Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו 4C הגיעה לישראל

eran.yablonski
שימו לב! השרשור הזה בן 3690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה לא קם לנס הרים?

הרי הספורטיבית המודרנית, עם ההגה החשמלי, עם הצמיגי ממוטה ועם כל ה"חולות הרעות" האלה, הן גם יותר מהירות בנס הרים וגם יותר משרות בטחון בגבולות.

מהירות, בטוחות, משרות... את מי זה מעניין?

עדיף לישון במיטה מאשר באוטו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 600
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המיאטה היא רכב ספורט, שם אני בהחלט יכול להבין את זה. אני לא שותף לתפיסה של טויוטה שמוכרת את ה-GT86 עם צמיגים ירוקים. בגולף 1.2 יש לי בעיה עם זה.

אני לא מבין את זה, כי אין לזה יתרונות מלבד הקוסמטיקה.

צמיג 205/45/15 ישמר את אותה רמת אחיזה במיאטה.

לגבי ה-GT86, אתה מערבב. אנחנו דנים על מידת הצמיג, דגם הצמיג Excluded מהדיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא שאני כלל שולל את האפשרות להתנייד בליסינגטומטית ולשמור בצד איזה 325/205 מיושנת להתגרזנויות, אבל אל תצפה שתעשיית הרכב פתאום תחזור לאחור, זה לא יקרה.

ברור שלא.

יש מה לקנות, רק לא בתקציבים רגילים, לחדש.

פעם קנית קליאו ספורט במחיר של ליסינגטומטית + 10%, וקיבלת רכב בועט.

היום אין.

תשמע, לקחתי את המיאטה של מסלולים לסיבוב קצרצר בכוכב יאיר. מהשנייה הראשונה - כיף.

זה אוטו.

לא צריך להתרגל.

נכנס ל-370Z. מתחיל לסובב הגה ומרגיש כמו מישהו שזיין שנתיים עם קונדום.

אבל אלו לא פתרונות רב תכליתיים או זולים לבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את זה, כי אין לזה יתרונות מלבד הקוסמטיקה..

וכסף, הרבה מאוד כסף וכרגיל, כל צד (יצרני רכב, יצרני ג'אנטים, יצרני צמיגים, תעשיית הגומי הגולמי, תעשיית הפלדה/מגנזיום אלומניום, מוסכים, פנצרמאעכרים וכו' וכו') גוזר את הקופון שלו והיחיד שסובל מהתופעה הוא בעל הרכב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, לקחתי את המיאטה של מסלולים לסיבוב קצרצר בכוכב יאיר. מהשנייה הראשונה - כיף.

זה אוטו.

לא צריך להתרגל.

אני כמעט משוכנע שהיא לא מקורית, Suspension-wise.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לגם לצאת עם הג'ולייטה ואחרי זה לנהוג בדובלו...

זה לא יהפוך את הגו'לייטה למשהו מרגש, לכשעצמו.

לגבי על מי "סומכים", בזמנו (כשעוד הייתי קורא), הייתי סומך על Performance Car ואח"כ על יורשו הרוחני, Evo. מאז Evo עברו ידיים וה-PC שולט (ראית מכונית עם דירוג שני כוכבים?).

מעבר לזה, ידעתי לסמוך על כתב זה או אחר, שטעמו כטעמי. בארץ זה רוני אהרונוביץ, אם כי מצאתי את הביקורת שלו על הלאון 1.8TSI חיובית מדי (או אולי הג'ולייטה באמת כל כך גרועה).

אל תגזים.

היתה לנו 164 בשנות ה-90'. אחלה רכב.

ה-156 בכלל מכונית טובה מאוד. אם כתבתי קודם על מכונית שהיא פחות טובה אבסולוטית, אבל עדיין אטרקטיבית, הרי ה-156 לעומת סדרה 3 היא דוגמא מצויינת. ה-156 היתה פחות טובה, אבל מספיק שונה ומיוחדת כדי שתהיה סיבה להעדיף אותה (בזמנו היו לנו את שתיהן בחנייה, אז אני יודע, מניסיון, שלא תמיד לקחתי את ה-BMW).

אומרים שגם ה-159 לא גרועה ואפילו ה-166, היו לה מעריצים. לא מכוניות רעות

לא הייתי ממהר להסתמך על דעתו של רוני אהרונוביץ' בענין הזה. כמעט כל הימור על תוצאות מבחן השוואתי שלו ובו יש איטלקיה שאינה פרארי או מסארטי, הוא הימור בטוח. אז הוא משוכנע כנראה שהאיטלקים לא יודעים לייצר מכוניות טובות ואולי הוא צודק, ואולי הוא שופט מכוניות באופן אחר במובהק ממני, אבל באמת כדאי לנהוג על שתי המכוניות האלו לפני שמגבשים דעה נחרצת. אני עשיתי כך ובאמת שאין להשוות ולא בגלל שהג'ולייטה היא איזו פנינה מוטורית כמו שהלאון הקודמת מפגינה נסיעה קשה מדי, הגה מפוזר מדי והעדר כללי של ליטוש ועידון שמצויים באיטלקיה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לגם לצאת עם הג'ולייטה ואחרי זה לנהוג בדובלו...

זה לא יהפוך את הגו'לייטה למשהו מרגש, לכשעצמו.

לא נהגת בה ממילא, אבל אני מתכוון לדבר הרבה יותר פשוט. לטובה או לרעה, הרכב מושך יותר תשומת לב.

לגבי על מי "סומכים"

אז לגבי זה, שאלתי אותך על טופ גיר לעומת קאר. כמגזין בידור, טופ גיר הינה הצלחה מסחררת בכל קנה מידה. כמגזין רכב מקצועי, לעניות דעתי, קאר טובים יותר.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחותי הגדולה היתה אחת כזו (V6) ****נהג מתחיל מתלהב!

ואני מדבר על מישהי שהרכב המועדף עליה כיום זו טויוטה סיינה (אם נהגת הסעות - עד הסוף).****נהג מתחיל מתאכזב...

איך נפלו גיבורות...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיבורה זו אחותי הקטנה.

הגדולה קנתה את הרכב רק כי הוא יפה.

הקטנה ריסקה רכב מירוץ במהירות תלת ספרתית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולבסוף, ה-4C לא זולה יותר מהפורשה?

ה-4C אכן יותר זולה מהפורשה אבל היא גם יותר ספרטנית ופשוטה במובנים רבים, ועדיין יקרה אבסולוטית.

או שאני לחלוטין טועה בנתונים שבידיי או שאני לא מבין מאיפה הקביעות שלכם.

עד כמה שאני רואה, שתי גרסאות הבסיס, ללא כל אופציה נוספת, עולות בגרמניה 50K אירו.

אני לא מכיר את המפרט המלא של הגרסאות האלה בכדי לקבוע מי מגיע ביסוד יותר מאובזרת (או יותר ערומה).

http://www.porsche.com/germany/models/cayman/cayman/

http://www.alfaromeo.de/de/media/pdf/preisliste_4c.pdf

(שני הקישורים צריך לגלול קצת למטה)

גם בארץ, שתי גירסאות ה 2.7 זולות יותר מה 4C. בגירסא הידנית, זולה בכמעט 100K ש"ח (מחיר מחירון של 510K ש"ח)

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאני לחלוטין טועה בנתונים שבידיי או שאני לא מבין מאיפה הקביעות שלכם.

איך משהו שמסתיים בסימן שאלה יכול להיות קביעה?

המחירון של פורשה, בדקת שזה כולל מושבים...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, קודם כל תשווה לקאימן S שיותר קרובה בביצועים. אבל גם אם משווים לקאימן הרגילה, כמו ש falou רמז, המחירון שלהם בנוי בצורה כזו שהמחיר על הכביש זה מחיר הבסיס + איזו הוט האץ׳.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...