Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך משה זר 053-8094478 - שיפוץ ותיקון מערכות הזרקה בפתח תקווה - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 3450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך משה זר 053-8094478, מתמחה בשיפוץ ותיקון מערכות הזרקות דלק וניהול מנוע ממוחשב למכוניות בנזין ודיזל בפתח תקווה.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מוסך משה זר - שיפוץ מערכות הזרקה פתח תקווה

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אני רוצה לומר תודה רבה מכל הלב לאיש והאגדה חיים יוד.

חיים , תודה רבה לך על האבחון המקצועי,הטיפול המסור,הסבלנות המדהימה שלך,על ההבנה אותי כלקוח והרצון לחסוך לי במה שאפשר ועדיין לתת את השירות הטוב ביותר ואת הפתרונות הטובים ביותר.

אין הרבה מקומות שלא יפריע להם רכב שתקוע אצלם במוסך לשבוע ואילו אתה התעקשת שהרכב יישאר עד לפיתרון המושלם לבעיה שהרבה אנשים לא היו עולים עליה בכלל ושולחים את הלקוח עם איזה חלק שלא יעשה כלום.

ישנם אנשי אבחון שרואים איזושהי תקלה ומיד מחליפים את החלק או החיישן הרלוונטי (שלא פותר כלום) וישנם אנשים כמו חיים ש"חופרים" ו"חופרים" לאבחון ומציאת הגורם לאותה תקלה ומטפלים בזה קודם ובמקביל בודקים אם אותו חיישן או חלק תקין או לא ורק אז מציעים להחליף אם צריך.

אני אישית מאד מעריך אנשים פרפקציוניסטים כמוך והלוואי וירבו בישראל.

אביא את ה"בימבה" לביקור חברי בקרוב.

תודה רבה לך ולמשה מכל הלב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לחברי הפורום.

ברשותי מזדה לאנטיס שנת 96.

מנוע 1800 שמורה במצב טוב.

לאחרונה שמתי לב כי צריכת הדלק הינה מוגזמת.

עשיתי בדיקה לא הכי מדוייקת ונסעתי על רבע מיכל

כ 90 ק"מ.

לאחר שיטוט בפורום הגעתי לפתח תקוה למכון הזרקות

וניקוי קרבורטורים אצל משה זר.

התקבלתי בסבר פנים יפות.לכל שאלה שצצה במוחי קיבלתי

תשובה מקצועית והסבר מפורט מה ניתן לעשות לגבי צריכת הדלק.

הכרתי גם את חיים יוד ואת מוסטפא.אנשים מקצועיים ברמות על.

במזדה שלי בוצע ניקוי לבית מצערת(פורקה לגורמים).המזרקים פורקו

ובוצע בהם ניקיון באמצעות גלי קול וחומר מיוחד(לא זוכר את השם של מכשיר הניקוי).

הוחלפו גומיות של המזרקים וכן בוצע כוון הצתה.הוחלפה גם הפלטה במפלג.

לאחר הניקוי התחולל פלאים במנוע.הכח עלה .צריכת הדלק ירדה.בבדיקה שעשיתי כמו שציינתי

לעיל ,הרכב נסע 140 ק"מ!!! על רבע מיכל.גם הסחיבה השתנתה,הנסיעה יותר נעימה .

אני רוצה להודות למשה,חיים ,ומוסטפא ,על הסבלנות והאכפתיות.על המקצועיות ,והכנות הרבה.

מומלץ בחום לכולם.אני הגעתי אליו מנתניה.

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על שלושת המקצוענים הללו, במקרה שלי - טיפול בקרבורטור של מרצדס אספנות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הזדמן לי לבקר לאחרונה במכון של משה זר וחיים יוד.

כבר בשלב השיחה הטלפונית, נשמעו רציניים וענייניים.

רציתי לבדוק בסה"כ 4 גאזים - וקיבלתי בנוסף גם הרצאה מאלפת ממשה וחיים, עם הרבה הרבה סבלנות ומקצועיות.

אין מה לומר - אנציקלופדיה של ידע, ויחס נהדר ללקוח. ככה רוכשים לקוחות חדשים - כל הכבוד !

העלו גם את הרכב על הליפט להתבונן תחתיו.

כל זאת - ללא חיוב (בדיקת 4 גאזים כפי שנאמר לי טלפונית - ללא חיוב).

ממליץ בחום.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום,

רציתי לציין לשבח את השירות שקיבלתי מחיים יוד, במוסך משה זר שפתח תקווה.

הגעתי לשם פעם ראשונה להחליף חיישן חמצן אחורי בעקבות שרשור שהופיע בו בפורום, לאחר שהמוסך שאני רגיל ללכת אליו לא הצליח לפתוח את ההברגה של החיישן והתייאש ואמר שצריך אגזוזן, ואילו חיים פשוט עשה לי הברגה חדשה.

באותה הזדמנות ביקשתי מחיים שיבדוק את הרעשים שאני שומע תוך כדי נסיעה וישר מצא שמדובר במיסב של הגלגל.

שבוע אחרי הגעתי להחליף את המיסב וחיים גם מצא שיש לי צלחת פסולה באותו גלגל, אז החלפתי גם צלחות ורפידות וחיים לא לרח כסף על העבודה, ועל הדרך גם הוסיף לי שמן (כי היה צריך) ומתח את הרצועה של האלטרנטור (כי היו רעשים) והכל תוך כדי שירות מקצועי ואדיב.

בקיצור, צל"ש לחיים יוד התותח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום רב,

ברשותי מיצוביש L200 שנת 90'

לאחרונה שמתי לב שמים חדרו למערכת השמן.

קיבלתי הצעות מחיר מ3 בעלי מקצוע.

ההצעה הכי אטרקטיבית ומקצועית הייתה אצל משה זר.

בנוסף לעבודה שהוא ביצע (הוחלפו רינגים ולאגרים מקוריים מהחברה!, הוחלפו רצועות סוררות, בנוסף, טופלה גם מערכת המים טיפול יסודי, כולל פלאנג' משאבה וטרמוסטט)

בנוסף חיים ומשה טיפלו ברכב בצורה מקצועית, יסודית ואמינה!.

המחיר שהוצע לי היה מחיר מאוד אטרקטיבי ושווה לכל נפש!.

ממליץ בחום על מוסך משה זר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

מוסיף ציון לשבח למוסך משה זר ואת השירות (לא פחות ממעולה!) שקיבלתי מחיים יוד.

ביאריס שלי הייתה תקלה מעצבנת שבאה והולכת-שנותנים גז בהילוך ראשון נראה שהרכב היה מתאמץ ביציאה מהמקום. הטורים היו עולים לאט מאוד, ורק אחרי 1000 סל"ד הרכב היה מקבל כוח בפתאומיות ומתחיל לנסוע. שום תקלות לא הופיעו בסריקה של OBD ולא נדלקה שום נורה. פלאגים הוחלפו ב70K ק"מ, פילטר אוויר מוחלף באופן סדיר, K44 הוסף למנוע לפני 600 ק"מ. אציין כי לפני כשנה ביצעתי ניקוי בית מצערת ביוזמתי אצל מוסך מורשה יבואן והמצערת לא פורקה לגמרי (מעדיף לא לרשום את שמו). בבוקר שישי התקלה הופיעה שוב והחלטתי לנסוע אליהם.

הגעתי למוסך וקיבל את פניי באדיבות חיים יוד, שמייד התחבר לסורק, אבחן שכל הערכים תקינים אך משום מה בית המצערת היה פתוח באחוז גבוה מאוד יחסית (18%). הוחלט לבצע ניקוי בית מצערת.

בית המצערת פורק בזהירות וביעילות ונוקה לגמרי. היה ניתן לראות שמצד כניסת האוויר בית המצערת היה נקי לגמרי, אך מאחורי הפרפר הכל היה מטונף ושחור. עד שהניקוי הסתיים חיים נתן לי הרצאה טכנית מצויינת.

אחרי שבית המצערת הוחזר למקומו הערך של פתיחת בית המצערת ירד למטה וחזר לנורמה. מאז הרכב נוסע חלק, הטורים עולים כמו שצריך, ואפילו אישתי שנסעה ברכב אמרה שהוא נוסע כמו חדש ומגיב לגז מצוין.

ולגבי המחיר? מצויין ושווה לכל נפש!

אני ממליץ בחום על מוסך משה זר!

עריכה אחרונה על ידי matanfr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...