Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

כאילו שעד עכשיו לא גנבו פה בחירות ומנדטים על ימין ועל שמאל (או יש לומר מימין ומשמאל).

החל מקלפיות שבשעה האחרונה פתאום יש קפיצה של 15%-20% באחוזי ההצבעה (לא היה תור של 200 איש, אלא חבר ועדת קלפי שהכניס 200 מעטפות), דרך ספירות "מדויקות", פרוטוקולים שנעלמים או נחתכים, אנשים שלא מזדהים בכניסה לקלפי ("אני מכיר אותו/ה", "מה אתה לא רואה שזו היא?", "אסור לך לבדוק ת.ז. של נשים" ועוד), ועד הקלדה ידנית של כל התוצאות מכל מרכזי הספירה בטבלת אקסל, ושם כמות הטעויות / זיופים כבר משמעותית יותר, מספרים עגולים, מעבר של עמודות (כלומר העברת כל הקולות של מפלגה א' למפלגה ב').

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4732

• SlowRide

4539

• פינדר

3575

• m3x7r3m3

2926

לו רק היה ראש ממשלה בשנים האחרונות שהיה יכול לטפל בבעיה שאתה מתאר ושהוא בוכה עליה עכשיו.

לו רק הייתה איזו דרך לדחוף את חוק המצלמות או הצבעות דיגיטליות או משהו. אילו רק היה לו הכוח לשנות משהו במדינה.

המממממ

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה באמת אין הצבעה דיגיטלית?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא לא יכול, דיפ סטייט והכל.

נימה של רצינות: יש הוכחה כלשהי נכון לרגע זה לזיופים בבחירות, ואם כן - אז לאיזו מפלגה?

אני לא פוסל את האפשרות זה שיקרה. נורא משעשע אותי לראות לוחמי חופש כמו שמחה רוטמן, אם ככה כותבים את שמו, נלחמים כמו אריות בנושא. אני עוד רגע משתכנע שבאמת איכפת להם מדמוקרטיה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו רק היה ראש ממשלה בשנים האחרונות שהיה יכול לטפל בבעיה שאתה מתאר ושהוא בוכה עליה עכשיו.

לו רק הייתה איזו דרך לדחוף את חוק המצלמות או הצבעות דיגיטליות או משהו. אילו רק היה לו הכוח לשנות משהו במדינה.

המממממ

נכון לגמרי, אבל אני אציין שכרגע הקלפי היחידה שאפילו מלצר מסכים שהיה בה זיופים, הם היו לטובת הליכוד וש"ס.

יש עוד כמה בחקירות משטרה ובהם חשד כבד לזיופים בקנה מידה עצום לטובת בל"ד וכנראה גם רע"מ.

ואני אוסיף שכבר קודם כתבתי שנגמרו הימים שיש ויכוח לעצם העניין, בעד ונגד נגזרים מפוזיציה ולא מתפיסה.

ככה ביבי עד שלא כאב לו - לא עשה כלום נגד הזיופים, ככה ליברמן מתנגד למצלמות, ככה העבודה מתנגדת למצלמות, כנ"ל כחול לבן, ככה ש"ס תומכת במצלמות וכו'.

מה בדיוק קו פרשת המים בנושא הזיופים? המשפט בנושא המנדט ה-36 לליכוד על חשבון יהדות התורה, שם נחשפו למשל הזיופים (ככה מלצר מנסה למנוע את המנדט ה-36 לליכוד - טוען שאם יש טעויות לרעת הליכוד אז הזיוף זה לטובת הליכוד והמספרים בסוף מסתדרים), אבל גם הקלפיות שבחקירות משטרה, והעובדה שאם ייפסלו הקלפיות הללו ויהיו בהם בחירות חדשות - יש סיכוי סביר שבל"ד תרד מתחת לאחוז החסימה, והימין החדש יעלה מעל לאחוז החסימה (היה חסר להם בערך 1400 קולות).

אם התוצאות אכן היו כאלה אז לא היה צורך בבחירות חדשות, שכן יש 61 לליכוד בלי ליברמן.

וזה מה שכאב לביבי, ולכן הוא נזכר פתאום שבעצם יש זיופים נוראיים ולא מספיק לשלוח כמה מזכירי קלפי עם מצלמות באופן מדגמי.

אוי ההצבעה לפי הפוזיציה ולא לפי העניין.

למה באמת אין הצבעה דיגיטלית?

כי לרוב המפלגות אין אינטרס לעשות את זה, כי יש זיופי ענק שהמפלגות הגדולות נהנות מהם (אבל גם אוכלוסיות גדולות נהנות מהם - החרדים והערבים). כי במצב הקיים לא באמת ניתן לפקח על מה שקורה בשני המגזרים האלה, ושתי מערכות הבחירות האחרונות הוכיחו את זה.

חברי ועדות קלפי שהגיעו למגזרים האלה במקרה הטוב לא יכלו למנוע זיופים שבוצעו מאחורי הגב שלהם, במקרה הפחות טוב סילקו אותם או זייפו מול הפנים שלהם, ובמקרים הממש גרועים משטרה הייתה צריכה ללוות את חברי הועדה החוצה מהיישובים לפני שנגמרה ההצבעה (ובטח לפני הספירה).

אבל הוא לא יכול, דיפ סטייט והכל.

נימה של רצינות: יש הוכחה כלשהי נכון לרגע זה לזיופים בבחירות, ואם כן - אז לאיזו מפלגה?

אני לא פוסל את האפשרות זה שיקרה. נורא משעשע אותי לראות לוחמי חופש כמו שמחה רוטמן, אם ככה כותבים את שמו, נלחמים כמו אריות בנושא. אני עוד רגע משתכנע שבאמת איכפת להם מדמוקרטיה.

לפי מלצר יש הוכחות לזיופים לטובת ש"ס והליכוד, כמו כן בחקירת משטרה כמה עשרות קלפיות עם זיופים שברובם לבל"ד ורע"מ.

צחוק בצד, אפשר לראות יופי דיפ סטייט פה - פתאום היועמ"ש מגיע לישיבת ממשלה כדי להצהיר שלא צריך לחוקק חוק כזה עכשיו?

אחרי מה שהתגלה בבחירות הללו חייב לחוקק חוק בזק לפיקוח על הבחירות, או לפחות לדחות את הבחירות בכמה חודשים כדי לפקח כמו שצריך.

זה מסריח שכדי להגן על הדמוקרטיה, והבחירות זה לב ליבה של הדמוקרטיה, צריך להגיע למצב שהבעיות כואבות לביבי.

-----------------------------------

הזיופים בבחירות זה לא דבר חדש. זה היה מאז ומתמיד.

רק שעם הזמן דברים הופכים לחשופים ושקופים יותר, פתאום לכל אחד יש מצלמה באיכות מדהימה בכיס (סמארטפון), רשמקול שלא מעורר חשד (סמארטפון).

יש אנשים עם ידע וגישה לקבצי תוצר שמכילים את כל ההצבעות ואפשר לבצע אנליזה פשוטה ולגלות אנומליות.

לאנשים פתאום יש גישה להמונים דרך פייסבוק וטוויטר, וגישה ישירה לעיתונאים בקלות (לדוגמה מידע שהגיע לקלמן ליבסקינד לגבי הבחירות האחרונות).

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה מכל הדברים מלמד על דיפ סטייט.

ביבי נזכר בשלב מאוד מאוחר, ולדעתי בעיקר כדי שיהיה לו במה להאחז אם לא ינצח.

בגדול כן, אין סיבה שהכל לא יהיה דיגיטלי בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דווקא כן מלמד על דיפ סטייט (גם אם לא בצורה בוטה כמו בדרך כלל, אבל מי שעוקב מקרוב אחרי ההתנהלות בעתירה של עמית הלוי לא יכול לטעון אחרת).

ואין לביבי טעם ל"האחז" בזיופים, מה זה ייתן לו? את השלטון? תראה כמה חודשים ועוד לא הסתיים הטיפול בזיופים של הבחירות הקודמות.

זה משענת קנה רצוץ, וביבי יודע את זה, הסיבה להעלאה של זה היא לא לבכות אחר כך (זה סתם תוצר לוואי נחמד בשביל ביבי).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מכן, כמתכנתים, הייתי מצפה להבין שלבנות מכונת הצבעה אמינה ולא פריצה זה לא קל, גם לא ליישם מכונה קיימת במערכת.

לא סתם אין הרבה דוגמאות של זה בחול.

אבבבבבלללללל

אם מישהו היה רוצה בחירות "כשרות" שלא מזייפים בהן פיזית, הוא היה יכול לנסות להריץ פיילוט ניסיוני, אולי אפילו בהתחלה בבחירות המוניציפליות. אבל זה לא מעניין אף אחד.

עכשיו אם יפסיד יוכל לצעוק כמו טראמפ ש the election is rigged

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דווקא כן מלמד על דיפ סטייט (גם אם לא בצורה בוטה כמו בדרך כלל, אבל מי שעוקב מקרוב אחרי ההתנהלות בעתירה של עמית הלוי לא יכול לטעון אחרת).

ואין לביבי טעם ל"האחז" בזיופים, מה זה ייתן לו? את השלטון? תראה כמה חודשים ועוד לא הסתיים הטיפול בזיופים של הבחירות הקודמות.

זה משענת קנה רצוץ, וביבי יודע את זה, הסיבה להעלאה של זה היא לא לבכות אחר כך (זה סתם תוצר לוואי נחמד בשביל ביבי).

מה נתן לו לצעוק על ערבים שנעים בכמויות עצומות לקלפי?

שמע, אני לא יודע מה ביבי יעשה אם יפסיד. אני חושב שכן יש כאן עוד שלב בבניית המיתוס של "העם", כפי שהימין עושה כבר זמן מה. וזה אפקטיבי. קראתי את המשפט "העם בחר ביבי" מאות פעמים בחודשים האחרונים. זו "אמת" שמתגברת על העובדה שמרוב שהעם בחר בביבי, הוא לא הצליח להרכיב ממשלה. וזה יותר קל מלהודות בכשלון, או לספר את מה שאתה ודוד כותבים - נושא הזיופים די לא עניין את נתניהו בעבר הלא רחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש מצלמות של ועדת הבחירות. כל מפלגה שמעוניינת שתתכבד ותצפה בתיעוד של ועדת הבחירות המרכזית.

עריכה: יבגני, רק כ 30% בחר ליכוד וגם שם לא כולם בחרו בזכות ביבי אלא חלקם למרות ביבי אז איזה עם בדיוק רצה אותו?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מכן, כמתכנתים, הייתי מצפה להבין שלבנות מכונת הצבעה אמינה ולא פריצה זה לא קל, גם לא ליישם מכונה קיימת במערכת.

לא סתם אין הרבה דוגמאות של זה בחול.

אבבבבבלללללל

אם מישהו היה רוצה בחירות "כשרות" שלא מזייפים בהן פיזית, הוא היה יכול לנסות להריץ פיילוט ניסיוני, אולי אפילו בהתחלה בבחירות המוניציפליות. אבל זה לא מעניין אף אחד.

עכשיו אם יפסיד יוכל לצעוק כמו טראמפ ש the election is rigged

לא טענתי לרגע שזה קל ופשוט, אבל בהחלט יש דרכים, כמובן בהתחשב בזה שישראל היא בירת הסייבר פרוטקשן העולמית זה לא צריך להיות קשה.

אבל כקונספט זה יכול להתחיל ממערכת Air Gapped שאליה מכניסים את הת.ז. (בת.ז. חכמות זה אפילו פחות בעיה) כמו בחלק משדות התעופה בעולם שסורקים את הת.ז. כדי לוודא שההצבעה לא כפולה, אפשרות הצבעה, הוספת הקול ל-Counter הנכון, סימון המצביע וסיימנו.

קלפי מונגשת זה יותר בעיה בגלל שרוב המצביעים בה לא רשומים בה, אבל זה גם ממש בקטנה, אפשר בשלב ראשון להשאיר את זה במעטפות כפולות.

מה נתן לו לצעוק על ערבים שנעים בכמויות עצומות לקלפי?

שמע, אני לא יודע מה ביבי יעשה אם יפסיד. אני חושב שכן יש כאן עוד שלב בבניית המיתוס של "העם", כפי שהימין עושה כבר זמן מה. וזה אפקטיבי. קראתי את המשפט "העם בחר ביבי" מאות פעמים בחודשים האחרונים. זו "אמת" שמתגברת על העובדה שמרוב שהעם בחר בביבי, הוא לא הצליח להרכיב ממשלה. וזה יותר קל מלהודות בכשלון, או לספר את מה שאתה ודוד כותבים - נושא הזיופים די לא עניין את נתניהו בעבר הלא רחוק.

הערבים נעים בכמויות לקלפי זה היה גוועלד למשוך מצביעים, זה לא היה הכנה לבכי או ל"גניבת הבחירות".

זה שביבי לא הצליח להקים ממשלה זה אנקדוטה, כי יש אחד ליברמן, שהצהיר לפני הבחירות שיילך עם ביבי, קיבל קולות שלפחות בחלקם הם בהתאם להצהרות, ואז ברגע האמת לא הלך עם ביבי, כמו הזנב שמקשקש בכלב (מפלגה של 5 מנדטים שרוצה להכריח 2 מפלגות של 35-36 לעשות כרצונה).

וזה לא שמישהו אחר יכול להרכיב ממשלה במקומו.

אבל יש מצלמות של ועדת הבחירות. כל מפלגה שמעוניינת שתתכבד ותצפה בתיעוד של ועדת הבחירות המרכזית.

עריכה: יבגני, רק כ 30% בחר ליכוד וגם שם לא כולם בחרו בזכות ביבי אלא חלקם למרות ביבי אז איזה עם בדיוק רצה אותו?

אין מצלמות של ועדת הבחירות, לא בקלפיות ולא בספירת הקולות.

הדבר היחיד שמצולם זה קבלת הפרוטוקולים הספורים והכנסה שלהם לאקסל.

בניגוד למערכות עם 2 מפלגות, אף אחד לא מקבל רוב קולות, אבל כנראה שביבי קיבל יותר בוחרים (כולל דרך Proxies כמו הבית היהודי, ש"ס וכו') וכנראה ימשיך לקבל יותר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצלמות של ועדת הבחירות, לא בקלפיות ולא בספירת הקולות.

הדבר היחיד שמצולם זה קבלת הפרוטוקולים הספורים והכנסה שלהם לאקסל.

בניגוד למערכות עם 2 מפלגות, אף אחד לא מקבל רוב קולות, אבל כנראה שביבי קיבל יותר בוחרים (כולל דרך Proxies כמו הבית היהודי, ש"ס וכו') וכנראה ימשיך לקבל יותר.

אז מלצר כבר הודיע לפני כשבוע שיו"ר הקלפי והמפקחים רשאים לצלם במקרה ויש חשש לאירוע פלילי.

לגבי PROXIES, זה שהן מפלגות ימים לא אומר שרוצים את ביבי אלא שרוצים ימין שהוא לא ליכוד. זה הכל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אין דין צילום מקרי נקודתי כדין צילום רציף של כל יום הבחירות מתחילתו ועד סופו.

ב. מי מבטיח שדווקא זה שהיה צריך לצלם בזמן האמת יילך לנקודת הספירה? (רק שניים הולכים, בד"כ יו"ר ועוד אחד, אבל לא תמיד).

ג. ברור שמלצר ישמח לתת את החומרים לנציגי המפלגות, אנחנו מדברים על אותו מלצר שבשיניים ניסה לא לחשוף את הפרוטוקולים הבעייתיים והערים את כל הקשיים שיכל.

ד. זה אותו מלצר שבבחירות הקודמות הודיע שחברי ועדות הקלפי לא יכולים לצלם - עוד ביטוי לתרבות שכתבתי עליה קודם במסגרתה מה שמכתיב את התגובה זה הפוזיציה, כשידו הייתה על העליונה מנע שימוש במצלמות, תחת איום לחקיקה שתאפשר - פתאום רשאים לצלם.

לגבי הפרוקסיז, זה לא משנה, אין מטעם אף אחד מהפרוקסיז מועמד לראשות הממשלה.

כפי שעכשיו בבחירות האלה מצד שמאל אין מועמד אחר לראשות הממשלה (בבחירות הקודמות היה את גבאי למרות שגם הוא לא האמין לעצמו).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...