכב הוכרז טוטל ובמקרה שהדבר מתגלה חברת הביטוח של בעל הרכב תתבע את חבר הכנופיה בסכום שעלול להגיע למאות אלפי שקלים להבדיל מבעל מקצוע שיש לו ביטוח בפני תביעות מסוג זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...