Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאורס אבל יש חילוקי דעות עם הבת זוג.

yosifun4u
שימו לב! השרשור הזה בן 3652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הוא סוג של "נספח" בבית , והוא רק עם האמא של ארוסתך ואין לו שום חלק בגידול ובתמיכה אז שיעמוד בצד, הוא לא אבא שלה ולא כלום,

עדיף שהאמא והדוד או מישהו אחר מהמשפחה הבילוגית ילווה לחופה,

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, מזל טוב. אני מאחל לכם הרבה אושר.

שנית, אתה הולך לחיות עם זוגתך. לכן, אני הייתי עושה מה שהיה גורם לה להיות מאושרת.

בנוסף, על אף שלא מדובר באדם הכי סימפתי, אולי כדאי שתדברו אתו על הנושא ממש בקצרה. אולי הוא בעצמו לא ירצה.

מעבר לכל, שוב מזל טוב :) תשתדל לא להתעמק בו יותר מדי. תנסה ליהנות מהאירוע עצמו, ואל תחשוב עליו.

נ.ב. איך העובדה שהוא רוסי קשורה לנושא? אם היית כותב ערבי השרשור כבר היה נסגר, אבל בכל זאת.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים עושים דברים כדאי שיראו כלפי הסביבה שהכול בסדר,אולי זה מה שהיא מנסה,שלא יהיו דיבורים כגון למה הוא לא הוזמן,מה יש בעיות במשפחה דברים כאלו,אבא של אישתי גם לא מתנה,אנחנו לא מדברים, כמעט שנה!

הוא כאילו לא קיים בשבילי,רק לפני החתונה היה ניסיון לנסות,לפחות עשה משהו מועיל וזה היה לעזור מבחינה כספית..

ככה שתן לה להיות שלמה עם עצמה,גם ככה זה יום חשוב,מלחיץ,שמח הכול ביחד,תן לה לפחות להיות רגועה לדבר הזה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשנן לך טוב טוב את ה"חוק" הבא:

לעולם!!!! אל תדחוף\תסיט\תסכסך בה שקשור לאישתך ומשפחתה- אתה רק תפסיד ועלול לפגוע קשות בזוגיות שלכם.

משפחה זה דבר קדוש, זה בסדר ולגיטימי לחוות דעה (במיוחד אם זוגתך שאלה לדעתך) אך המילה האחרונה היא של זוגתך בין אם אתה מקבל את החלטה ובין אם לא- זו משפחה שלה.

אחי וגיסתי עברו תקופה לא קלה ואישתו ניסתה "להתחשבן" איתו על ידי השתלחות\השפלה\ניטרול של משפחתי מתוך ידיעה שעבור משפחתי המשפחה היא ערך עליון וקדוש.

זה לקח אותה למחוזות מאוד רחוקים ונמוכים, הביא אותה לבידוד מוחלט מהמשפחה והיא היתה מרחק יריקה מגירושין, למזלה היא התעשתה על עצמה והבינה שיש ערכים שהם קדושים והם טאבו.

אל תכנס לפינות האפלות האלה, פוטנציאל הנזק גדול עשרות מונים מפוטנציאל התועלת.

בהערת צד, אולי דווקא האירוע המשמח יהווה את נקודת שבירת הקרח עם האב הבעייתי, מאחל לכם שזה יקרה ושיהיה במזל טוב!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי תוותר. בסופו של דבר ענייני האגו הם המזיקים ביותר בזוגיות, וגם המיותרים ביותר.

אני תומך בשיטה של - ככל שתיתן יותר- תקבל יותר. עד עכשיו זה עובד מעולה ואני מבסוט עד הגג (וגם היא :lol:).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהכליל אותו בטקס החופה?

כן, הדבר הכי חשב כדי להצליח בנישואין, הוא המידה של נתינה, זה יהיה לך הנסיון הראשון, תתגבר (כמובן מתוך רצון ושמחה) וזה יהיה לך התחלה טובה לאושר​.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחתנתי לא מזמן, אומנם לא היה משהו שדומה למצב אצלי, מה שכן לדעתי שווה לך להחליק את זה.

דבר ראשון עקב העוינות המתוארת אתה יוצא גדול.

דבר שני, כל החברים והמשפחה שלך יהיו שם, אני מעריך שיהיה אלכוהול, עזוב אותך משטויות, תהנה מהחתונה ואל תתייחס לשום דבר.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שנשוי כבר יותר מדי שנים,

אני רק יכול להעיד שהכי נכון זה לשחרר ולתת לבת הזוג להחליט כמה שיותר ובכמה שיותר נושאים, בוודאי אם היא רוצה וחשוב לה.

אני לא אוותר לה על חגורת בטיחות לילדים, אבל לא מעניין אותי אם האוטו שלה נקי או מלוכלך. כששיפצנו את הבית לא התערבתי לה באיזה צבע לעשות את השליכט הצבעוני, וכששיפצנו את המטבח נשארתי עם הילדים בבית, ונתתי לה ללכת לחברת המטבחים ולהחליט על הכל כולל הכל. יש לזה מחיר, ולפעמים היא עושה טעויות של טירונים, והחוכמה היא לא להוכיח אותה שהיא לא בסדר אלא לפרגן לפעם הבאה. קרו שני דברים - אנחנו הרבה פחות רבים, היא משחררת אותי מתי שאני רוצה ולאן שאני רוצה. תפרגן לבת הזוג שלך כי אתה אוהב אותה ומעריך אותה, קבל את דעתה וגם אם היא טועה - תן לה לטעות. זה בסדר. גם אתה טועה ותטעה בעתיד. היא לא שייכת לך. זה קשר שיוויוני בין שניכם.

אם היא רוצה לרשום את השם של בן הזוג של אימה - שתעשה מה שהיא רוצה.

ביני לבין אישתי יש הסכם - המשפחה שלי באחריותי, המשפחה שלה באחריותה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...