Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד רכבים לעם הפשוט: סנוניות ראשונות של המותג "דאצ'יה".

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 3078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מתכוון לוויב שמייצרות הדוושות, ההגה וידית ההילוכים?

היי עוד רכב הרבה יותר משתלם מהפנדה שלך... ובפחות כסף!

הוא מדבר על גרסת הדיזל שבכלל לא רלוונטית בישראל. בוודאי שחסכו ברכב. בפנדה שלך חסכו בכל פינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לוקחת אותה במחיר, וגם לא במנוע.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסטפוואי והלוגאן - הבעיה היא שהרכבים נותנים תחושה ממש זולה, כמו סוזוקי אלטו במגוון גדלים.

מה גם שהמחסור ברכב אוטומט לא ממש יעזור. אני מניח שאם יקצצו עוד מהמחיר של הסטוופוואי יהיה על מה לדבר.

המיניואן, המסרחית והדאסטר במחירים כאלו דווקא יכולים להיות לא רע.

עריכה אחרונה על ידי Rotem Shmueli
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לוקחת אותה במחיר, וגם לא במנוע.

לוקחת במחיר, אתה פשוט לא יודע את זה.. לגבי המנוע, הייתי מוותר על ה-0.9 למרות מה שהוא עדיף על ה-1.2 של פיאט, ולו בגלל שהרכב שה-0.9 מחובר אליו נחות משמעותית משלי.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקחת במחיר, אתה פשוט לא יודע את זה..

נו מה החכמה? צריך "לקחת" במחיר גם במחירון באתר וגם בהנחות באולם התצוגה.

(אפרופו מחירון, למה לא מוצג מחירון דגמים בfiat.co.il כפי שיש אצל .. כל יבואן אחר בערך?)

נחות משמעותית משלי.

מי החליט?

נהגת אישית בסאנדרו שתוצע בארץ? מכיר מישהו שנהג אישית?

(לא מדבר על מבחן רכב מכאן או משם של גרסה שונה מזאת שמשווקת בארץ, אלא ספציפית הרכב שקרסו מוכרים פה)

אני מניח שהתשובה היא לא - ולכן אתה לא יכול לקבוע עובדה כזאת.

בכלל, לגבש דעה על רכב שלא ראית\שמעת\נהגת, נטו על בסיס סרטון ביוטיוב או איזה כתבה נשמע לי קצת חובבני.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקחת במחיר, אתה פשוט לא יודע את זה.. לגבי המנוע, הייתי מוותר על ה-0.9 למרות מה שהוא עדיף על ה-1.2 של פיאט, ולו בגלל שהרכב שה-0.9 מחובר אליו נחות משמעותית משלי.

המחירון הרשמי עומד על 72 אלף לפנדה לא מאובזרת ו-79 אלף לדגם המאובזר. אני נמצא בשוק הכרמל שאני צריך להמתקח שיורדו 10 אלף מהמחירון הרשמי? שכונה.

הרכב הזה כנראה מתעלה על הפנדה בכל - אבזור, מרחב פנים, מנוע ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אם המחיר הוא 65, כמה נמוך הם יוכלו לרדת מתחת ל-60? לכל היותר קרסו ישוו למחיר של הפנדה. שנית, אני מסתמך על בערך מליון מבחנים בחו"ל. הסנדרו נחשבת למכונית שלא עומדת בסטנדרט האיכות של המכוניות המערב אירופאיות. מול מיני איכותית כמו הפנדה - או ה-i10 לצורך העניין - אין לה סכוי.

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסטפוואי והלוגאן - הבעיה היא שהרכבים נותנים תחושה ממש זולה, כמו סוזוקי אלטו במגוון גדלים.

מה גם שהמחסור ברכב אוטומט לא ממש יעזור. אני מניח שאם יקצצו עוד מהמחיר של הסטוופוואי יהיה על מה לדבר.

המיניואן, המסרחית והדאסטר במחירים כאלו דווקא יכולים להיות לא רע.

במחיר כזה של 60 אלף ש"ח לתת משפחתית אנשים יחזרו לנהוג בידני. זה הופך אותה למתחרה הזולה ביותר בקטגוריה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אם המחיר הוא 65, כמה נמוך הם יוכלו לרדת מתחת ל-60? לכל היותר קרסו ישוו למחיר של הפנדה. שנית, אני מסתמך על בערך מליון מבחנים בחו"ל. הסנדרו נחשבת למכונית שלא עומדת בסטנדרט איכות נמוכה מהמכוניות המערב אירופאיות. מול מיני איכותית כמו הפנדה - או ה-i10 לצורך העניין - אין לה סכוי.

פנדה זה רכב עירוני עם עיצוב חביב שנועד להעביר בני אדם מנקודה א' לנקודה ב'. סנדרו נחשבת למכונית בסיסית שמתומחרת זול מאוד. אני מניח שקרסו יכלו להביא את הגרסה בסיסית ביותר ולתמחר אותה ב-50 אלף, אבל הם העדיפו להביא את הגרסה המאובזרת.

אם כבר מדברים על מבחנים, הנה אחד במיוחד בשבילך

https://www.youtube.com/watch?v=ngMbKzWkY9Q

והנה עוד אחד בשבילך

http://www.euroncap.com/results/dacia/sandero/517.aspx

במבחני הריסוק סנדרו קיבלה 4 כוכבים - 80% הגנה על נוסעים. בדיוק כמו הפנדה החדשה.

מבחינת אבזור - כנראה בסנדרו האבזור הרבה יותר טוב.

באילו סטנדרטים מערבים היא נופלת בדיוק? בהשוואה למכוניות עירוניות כגון פנדה הסנדרו דווקא נותנת חבילה הרבה יותר טובה - ביצועים, אבזור, מרחב.

הבעיה שמותג דאצ'יה אפילו יותר חלש מפיאט ויקח לקרסו לא מעט שנים לבנות מוניטין למותג.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוגאן זה הסקודה אוקטביה של המוניות ברומניה.

.

הלוגן מקבילה לפביה, לא לאוקטביה...

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...