Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודת דיטיילינג עצמאית יסודית בסטודיו של אלטר

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבודה מדהימה.אחלה רכב,לאחותי יש כזאת06 1.6 לא 2.0 ליטר כמו שלך ובעין בלתי מזויינת מוצאים את ההבדלים...

לגבי החברה,מזל שיש לך תמונות ואליבי..:lol:

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שלפני כמה חודשים בקושי ידעת מה זה דיטילניג, כיף לראות את הרמה שהגעת אלייה כלכך מהר, מה שמראה לנו שבאמת כל אחד שרוצה ויש לו ידיים טובות יכול להגיע לתוצאה לא פחות טובה משל דייטילר שלוקח כמה מאות שקלים במקרה הטוב.

שאפו!

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על שטחים קטנים ועם הפד הנכון אפשר להגיע לתוצאות לא רעות בכלל עם swirl X

תודה לכולם על המחמאות,כיף לשמוע את זה.

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

aderet התמונות המדהימות הן רק חלק קטן ומשובח מהמכלול הגדול.

ההתמדה והנחישות

התהליך שעברת

הסובלנות לשמוע וללמוד מאחרים (אלטר למשל)

הפירוט של התהליך בצורה מדוייקת וברורה..

הלוואי כל פוסט של פרוייקט כלשהו יסביר ויתאר את הסיטואציה כפי שאתה עשית.

שאפו ידידי!

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש יקר, היה נחמד להכירך!

ולגבי אלטר... נו, צריך לפרט? משכמו ומעלה!

היה נעים להכיר גם :-D

ואני חשבתי שבאת לשטוף את האוטו לשעה וזהו :lol:

תוצאה מדהימה !

חן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלב הפלסטלינה אלטר הציע לי לנסות תחליף פלסטלינה של NANOSKIN שיחסוך לי זמן (וכמה שהייתי צריך את זה) ומיועד למקצוענים.זה קיצר לי את עבודת הפלסטלינה ברבע ועושה עבודה נהדרת,הפח הרגיש חלק כמו תחת נשי מסוג משובח.חבל שזה משהו שאני לא יכול ליישם בתנאים ביתיים(הnanoskin לא התחת.. :lol: )

אתה בהחלט יכול, ישנו שימוש נרחב במוצרים של nanoskin בתצורה ידנית (מכונה זה רק אופציה). אפשר לעבור על כל הרכב עם פד כזה בפחות מחצי שעה.

פד ידני של nanoskin עולה 12$ בארה"ב והוא צריך להספיק לזמן רב (מחיר זול יותר מפלסטלינה ממותגת)

קישורים רלוונטיים למי שלא מכיר את המוצר

סיקור מעולה ומקיף

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8xLGdz8w7mc

http://www.youtube.com/watch?v=nuyOoUDTAJ בתצורה של מגבת.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמן שמעתי על כל הדברים האלה (הדור הבא של הפלסטלינה), יש למישהו ניסיון עם זה ? איך זה עובד ? עד כמה זה עושה עבודה דומה (או טובה או רעה) מפלסטלינה ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמן שמעתי על כל הדברים האלה (הדור הבא של הפלסטלינה), יש למישהו ניסיון עם זה ? איך זה עובד ? עד כמה זה עושה עבודה דומה (או טובה או רעה) מפלסטלינה ?

הביקורות אומרות שזה אחלה מוצר ואולי יותר טוב מפלסטלינה בגלל שהוא מחזיק יותר זמן.

במידה ומשווים אותו לפלסטלינה יקרה אז הוא יותר חסכוני במידה ומשווים אותו לפלסטלינה סינית אז זה כבר סיפור אחר.

אני רכשתי את זה לצורך בדיקה

http://www.aliexpress.com/item/Brilliatech-high-quality-magic-clay-block-replace-polishing-machine-pad-use-before-wax/760748097.html

סקירה נוספת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה לפי המשווק של זה אמור להחזיק לפחות 70 רכבים (כמובן שזה אמר בהתלהבות יתר) המוצר הנ"ל מגיעה כערכה וכולל גם מסכך.

מניסיון פשוט קיבלתי אחד :-D ממש נחמד לגבי 70 רכבים :shock: בנתיים עבר שלושה ועדיין נראה טוב. אהה ומחיר מאיפה שאני קיבלתי זה בסביבות 300 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה לפי המשווק של זה אמור להחזיק לפחות 70 רכבים (כמובן שזה אמר בהתלהבות יתר) המוצר הנ"ל מגיעה כערכה וכולל גם מסכך.

מניסיון פשוט קיבלתי אחד :-D ממש נחמד לגבי 70 רכבים :shock: בנתיים עבר שלושה ועדיין נראה טוב. אהה ומחיר מאיפה שאני קיבלתי זה בסביבות 300 ש"ח.

מה בדיוק קבלת? צרף תמונה או קישור.

יצרן? חברה? או שזה סוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...