Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורטיבי ומהנה לנהיגה (30-35 אלף ש"ח)

idan10
שימו לב! השרשור הזה בן 3491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, חבר פורום זקוק לכם! 8) אני מחפש רכב מיוחד, מהנה לנהיגה. התקציב עד 30-35k כולל יישור קו.

עדיפות לגיר ידני, שנתון גבוה, אין בעיה גם לרכב ישן ומתוחזק ואמין, הרכב יסע רק כשבוע בחודש עקב קבלת רכב מהעבודה. לכן גם עדיפות לביטוח מוזל.

ברשותי בבית קליאו 0.9 ומרצדס c200 דיזל, כאשר את האחרונה אני ייאלץ למכור, עקב חוסר שימוש.

חשבתי על:

1. סיטרואן c2 vts, איך היא? לא מצאתי מידע בפורום. למישהו יש ניסיון איתה?

2. קליאו rs

3. 306 gti

4. אולי וולוו s60 בדגמיה החזקים

5. אולי מיאטה ישנה אם תיכנס בתקציב

6. Bmw סידרה 3 עד 2003

מה עוד?

חשוב שלרכב יהיה פוטנציאל שיפורים נרחב, בלי להרוס יותר מידיי את המקוריות של המנוע מבחינת בלאי.

כשאני אומר מהנה לנהיגה באופי שלי זה להרגיש מחובר לאוטו, להעביר הילוכים, להרגיש חדות בהיגוי מדוייק.

תודה מראש על העזרה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה אפשרות גם לאלפא ידנית על דגמיה השונים שנכנסת בתקציב.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתחיל בזה שלמעט הS60 [בדגמי הטורבו] את אף אחד מהרכבים לא באמת תוכל לשפר בכל הקשור לכח, בטח שלא על מנוע מקורי.

c2- פושרת מאוד,לא "צרפתיה" כמו הרכבים הבאים ברשימה.

קליאו RS- מנוע מדהים, שלדה מצויינת וחבילה מושלמת לדעתי [מנסה לא להיות משוחד :) ], בתקציב שלך תוכל לרכוש PH 1/2 אך הייתי הולך על הצורה הראשונה כך שישאר לך כסף ליישור קו.

306- אחת ההנעות הקדמיות הטובות אי פעם, מעט ישנה על כל המשתמע מכך.

S60- לא ספורטיבית בעליל, מאוד חזקה בגרסאות הנכונות.

מיאטה- כנראה לא תכנס בתקציב אחת שאתה באמת רוצה לנהוג עליה.

סדרה 3- יהיה קשה למצוא אגזמפלר שמור, לא הייתי מתפשר על שום דבר שהוא לא 6 ציל' :-D

בהצלחה!

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. סיטרואן c2 vts, איך היא? לא מצאתי מידע בפורום. למישהו יש ניסיון איתה?

2. קליאו rs

3. 306 gti

4. אולי וולוו s60 בדגמיה החזקים

5. אולי מיאטה ישנה אם תיכנס בתקציב

6. Bmw סידרה 3 עד 2003

מה עוד?

חשוב שלרכב יהיה פוטנציאל שיפורים נרחב, בלי להרוס יותר מידיי את המקוריות של המנוע מבחינת בלאי.

כשאני אומר מהנה לנהיגה באופי שלי זה להרגיש מחובר לאוטו, להעביר הילוכים, להרגיש חדות בהיגוי מדוייק.

תודה מראש על העזרה.

1. בעברית צחה: אוטוקקה. קצת מהיר. נראה מגניב. זהו. לא מהנה, לא נוח. תעשה חיפוש, כי יש אליו התייחסות.

2. מצויינת. עכשיו לך תמצא אחת במצב טוב. אין מקום לשיפור משמעותי בביצועים (מנוע לא מוגדש). מצד שני, לא צריך.

3. לך תמצא...

4. לא ספורטיבית.

5. לא תיכנס.

6. אחלה. אם יש לך כיס עמוק לתחזוקה, ואם תמצא ידנית ואם אתה דובר ערבית, בשביל הקנייה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בעברית צחה: אוטוקקה. קצת מהיר. נראה מגניב. זהו. לא מהנה, לא נוח. תעשה חיפוש, כי יש אליו התייחסות.

2. מצויינת. עכשיו לך תמצא אחת במצב טוב. אין מקום לשיפור משמעותי בביצועים (מנוע לא מוגדש). מצד שני, לא צריך.

3. לך תמצא...

4. לא ספורטיבית.

5. לא תיכנס.

6. אחלה. אם יש לך כיס עמוק לתחזוקה, ואם תמצא ידנית ואם אתה דובר ערבית, בשביל הקנייה...

אוקיי כבר צימצמנו את הרשימה.

1. קליאו rs, הקליאו עד שנת 2003 לא מוגדשת?

2. 306 gti, קשה למצוא אבל לא לחוץ

3. Bmw, בנוגע לתחזוקה, אני מחזיק מרצדס, אמנם לא תקופה ארוכה אבל מבדיקות מבוססות שערכתי, טיפולים למיניהם ותחזוקה בסיסית לרכב במוסכים הנכונים(לא מורשים), לא בשמיים ובמחירים זהים למשפחתומטית. בbmw זה לא כך?

אשמח לרעיונות נוספים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם איני טועה, הקליאו RS המוגדשות התחילו בדור האחרון, לפני כן כולן היו אטמוספריות.

2. נשארו מעט מאד על הכביש. ראיתי אחת למכירה בפורום אבל המחיר המבוקש קצת הזוי, אני מניח שהבעלים לא באמת רוצה למכור :-P.

אם דיברנו על 306GTI, אז יש לך גם את הZX16V למכירה. המנוע שונה וקצת יותר חלש אבל עדיין אמור להיות רכב מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. לך תמצא...

4. לא ספורטיבית.

5. לא תיכנס.

חחח- הרגת אותי עם 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים ככה, ישנה איזו RSI 1.8 שאני רואה עומדת כבר יותר משנה, היום החלטתי לעשות בירור.

יצרתי קשר עם בעל הרכב, אדם מאוד נחמד וסובלני והצעתי לו שאקנה ממנו את הרכב.

מבירור עימו המצב כזה:

מודל: 1995.

יד: 2 כן כן.

הרכב עם 199K ק"מ כאשר יש לו מנוע שהוחלף עם 60K

הרכב אצל האדם 14 שנים ומתוכם 5 שנים אחרונות ללא נסיעה!!! המנוע הוחלף לפני 7 שנים בערך.

הרכב ללא טסט 5 שנים הוא לא הקפיא את הרישיון!

הוא עזב את הרכב בצד כאשר קיבל מכה בדלת האחורית התעצל לטפל ועל הדרך נולדו ילדים וככה התגלגל עד שעברו 5 שנים שכל יום הוא מקווה לחזור ולהשמיש אותו.

בכמה להציע לבעל הרכב לקנות את רכבו אם בכלל, מישהו יכול להעריך עלויות?

הנתונים שיש לקחת בחשבון:

1. תשלום אגרה 5-6 שנים אחורה

2. צבע ופחחות יסודי ברמה גבוהה לכל האוטו

3. דלת אחורית

4. צמיגים

5. מצבר

6. טיפול

7. מעריך שמנוע שישב תקופה כזו יצטרך אוברול

8.לגבי מערכת חשמל אני לא יודע אומר שתקינה...

9. כל החלקים שנוצר בהם עקב חוסר שימוש.

במידה ואחליט ללכת על זה האם ישנו חבר פורום שמכיר את הרכב הזה כמו את כף ידו? שאוכל להתייעץ עימו ואף יעיף מבט על הרכב?

עידן.

IMG_20141110_162217.jpg

IMG_20141110_162224.jpg

IMG_20141110_162237.jpg

IMG_20141110_162250.jpg

IMG_20141110_162535.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב כזה, לדעתי, הוא צריך לשלם לך שתיקח.

רק להחזיר אותו לכביש מבחינת תשלומים עבור הטסטים שלא שולמו יעלה לך 5-6 אלף ש"ח.

רכב שעמד כל כך הרבה זמן, לא רק המנוע יצטרך אוברול אלא גם שאר מכלולי הרכב. גומיות, תושבות, צינורות ומה שלא תרצה.

אם יש לך ערך סנטימנטלי לרכב, וברצונך לשחזר אותו לגדולתו אז בכיף, רק תכין את הארנק.

הייתי אומר שב-30-35 אלף ש"ח אתה יכול למצוא קליאו ספורט שמורה ומטופלת. הרבה יותר מודרנית, בטיחותית וחזקה.

עריכה אחרונה על ידי The Coolest
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב כזה, לדעתי, הוא צריך לשלם לך שתיקח.

רק להחזיר אותו לכביש מבחינת תשלומים עבור הטסטים שלא שולמו יעלה לך 5-6 אלף ש"ח.

רכב שעמד כל כך הרבה זמן, לא רק המנוע יצטרך אוברול אלא גם שאר מכלולי הרכב. גומיות, תושבות, צינורות ומה שלא תרצה.

אם יש לך ערך סנטימנטלי לרכב, וברצונך לשחזר אותו לגדולתו אז בכיף, רק תכין את הארנק.

הייתי אומר שב-30-35 אלף ש"ח אתה יכול למצוא קליאו ספורט שמורה ומטופלת. הרבה יותר מודרנית, בטיחותית וחזקה.

זה מה שחשבתי, גם אני!

יש מישהו שנסע על הקליאו Rs לדורותיה ויכול לתת חוות דעת מה השתנה ושופר ברכב, למעט כ"ס.

ראיתי את הRsi הדור הראשון ונדלקתי על הפשטות בתוך הרכב, לפני עידן האלקטרוניקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו הזאת ניראית במצב סופני. ריקבונות, הרכב עמד על אדמה, אני חושד שלמטה המצב לא הרבה יותר טוב ממה שרואים גלוי.

פחחות איכותית כדי לתקן את כל הרקבונות תעלה הרבה כסף, טסטים 5 שנים אחורה זה גם המון כסף. תחשוב גם על מצב מכני של רכב שעמד בחוץ ולא נסע, כל הצינורות, גומיות וכד. עדיף תמצא אחת במצב נסיעה עם טסט בתוקף ובודי לא רקוב. זה בסיס טוב יותר ליישור קו ותיקון.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הקליאו, אבל אם אהבת את הפשטות אני ממליץ לך לשקול את ה ZX16V האדומה שיש כאן למכירה.

פספסת אחת עם מנוע של GTI6, שנמכרה לא מזמן אבל זאת עם מנוע של S16, כך שהיא ממש ממש לא עגלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כמעט שנה c2 vts 2008 ואני מאוד מרוצה.

נכון הרכב לא הכי נוח בעולם אבל רכב אמין חסכוני פרקטי זריז יש חניה בכל מקום ובאמת שהוא כיף לנהיגה! ואני מדבר מנסיון.

נ.ב יש לרכב אפטרמארקט מטורף באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...