Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריטות-סווירלס על תצוגת רדיו

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פתחתי כמה נושאים כאלו בעבר, אך אולי הפעם יימצא כאן המושיע.

לא יודע מה איתכם, אבל אני שם לב שהפורום הספציפי הזה בצמיחה מטורפת ומצטרפים לכאן המון אנשים מביני עניין בתחום.

אז ברשותכם, אנסה את מזלי פעם נוספת.

הסיפור הוא כזה - מדובר בניגוב לא נכון שביצעתי עם בדים כאלה ואחרים, חלקם מלוכלכים יותר וחלקם מלוכלכים פחות.

התוצאה - שריטות (ראו תמונה). בנוסף לתצוגת רדיו, יש לי מקרה דומה גם על הלוח שעונים.

ובנוסף לחלקי פלסטיק האלו, הזוועה הזו קיימת לי גם על המראות צד (על המראה עצמה, החלק שרואים בו, לא הפלסטיק).

אני מניח שהטיפול בפלסטיק וטיפול בזכוכית של מראה הוא שונה. אבל אם למישהו יש פתרון לאחד מאלו אני אשמח לשמוע.

*ניסיתי פוליש 105 של מגוואירס. לא עשה כלום.

*חסכו ממני תגובות של לגשת לדיטיילר. אני בנאדם של "עשה זאת בעצמך", גם אם זה בא על חשבון של גרימת הרס בלתי הפיך :lol:

yn28.jpg Uploaded with ImageShack.us

456.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, אני מנקה את הפנים עם מיקרופייבר לחה ולאו דווקא נקייה מאוד ללא שום חומרים ולא שמתי לב ליצירת סוורלים

איך אתה מנקה את הפנים? עם איזו מטלית?

פעם ראיתי נושא של מישהוא שניסה לתקן שריטות על מסך רדיו שלטויוטה ולא צלח אבל אולי למישהוא יש נסיון חיובי עם סוג התיקונים הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JUVEnivTUS לא יודע לעזור לך אבל זאת הזדמנות נוספת לומר לך שאני מת על הרכב שלך ועל הצבע המיוחד שלו :-)

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונות זה נראה מנופץ,כנראה מהשמש.

יש לך אחריות?

כן , גם אני רואה ככה משהו כמו סדקים .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניגוב נעשה עם מיקרופייבר יבש/רטוב/מטלית של משקפיים.

הטעות שלי כנראה הייתה שבזמן הניגוב הייתי מפעיל לחץ. וזה כנראה מה שגרם לכל זה

וזה בהחלט נראה כמו ניפוץ, ניסיתי אפילו לדחוף חזק פנימה כדי לשבור את זה לגמרי, אבל לא קרה כלום.

כשמעבירים אצבע אפילו לא מרגישים בשריטות, הן לא עמוקות במיוחד.

כשהרדיו דלוק ו/או בזמן החשכה - אין זכר לשריטות הללו.

זה נראה רק בזווית מסויימת, כשיש שמש ישירה על התצוגה.

אין אחריות.

ותודה על המחמאות, תמיד כיף לשמוע :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שזה נראה - שום טיפול לא יחזיר זאת למוטב.

רק החלפה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת שעשית פוליש עם 105, אבל בכל זאת.

לי היה מקרה כזה עם רדיו דיסק פיוניר, לא טא'צ. אני עשיתי פוליש עם המוצר הזה וזה עבד יפה מאוד.

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C%D7%99-%D7%A2%D7%93%D7%99%D7%9F-CarPlan

אמנם בגרסה ישנה יותר שלו, אבל זה עבד לי יפה מאוד. יישמתי עם חתיכת חולצה קטנה.

בהצלחה.

C4 1.6 thp exclusive Made in France- Prefected in my garage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JUVEnivTUS לא יודע לעזור לך אבל זאת הזדמנות נוספת לומר לך שאני מת על הרכב שלך ועל הצבע המיוחד שלו :-)

באמת הצבע נדיר,צמפיון ביקשו תוספת תשלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...