Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד רכבים לעם הפשוט: סנוניות ראשונות של המותג "דאצ'יה".

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 3078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במבחן זמן ארוך של הפנדה החדשה שערך מגזין "Car" הבוחן תלש את ידית ההילוכים ממקומה בנהיגה מנהלתית.

http://www.carmagazine.co.uk/Drives/Search-Results/Long-term-tests/Fiat-Panda-09-TwinAir-2013-long-term-test-review/

בנוסף הוא ואשתו מציינים שהפנדה הקודמת הייתה מוצלחת יותר בתקופתה. (אשתו נוהגת בפנדה הקודמת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במקום למצוא ראיות לכך שהסנדרו טובה כמו תוצרת מערב אירופה אתם מתעקשים להוכיח לי שיש לי אוטו מחורבן כמו הסנדרו?

עזוב פנדה, קח את ה-i10. באמת תעדיף סנדרו על פניה? הייתי בוחר בקוריאנית ללא היסוס, אפילו שהסלידה שלי מהתוצרת הזו ידועה לכל.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רווק - לא. אני אעדיף פיג'ו 108 עם מנוע 1.2 וגיר ידני. אם הייתי נשוי פלוס - גם לא. סביר להניח שהייתי רוכש סיאט סטיישן ידנית בת שנתיים. אבל אני אבין אנשים שיעדיפו רכב סופר מיני מרווח על פני רכב מיני קטן, צפוף וחלש. אני לא אתפלא אם קרסו ימכרו את סנדרו מתחת ל-60 אלף תוך שנה - שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די בעייתי לקרסו למכור גם סנדרו ב-60 אלף וגם MG3 כשאף אחד מהם עוד לא תפס שוק.

בתכל"ס כשלקוח של קרסו יבוא לקנות רכב ב-60 ויציעו לו MG3 או סנדרו ובמידה והיהי לו שכל הוא ייקח סנדרו.

ואז הם ישארו עם סטוקים של MG שימכרו במחירי זנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MG3 מיובאת ע"י לובינסקי, המחיר ההתחלתי שלה הוא 69 אלף.

לאור העובדה שבמבצע האחרון מכרו את ה-208 הידנית -70 אלף, הייתי מעדיף את ה-208.

ולגבי הלוגאן ב-60 אלף, מקווה שזה מה שיגרום לכלמוביל לרדת מהעץ עם המחיר של האטראג' הידנית (כמו שהורידו מחיר לאאוטלנדר הידני).

הלוגאן לא נופלת מרכבים זולים אחרים שמתומחרים בארץ יקר כמו פיג'ו 301 ואין ספק שבמחיר הזה תהיה טלטלה במחירים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

י

אם לקחתי רכב שכבר היה בסוכנות לפני שהגעתי, איך הוא נוצר במיוחד עבורי?

אם לפי השיטה שלהם, הלקוח תוך חצי שעה מרגע ההזמנה אמור לצאת עם רכב, הם אמורים להחזיק סטוק של רכבים מאחורי הבניין של הסוכנות

אני לא יודע איך תתבצע השיטה החדשה הלכה למעשה, אבל עפ"י הפרסום אתה אכן תוכל לבחור מספר פרמטרים שוהים לפי הבחירה בקטלוג ולקבל תוך מספר ימים את הרכב שבחרת.

נחיה ונראה איך זה יהיה בפועל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר בדיוק להחזיר רכב שכבר התבצעה העברת בעלות ונרשם על שמך?

בכלל, החוק שמאפשר החזר מוצר תקף רק למוצר באריזתו המקורית שלא נפתחה ולא נעשה בו שימוש לא?

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שקיבלת לא ניתן להחסיר אלא אם הצלחת להוכיח (ליבואן או לבית המשפט) שמשהוא מאוד חריג לא תקין באקזמפלר הצפציפי, הזמנה רגילה לרכב כן ניתנת לביטול.

הזמנה אישית לרכב ספציפי שהיבואן מייבא עבורך עפי מפרט ספציפי, גם כן, לא ניתנת לביטול.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שיביאו את גרסת הדיזל.

באנגליה גרסת הMCV של הלוגאן עם מנוע 1.5DCI (של 90 כ"ס, 20 קג"מ) בדגם המאובזר עם כל התוספות, עולה כ11.6 אלף ליש"ט, בחישוב זריז זה בערך 70 אלף ש"ח. אם יביאו את הגרסה הזאת לארץ במחיר הנכון (85 אלף ש"ח בערך), היא יכולה להיות הצלחה מסחררת בתחום המוניות ולאנשים שנוסעים הרבה.

הרכב מאובזר לא רע, גרסת הבנזין עם מנוע D4F (זהה לזה שיש בקליאו III ובקליאו IV הבסיסית - 1.2 ל', 75 כ"ס, לחמור עם עגלה יש יותר קג"מ), עולה ברמת הגימור הגבוהה פחות מ10 אלף ליש"ט! (גרסת MCV)

במחיר הנכון זו יכולה להיות עסקה טובה והרכב מאובזר יפה יחסית. 4 כריות אוויר (קצת מבאס), ABS, ESP, מגביל מהירות ובקרת שיוט, DRL, פנסי ערפל קדמיים, מראות חשמליות מחוממות, 4 חלונות חשמל כולל מאחור מחוממים, מערכת מולטימדיה עם מסך 7 אינץ', חיישני רוורס מקוריים, משענת יד ועוד כמה פיצ'פקעס.

בגרסת הדיזל היצרן מצהיר על 3.8L ל100 ק"מ במשולב. אני מאמין שניתן להגיע לצריכה כזאת בלי בעיה מחוץ לעיר.

אם הם רוצים לפרוץ עם הרכב הזה לשוק, המהלך הנכון יהיה להביא את גרסת הדיזל המאובזרת תמורת 80-85 אלף ש"ח.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לקוות :)

גם אם ימכר ב100 אלף ש"ח ישבור את השוק, אני לא מכיר כרגע דיזל מתחת ל115-120 אלף ש"ח.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל נסיעה שלי לרומניה בחברת השכרה אני מקבל דאצ'יה,

הרכבים בסדר בסך הכל, מרגישים זול בפנים, מצד שני הרכבים מאוד קלים !

ומאוד חסכוניים בדלק, לפני שבועיים נסעתי על לוגאן החדשה למשך שבוע, הצריכה עמדה על 1/17 במשולב.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הסוכנות? אני התחלתי לחשוב להחליף את הלוגאן (2009 ידנית ומצויינת!) בלוגי דיזל חדשה (105K ש"ח לפי הפרסום),

והשאלה הנספת עד כמה תהיה הלוגי דיזל חסכונית מהלוגאן (1/14 בממוצע)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...