Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים משחקים ב - האם הנהג יבלום בזמן

Elantra05
שימו לב! השרשור הזה בן 3921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט מרתיח לחשוב שבגלל חארות כאלה (וגם חארות שחושבים\ות שהכביש זה מסלול דוגמנות), נהגים תמימים יכולים לדפוק לעצמם את החיים, ועל כלום.

רולטת כביש\רכבת?

מה קרה למשחקי רחוב? נגמרו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם גם היה להם משחק עוד יותר פסיכי, שמים ילד בעגלת סופר ודוחפים אותו לכביש. :shock:

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום , לא מזמן שחזרתי מהעבודה אני נוסע בכביש חד סטרי שגם אין בו שום שדה ראיה ממרחק של 30 - 40 מטר לאנשים שעומדים במעבר החצייה ומחכים לעבור , בקיצור אני נוסע בשלווה וממש 8 מטרים ממני ילדים בני מיעוט קופצים לכביש וצוחקים ושמחים שהם רואים שאני נאלץ לבלום בלימת חרום ע''מ לא לדרוס אותם .

באמת ש אני לא מבין איזה מן משחק אידיוט ומטופש זה , כנראה הילדים לא מבינים את הסכנה ועוד לחשוב שלא הייתי מרוכז באותו הרגע ולא הייתי מבחין בהם... , ורק היום נדרס שוב הפעם ילד שרכב עם אופניים בגלל רכב .

בקיצור שימו לב ותבלמו לפני שאתם מתקרבים למעבר חצייה במיוחד אם אתם יודעים שזה במקום שאין שדה ראיה . במקרה הזה אין שדה ראיה כי רכבים חונים לכל אורך הצד הימני של הכביש .

אני ממש מבין אותך וגם יצא לי לראות דברים כאלה .זה באמת מאוד מלחיץ שילדים מסכנים את עצמם משחקים על הכביש סתם כדי

להלחיץ את הנהגים. ואצל בני מיעוטים זה לצערי מאוד נפוץ ויש חוסר מודעות.בבאר שבע כבר יצא לי לראות ילדים בדואים(וגם מבוגרים) שעוברים באור אדום כשרכב מתקרב או שפשוט חוצים כביש בין המכוניות ולא במעבר חצייה.זה נראה כאילו יש אצלם הרבה פחות מדעות לנושא של בטיחות בכביש,זה לא שחסר גם ישראלים שלא נזהרים בכביש,אבל נראה שאצל הערבים כמעט אין מודעות ופשוט חוצים מתי שבא להם ובלי להסתכל.

בתור נהג חדש שלא מזמן קיבל רישיון גם יצא לי להתקל בכמה מקרים דומים.יש אצלנו בבאר שבע שכונה של ערבים משתפ"ים ושם צריך להיזהר במיוחד כי ילדים נוסעים על אופניים באמצע הכביש וגם משחקים בלקפוץ לכביש בכוונה כמו שאמרת כדי להלחיץ את הנהגים ולגרום להם לבלום בלימת חרום.פשוט חוסר אחריות מוחלט של ההורים. לדעתי צריך הלתת קנסות כבדים להורים שלהם כדי שילמדו. אבל אין מה לעשות ובתור אני נהג צריך לפקוח שבע עיניים ובמיוחד באזורים האלה לנסוע באחריות ובזהירות כדי להיות מוכן לכל תרחיש ולהגיב בהתאם,למרות שהנהג לא אשם כשאנשים משחקים מולו עם החיים שלהם ומסכנים את עצמם ולא לכל דבר אפשר להגיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשואלים זה דווקא קרה באיזור שקט שלא מועד לפורענות . מרכז הכרמל חיפה .

לפני כמה שבועות, בסביבות השעה 3 לפנות בוקר ליד קניון חיפה, יש שם תחנת אוטובוס מול בניין אינטל בצד השני, הייתי על רמזור אדום, התחלף לירוק, התחלתי לנסוע, ולפתע ראיתי כמה טיפש-עשרה התחילו לחצות את הכביש בצורה מוזרה, ככה שהם רוצים להתקרב כמה שיותר לרכב ולשתולל, ועד שראיתי את הנושא עכשיו בפורום חשבתי שזה סתם ילדים שחוצים את הכביש בצורה לא אחראית, אך עכשיו אני חושב אולי זה אותו דבר.

בקיצור, האטתי בצורה דיי קיצונית בהתחשב שמדובר בכביש ראשי, ושמתי עליהם עין עד שהסתימות נהיו רחוקים ממני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, זה עוד כלום לעומת מה שאני ראיתי. אתה מחזיר אותי אחורה בזמן עם הסיפור הזה. לפני די הרבה שנים בערך 10 ככה אני נתקלתי במשחק יותר מסוכן מזה,בעצם אני כבר לא יודע. הייתי הולך רגל על המדרכה ברחוב צר כזה בשכונה שקטה, פתאום אני שם לב שילד בן 11-12 בערך שוכב על הכביש!!! זה היה מחזה מזעזע, עוד לפני שבאתי לשאול מה קורה ולתת צעקה אני שומע את הילדים צועקים לו "אתה שומע משהו?" מסתבר (אחרי זה ביררתי מה הסיפור) זה שכל אחד מהם שוכב על הכביש והם מקשיבים אם מתקרב רכב וצריכים לקום לפני שהוא מגיע.

כמובן שלא יכלתי לשתוק ופיזרתי את ההפגנה שם אבל מי יודע אם זה לא חזר שוב במקום אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מבין אותך וגם יצא לי לראות דברים כאלה .זה באמת מאוד מלחיץ שילדים מסכנים את עצמם משחקים על הכביש סתם כדי

להלחיץ את הנהגים. ואצל בני מיעוטים זה לצערי מאוד נפוץ ויש חוסר מודעות.בבאר שבע כבר יצא לי לראות ילדים בדואים(וגם מבוגרים) שעוברים באור אדום כשרכב מתקרב או שפשוט חוצים כביש בין המכוניות ולא במעבר חצייה.זה נראה כאילו יש אצלם הרבה פחות מדעות לנושא של בטיחות בכביש,זה לא שחסר גם ישראלים שלא נזהרים בכביש,אבל נראה שאצל הערבים כמעט אין מודעות ופשוט חוצים מתי שבא להם ובלי להסתכל.

בתור נהג חדש שלא מזמן קיבל רישיון גם יצא לי להתקל בכמה מקרים דומים.יש אצלנו בבאר שבע שכונה של ערבים משתפ"ים ושם צריך להיזהר במיוחד כי ילדים נוסעים על אופניים באמצע הכביש וגם משחקים בלקפוץ לכביש בכוונה כמו שאמרת כדי להלחיץ את הנהגים ולגרום להם לבלום בלימת חרום.פשוט חוסר אחריות מוחלט של ההורים. לדעתי צריך הלתת קנסות כבדים להורים שלהם כדי שילמדו. אבל אין מה לעשות ובתור אני נהג צריך לפקוח שבע עיניים ובמיוחד באזורים האלה לנסוע באחריות ובזהירות כדי להיות מוכן לכל תרחיש ולהגיב בהתאם,למרות שהנהג לא אשם כשאנשים משחקים מולו עם החיים שלהם ומסכנים את עצמם ולא לכל דבר אפשר להגיב.

באר שבע.

כל יום קורה לי שאני נתקל באנשים שחושבים שהכביש זה מסלול דוגמנות, הולכים באיזי שלהם, כאילו הם בשינקין בת"א.

ומה אני יעשה, בתור הנהג הממורמר, אני צופר להם, אבל הם בשלהם וחלקם עוד מעיזים לעשות לי "מה?!" עם היד.

לך תסביר להם שאני עוד סבלני לפעמים, יש נהגים שהיו לוקחים להם את החיים בלי לשים לב.

לגבי הבנידודים, הם מאמינים שאללה שומר עליהם. (וזה באמת, יצא לי לשאול כמה).

מיום ליום אני חושב ללכת להתנדב במתנ"ע.

פשוט לזמבר נהגים שעוצרים באדום-לבן וחארות שהולכים ככה באיזי באמצע הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באר שבע.

כל יום קורה לי שאני נתקל באנשים שחושבים שהכביש זה מסלול דוגמנות, הולכים באיזי שלהם, כאילו הם בשינקין בת"א.

ומה אני יעשה, בתור הנהג הממורמר, אני צופר להם, אבל הם בשלהם וחלקם עוד מעיזים לעשות לי "מה?!" עם היד.

לך תסביר להם שאני עוד סבלני לפעמים, יש נהגים שהיו לוקחים להם את החיים בלי לשים לב.

לגבי הבנידודים, הם מאמינים שאללה שומר עליהם. (וזה באמת, יצא לי לשאול כמה).

מיום ליום אני חושב ללכת להתנדב במתנ"ע.

פשוט לזמבר נהגים שעוצרים באדום-לבן וחארות שהולכים ככה באיזי באמצע הכביש.

כן,יצא לי להתקל בתופעה הזאת גם בשיעורי הנהיגה וגם עכשיו בתור נהג חדש אני כבר חווה את זה לצערי.

וכשזה קורה אז גם אני צופר להם שיזוזו ויעלו על המדרכה.

באחד מהשיעורים כשנסענו,הלכו מולנו כמה בנות צעירות לאורך הכביש מאוד לאט ועיכבו את התנועה למרות שהיה להן מעבר חצייה קרוב.המורה צפר להן והן סוף סוף נזכרו לעלות על המדרכה ולפנות את הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...