Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרסס פומפה בשביל onr

שימו לב! השרשור הזה בן 3998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למישהו יש נסיון עם מרסס כזה שמפמפמים ביד לשימוש עם onr?

עדיף שיהיה איכותי ועמיד.

תודה

http://www.mivnit.co.il/61896/%D7%9E%D7%A8%D7%A1%D7%A1-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99#.UaIMikA5nYw

עושה את העבודה נהדר.

נמכר בכל חנות גינון, אייס וחנויות דומות.

איכותי? לא יודע, זה עולה 40 ש"ח לכל היותר. אצלי הוא כבר מחזיק מעמד 9 חודשים ומצבו מצוין.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth אני כבר הרבה זמן מחפש אחד נורמאלי (מה שיש לי די גרוע) ולא מוצא בשום מקום, כבר הייתי בשלוש טמבוריות ובהום סנטר ולאף אחד אין.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth אני כבר הרבה זמן מחפש אחד נורמאלי (מה שיש לי די גרוע) ולא מוצא בשום מקום, כבר הייתי בשלוש טמבוריות ובהום סנטר ולאף אחד אין.

את שלי רכשתי במחלקת הגינון של אייס.

מדובר במיכל רגיל ומשאבה רגילה. הוא לא "איכותי" אבל מחזיק מעמד היטב במשך קצת פחות משנה.

אני רק מתיז איתו ONR. הוא לא מיועד למסיבות קצף של מיסטר פינק.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי כבר כמעט לא מחזיק לחץ, חשבתי אולי לקנות כזה גדול של 5 ליטר ולהשתמש בו במקום צינור (שאין לי) אבל השאלה היא האם אפשר לכוון את הריסוס.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.mivnit.co.il/61896/%D7%9E%D7%A8%D7%A1%D7%A1-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99#.UaIMikA5nYw

עושה את העבודה נהדר.

נמכר בכל חנות גינון, אייס וחנויות דומות.

איכותי? לא יודע, זה עולה 40 ש"ח לכל היותר. אצלי הוא כבר מחזיק מעמד 9 חודשים ומצבו מצוין.

קניתי בדיוק כזה לפני כמה שבועות ב25 ש"ח ב"פקע" ברחובות :lol: , היו שם יותר רציניים, במחירים קצת גבוהים יותר, אבל בשביל המחיר שלו העדפתי לנסות איתו קודם, הוא נחמד וכבר עשיתי איתו עבודה על 2 רכבים שונים.

(כבר חודשים אני בלי מצלמה ולא מעלה את הפרוייקטים שלי, אני ניראה כלא פעיל אולי אבל כבר ביצעתי את הדיטיילינג בתשלום השלישי שלי ביום שישי האחרון - זהו הוחלט! מחר קונים מצלמה חדשה!.

אגב - הפרוייקט בשישי האחרון היה הכנת רכב למכירה, מאזדה 3 2010 שלא האמנתי שתגיע כ-ו-ל כך מלוכלכת, עבדתי עליה כ4-5 שעות, ניקיתי כול חלק ברכב כולל הריפוד של הגג, הפלסטיקה הייתה כול כך מלוכלכת ומטונפת שהיה צריך לנקות ולשפשף עם APC לפני מריחה של חומר הברקה - בכול מקרה היה ממש כיף לקבל טלפון היום מהבחור שהרכב נמכר היום, מיום שישי להיום נמכר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי כבר כמעט לא מחזיק לחץ, חשבתי אולי לקנות כזה גדול של 5 ליטר ולהשתמש בו במקום צינור (שאין לי) אבל השאלה היא האם אפשר לכוון את הריסוס.

מה הכוונה לא מחזיק לחץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הראשונה שניסיתי אותו הוא התחיל לשחרר לחץ (כנראה מהשסתום אבטחה או משהו כזה) אני פשוט חיזקתי את הסגירה ובניתי עוד לחץ, אחרי כמה פעמים הח*א הזה פשוט התפוצץ לי בפרצוף (לא נעים בכלל) מאז ברגע שאני מפמפם יותר מפעמיים (שיש בערך ליטר נוזל) הלחץ מתחיל לבורח. (היום שאני משתש בו אני מפמפם בזמן שהוא מוציא את הנוזל שיש בפנים).

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/S0BZ-New-DIY-8L-Portable-Manual-Power-Pressure-Washer-Sprayer-Car-Washing-Device-/400380615263?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5d388b5a5f

אני משתמש בזה. כמובן בלי הראש של המטאטא.

לא ניסיתי מרססים אחרים, אבל הלחץ של הריסוס במוצר הזה הפתיע אותי לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/S0BZ-New-DIY-8L-Portable-Manual-Power-Pressure-Washer-Sprayer-Car-Washing-Device-/400380615263?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5d388b5a5f

אני משתמש בזה.

לא ניסיתי מרססים אחרים, אבל הלחץ של הריסוס במוצר הזה הפתיע אותי לטובה.

לזה התכוונתי שאמרתי 5 ליטר.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 ליטר מיותר, מגושם ולא נח, מעודד בדיחות של השכנים על חשבונך :lol:

2 ליטר עם ONR מספיק לריסוס רכב שלם פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 ליטר מיותר, מגושם ולא נח, מעודד בדיחות של השכנים על חשבונך :lol:

2 ליטר עם ONR מספיק לריסוס רכב שלם פעמיים.

זאת אומרת שאתה ממלא onr ומים בתוך המיכל פעם אחת ומשתמש בדלי ספייר עם מים נקיים רק לנקיון הספוג/מייקרופייבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא המרסס זה רק תוספת, אתה משתמש שני דליים כרגיל ופשוט לפני שאתה שוטף את האוטו אתה מרסס את כולו עם ONR כדי להרים ולרכך את הלכלוך.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שאתה ממלא onr ומים בתוך המיכל פעם אחת ומשתמש בדלי ספייר עם מים נקיים רק לנקיון הספוג/מייקרופייבר?

זה התהליך שאני עושה | כנס |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...